Propagace

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Propagace

Příspěvek od plk.Žitný »

Nevíte někdo, odkud se dají stáhnout nějaké propagační materiály, fotografie ikony,mp3 co byly na minulém webu? Kdo vůbec vlastní doménu http://www.majorzeman.cz ?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Flintůvka
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: pát 15. srp 2008 21:34:47
Bydliště: Pension Bornschütz, Hellborn

Re: Propagace

Příspěvek od Flintůvka »

Není nic jednoduššího než si pomoci NICem.
http://www.nic.cz/whois/?d=majorzeman.cz
Odejde všechno, co má pavoučí nohy...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Propagace

Příspěvek od malej Míra »

pplk.Žitný píše:...Kdo vůbec vlastní doménu http://www.majorzeman.cz ?
Flintůvka píše:Není nic jednoduššího než si pomoci NICem.
http://www.nic.cz/whois/?d=majorzeman.cz
Co k tomu dodat? Snad jen, že s tím člověkem už nechceme mít po předešlých zkušenostech nic společného. Uvidíme, co s tím má do budoucna za lubem, než mu lhůta vyprší. Víc se k tomu snad nemá smysl vyjadřovat. :cry: :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Propagace

Příspěvek od Honza Zeman »

Nejake materialy mame snad i my pokud jde o remixy mp3 apod., cernobile fotografie zatim uverejnovat neplanujeme a ostatni materialy tvoril tehdejsi pan kolega, takze k tem nic. O domene nema opravdu cenu se tady bavit, cert vi co s ni bude...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: banery

Příspěvek od plk.Žitný »

Neuvažovali jste o umístění báneru na jiných stránkách, pro zvětšení naší popularity? Já sám bych se moho přimluvit u několika významných..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Propagace

Příspěvek od Honza Zeman »

Problem bych spis videl v technickem provedeni banneru a tak, protoze jak se zname, nase graficke dovednosti jsou celkem podprumerne a znalost tvorby v programech na PC je myslim mala az nulova, takze uvitame kazdou pomocnou ruku nekoho zkuseneho, kdo by se toho chopil a pro rozsireni povedomi o webu neco takoveho vytvoril, diky.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Propagace

Příspěvek od plk.Žitný »

No vzhledem , k tomu že jsem poskytovateem internetu pro část Prahy a spoustu webařů krmím, tak se nějakého se stranickými zkušenostmi zeptám. Samozřejmě musí být kádrově způsobilý,zapálený pro věc a dělat to téměř zadarmo.
Já sám bych uvítal, vzhledem k tomu že ještě vozím a prodávám miniatutní kamery /STB by mi jistě závidělo/nějakou žertovnou reklamu v tomhle smyslu.
Reciprocitně můžu zařídít webhosting, a pod.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Propagace

Příspěvek od Arnold Hackl »

Perfektní, pane Černý.
Jenom jak by řekl major Haluška : "Banner vidím, Zemana vidím a kdě som ja." :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Propagace

Příspěvek od Bába kořenářka »

:mrgreen: :lol: :mrgreen:
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Propagace

Příspěvek od Arnold Hackl »

Teď jsem si vzpoměl, chtělo by to vytvořit font Major Zeman.
Začal jsem na tom pracovat pomocí jakéhosi freewarového prográmku, který má ale tak problematické ovládání, že s tím nemůžu dál hnout.
Takže, i když jsem dal posledně v hospodě na Zbraslavi předsedovi a místopředsedovi soudružský slib, že font vytvořím, mám strach, že to nezvládnu.
Nejste v tom někdo odborník?
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
danman
strážmistr
Příspěvky: 26
Registrován: pon 13. říj 2008 18:47:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace

Příspěvek od danman »

Arnold Hackl píše:Teď jsem si vzpoměl, chtělo by to vytvořit font Major Zeman.
Začal jsem na tom pracovat pomocí jakéhosi freewarového prográmku, který má ale tak problematické ovládání, že s tím nemůžu dál hnout.
Takže, i když jsem dal posledně v hospodě na Zbraslavi předsedovi a místopředsedovi soudružský slib, že font vytvořím, mám strach, že to nezvládnu.
Nejste v tom někdo odborník?
Nejsem odbornik, ale kombinaci fotek s xine, GIMPem a FreeType by podle vseho slo importovat vobrazky pismen ze serialu jako pismena skutecna na unikodovou mapu, pokud jsem se nechal spravne rozumet (holt Linux je Linux, najdou se nastroje na vsechno). Zkusim to udelat v nasledujicich dnech, stejne jsem ted PN kvuli angine, tak alespon intelektualne naprosto nezakrnim :D
Zajimalo by mne, jestli jse v nekterem miste titulku vyskytlo pismeno X :D
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Propagace

Příspěvek od Arnold Hackl »

Výborně pane kolego, držím palce a těším se na písmenka.
Kromě malého a velkého "x" chybí ještě "f, w, G, Q", číslice jsou pochopitelně všechny. :mrgreen:
A co se týká PN, tak tento luxus si vychutnám, až mě znárodní, teď jsem v situaci, že chodím do práce i s angínou (nemocenskou si vlastně ani neplatím). :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
danman
strážmistr
Příspěvky: 26
Registrován: pon 13. říj 2008 18:47:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace

Příspěvek od danman »

metoda je nastesti funkcni, nekolik pismenek a cislic jiz mam , docela se podobaj serialovejm(vzdyt z nich pochazej).
Co se tyce PN , ja jako student gymplu mam zatim lehci zivot, jelikoz mne "blahorodi zamestnavatel" vykopnout nemuze (zadnyho nemam)
Dneska , nebo max do konce tydne bych to mel stihnout dodelat, pak to dam na nejakou sdileci stranku a link dam sem
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Propagace

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Problem bych spis videl v technickem provedeni banneru a tak, protoze jak se zname, nase graficke dovednosti jsou celkem podprumerne a znalost tvorby v programech na PC je myslim mala az nulova, takze uvitame kazdou pomocnou ruku nekoho zkuseneho, kdo by se toho chopil a pro rozsireni povedomi o webu neco takoveho vytvoril, diky.
Nějak jsem zapoměl na výměnu těch banerů. Tak pokud se dostanu na sraz rád bych o tom něco o tom s vámi prohodil. Já si samozřejmě báner na své stránky umístím a několik mojich kamarádů také souhlasilo s umístěním . /zcela zdarma samozřejmě./ Asi mátetějaké to počítadlo sledovanosti...? Nestálo by za to ho umístit někam viditelněji?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace

Příspěvek od quellen »

No já už jsem banery jak na vaše stránky, tak i na toto fórum dávno na svůj web umístil. Sice zatím jen ty původní, ale až budou nějaké nové, samozřejmě vyměním.
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Odpovědět