Propagace

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Propagace

Příspěvek od huba.buba »

http://novaplus.nova.cz/porad/vikend/vi ... ecna-leta/

čas 11:40 a dále... naši přátelé esenbáci se počítají i mezi nás - proto několikrát zazní klub majora Zemana :D ale dobré...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Propagace

Příspěvek od pplk Žitný »

Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 334
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Propagace

Příspěvek od tajemník Šanda »

Na oslavu znovuspuštění fóra si navrhuji z plných plic zazpívat: https://www.youtube.com/watch?v=4BUb5xVhVQU
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Propagace

Příspěvek od malej Míra »

tajemník Šanda píše:Na oslavu znovuspuštění fóra si navrhuji z plných plic zazpívat...
Výborný nápad. Mimochodem je to jen asi 6 týdnů, co jsem byl ve Smokovci na místech, kde původně stávala koliba, v níž si Honza s režisérem při této písničce dávali džbánek tokaje na usmířenou. Dnes místo znovu prokouklo, je tam fungl nové posezení (lavičky, stolečky), ale koliba už asi nebude... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 334
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Propagace

Příspěvek od tajemník Šanda »

Nerad bych působil jako hnidopich, ale píseň, kterou slyšíme u tokaje, se jmenuje Eště som sa neoženil https://www.youtube.com/watch?v=4br3HatyZfU. "Oslavná" píseň, tedy v příspěvku výše, je Jak ten ptáček pěkně zpívá. Možná je to dáno i tím, že jsem se v tomto kraji narodil, znám i lidi v něm ;)
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Propagace

Příspěvek od malej Míra »

Omlouvám se za renonc. Tohle není tak úplně můj šálek kávy, prostě mi ta cimbálovka zní pořád stejně... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Propagace banner

Příspěvek od plk.Žitný »

Pří příležitosti prezentace našeho fan clubu na dni policie,/kterou jsme jednomyslně odsouhlasili :) /vyvstává výroba plastových bannerů /alespoň 2/,které se mimochodem budou hodit i na jiných akcích.Po předběžné konzultaci s výrobcem je potřeba,aby jsme dodali potřebné grafické podklady ve vyšším rozlišení ,než je web . Líbila by se mi, klasická lišta s herci seriálu,která je na úvodní straně a pak nějaká hezká fotka Honzy s nápisem fan clubu.
Já mám grafika, ale tomu bychom museli dát nějakou tu korunu, tak jsem chtěl apelovat na členy a příznivce fan clubu ,zda by někdo něco nevytvořil. /Já jsem měl na ZŚ z kreslení trojku /na prvním stupni/,tak se na grafiku tak úplně necítím.Případné návrhy posílejte na zitny@majorzeman.eu
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět