upomínkové předměty

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...Koukám , jak malej Míra rozhazuje... Že ty ses dobře vyspal ?? ;)
:lol: :lol: :lol: ...no jasně, na nových matracích od jedné nejmenované firmy sídlící 100m od motorestu Severka. Ale co s tím má ta stará formanská hospoda společného? :shock: :mrgreen:
Anglie píše:papíře? Sakra, my jsme ale bohatej fanklub :!: :D Jinak těch párů v pexesu je opravdu (aspoň obvykle) 32, čili 64 kartiček.
Ano i ne. 64 kartiček je skutečně standard, ale jako "majitel" malých dětí znám i pexeso 36 s jednoduchými motivy pro začátečníky. Za sebe bych se ale přimlouval za 64. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:...Já bych viděl nejreálněji asi to největší, to znamená 72 (2x36) kartiček.
:roll: Ten důvod pro konkrétní počty karet u pexesa je, aby se daly kartičky rozestavit do čtverce (tedy strany o stejném počtu kartiček), takže 36 (6x6), nebo 64 (8x8).To jen tak naokraj...
Ale určitě budeme mít problém koho tam dát a koho vynechat: Zeman, Kalina, Pavlásek, Žitný, Stejskal, Hradec, Gajdoš, Láďa, Lída st., Lída ml., Blanka, Prágr, Rajman, Velenský, Vydra, Knapp, Kleiber, Mauer, Čadek, Inka, Bláha, Berta, Jára, Mutl, Jula, farář, abatyše, Michálek, Ledvinka, Rusňák, Hanka, Árny, Salaba, Lorenz, Režisér z TP, Vladko, správcová, Mestrey, Correns, Barkl, Kájík, Chosé, Kaunic...
Tak už jich mám 43, a spoustu dílů jsem vynechal. :mrgreen:
Anebo co to pojmout jinak a vzít ne postavy, ale jednotlivé díly, tedy vytípnout specifický obrázek a do počtu (30+2) dodat Honzu Zemana sólo a k němu nějakou další klíčovou postavu, která je tam nejdéle (Blanka, Žitný, Kalina... nebo Láďa :mrgreen: ). ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od pplk Žitný »

A co rodina Brůnovic?? :mrgreen: :mrgreen:
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

Nebo udělat 2 edice. První by byly pouze postavy , druhá edice by byla výjevy ze seriálu...
U pexesa bych ještě umístil odkazy na net, kde by byla u prvního stručná charakteristika postav a u druhé varianty odkaz na jejich nejlepší hlášky.. Viz moje sekce. At se mládež poučí... A kdyby se to chytlo, klidně by se to nechalo prodávat ve větším. Zainvestoval bych nákup autorských práv.. Chtěl bych totiž použít MJZ k reklamě na mojí takoou zpravodajskou techniku /pro široké masy/,kterou dovážím.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

A natisknul by mi to kámoš , má vlastní tiskárnu. Dřív pracoval tuším na 5 nebo 6 správě a tiskli tam krycí občanky a pasy pro agenty STB, tak žeto bude i stylové..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Honza Zeman »

Tuhle debatu spis sleduju a mam trochu obavu (asi vite proc) ohledne autorskych prav... Sice vsechno je pro osobni potrebu, ale zvazil bych v tomto pripade zastitu Fanklubu, ne-li celeho webu.... nakonec se pexeso objevi nekde v prodeji a ..... nevim, nevim....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych se taky přimouval za autorská práva... Jakmile se to někde objeví, budou se potom tom z OSA a jim podobé zločinecké organizace... Přece to nemůže stát takovou ránu... Nevíte,kde by se to dalo zjistit? Já bych jí pro své soukromé aktivity taky využil a na tom bych se s Vámi i finnančně podílel..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

Jinak, jako autor ¨¨ideového námětu¨¨ bych si pro sebe rezervoval 30 ks. Dva hned pošlu pánům z konfederace politických vězˇˇnů , aˇˇt jim trochu zvednu tlak a zrychlím tep.. :lol: Zbytek rozdám jako dárky
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Honza Zeman »

Jestli tohle pan kolega mysli vazne, tak prave treba kvuli tomuto bych se 2x rozmyslel, jestli tam uvadet neco o nase webu a Fanklubu... :?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

uznávám.. je to blbej nápad...zbytečně na to nebudu upozorˇˇnovat.. Tak si vezmu jen 28 ks...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Anglie »

pan Černý píše: 32. zatím zvažujeme, nejzajímavěji se nám jeví zatím umístit tam hosta našeho volebního srazu v Libčicích....
Při veškerém respektu k němu si myslím, že by neměl chybět Honzův druhý táta - hlasuji tedy pro Vaška Kalinu.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:2x rozmyslel, jestli tam uvadet neco o nase webu a Fanklubu... :?
Já bych tam klidně logo fanklubu či stránek klidně majznul. Vesměs stejně půjde o dárky - nehodláme to vyrábět za účelem zisku.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Blanka »

malej Míra píše:
pan Černý píše:...Já bych viděl nejreálněji asi to největší, to znamená 72 (2x36) kartiček.
:roll: Ten důvod pro konkrétní počty karet u pexesa je, aby se daly kartičky rozestavit do čtverce (tedy strany o stejném počtu kartiček), takže 36 (6x6), nebo 64 (8x8).To jen tak naokraj...
Ale určitě budeme mít problém koho tam dát a koho vynechat: Zeman, Kalina, Pavlásek, Žitný, Stejskal, Hradec, Gajdoš, Láďa, Lída st., Lída ml., Blanka, Prágr, Rajman, Velenský, Vydra, Knapp, Kleiber, Mauer, Čadek, Inka, Bláha, Berta, Jára, Mutl, Jula, farář, abatyše, Michálek, Ledvinka, Rusňák, Hanka, Árny, Salaba, Lorenz, Režisér z TP, Vladko, správcová, Mestrey, Correns, Barkl, Kájík, Chosé, Kaunic...
Tak už jich mám 43, a spoustu dílů jsem vynechal. :mrgreen:
Anebo co to pojmout jinak a vzít ne postavy, ale jednotlivé díly, tedy vytípnout specifický obrázek a do počtu (30+2) dodat Honzu Zemana sólo a k němu nějakou další klíčovou postavu, která je tam nejdéle (Blanka, Žitný, Kalina... nebo Láďa :mrgreen: ). ;) :D
Koho tam dát?? No výjevů je hodně... nedávno jsme s panem předsedou pořídili takový zajímavý obrázky .. :D na pexeso myslim dobrý :mrgreen: akorát nevim Míro, asi bys je dětem ukazovat nemohl.. :P :o
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Blanka »

Mno... předseda už předběžný souhlas se zveřejněním dostal tak myslím že to bude v pořádku :D
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od malej Míra »

Blanka píše:Mno... předseda už předběžný souhlas se zveřejněním dostal tak myslím že to bude v pořádku :D
No tak fajn, sem s tím... ;) :lol: Autorská práva neprůstřelná, takže to můžeme i prodávat. Pan kolega pokladník by jistě nějakou kačku do rozpočtu uvítal a nejen to... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět