zajímavé zahraniční DVD

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Arnold Hackl »

Olga Halámková píše:... Teď by je ještě mohlo napadnout vydat Horký vítr-jugoslávský seriál z prostředí holičství se skvělým dabingem Karla Heřmánka v hlavní roli. ;)
Jo, jo, Šurdu Šurdiloviče bych po pětadvaceti letech taky rád viděl. :mrgreen:
Hlavně jak vysvětloval, že sex je něco jako keks. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od malej Míra »

Olga Halámková píše:Malej Míra nějak zapomněl odpovědět...
...Řitka video...v průběhu října mají vydat film Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku...
Míra samozřejmě zapomněl, omlovám se a odpověď je sparávná. :D
Na neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku si pokaždé vzpomenu, když cestuji do Petrohradu. Film si matně pamatuji z dětství jako výbornou komedii. Už jsem ji měl v Rusku slíbenou alepoň v originální verzi, ale zatím nic. Tak si počkám na Řitku a moc se těším... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Dobesch »

Italove v Rusku se daji vycenichat na "CESKEM" internetu a dokonce s Puvodnim ceskym dabinkem ------ toho se asi od Ritky nedockame. Nevim kam na to ti lide chodi, ale proste se to najit a stahnout da .. dokonce horsi a lepsi verze. Popravde ve vzpominkach je ten film mnohem, ale mnohem lepsi nez si ho ed pustit. Ale furt je to prca.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Hans »

Dobesch píše: Nevim kam na to ti lide chodi
Ripnou staré VHSky
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Dobesch »

No ripnou stare VHSky je sice asi jednina moznost ..resp. v tomto pripade se vzal Zvuk a nalepil na DVDip ....ale podobne existuje s pvodnim dubem i Bily Bim...... A uku na srdce ..tyhle filmy sly naposled nekdy za totace. Italove tak odhadem v roce 1987.... Cesky VHS AVEX tusim v tu dobu jeste nebyl v prodeji ani za planovanou cenu 21.000 Kčs a VHS taky nebyly zrovna laciny..ani na černym trhu. No a že bych si v tu dobu z ČST nahraval zrovna Sovetsko-italsky koprodukcni fim....... Paradoxne k tomuhl puvodni dub je ale puvodni dub k Sedmi statecnejm neni.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...A uku na srdce ..tyhle filmy sly naposled nekdy za totace. Italove tak odhadem v roce 1987.... Cesky VHS AVEX tusim v tu dobu jeste nebyl v prodeji ani za planovanou cenu 21.000 Kčs a VHS taky nebyly zrovna laciny..ani na černym trhu. No a že bych si v tu dobu z ČST nahraval zrovna Sovetsko-italsky koprodukcni fim...
Přesně tak. Sovětské filmy si před revolucí nikdo na VHS nenahrával, to je nesmysl. Spíš bych věřil tomu, že se jedná o nějaký porevoluční únik z archivu. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...Nevim kam na to ti lide chodi...
Tak jsem to ze zvědavosti zkoumal a opravdu to vypadá podle všech indicií, že to je únik z archivu (ČT, bývalá Ústřední půjčovna filmů, nebo tak něco...). Tak teď si počkáme, s čím přijde "Prdelka Video"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Dobesch »

Tak tak, ty uniky jsou asi jedine vysvetleni, protoze kvalita tech zvuku je na celkem slusny urovni --myslim ze na podstatne lepsi, nez bych cekal od nejaky 20 lets stary VHS navic jeste grabovany na uplne jinym stroji nez byla nahrana .....byt programy na praci se zvukem dokazou zazraky. Spis je pak zajimavy sledovat, jak se vsechny dotcene instituce tvari, ze puvodni dabing k temto filmum neexistuje.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...Spis je pak zajimavy sledovat, jak se vsechny dotcene instituce tvari, ze puvodni dabing k temto filmum neexistuje.
No, tady je zakopaný pes. Než aby zaplatili autorská práva za původní dabing, tak si radši "spíchnou na koleně" vlastní. Naštěstí to není dabing "polského typu".... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Dobesch »

Na druhou stranu treba u Soptika Ct dlouho tvrdila ze puvodni dabing uz neexistuje apod. Dokonce pamatuju dobu, kdy se po dlouhe dobe reprizoval Caryfuk (2004-2005) furt CT tvrdila ze to neexistuje a furt a pak za tim jeden kamarad sel a zjistilo se, ze Ne ze by neexistoval Serial, ale CT v ramci prevybaveni vyhazela stroje na kterych sel ten stary format prehrat. Takze serial je, ale neni jak ho prehrat. Nakonec se zjistilo, ze jedno to zarizeni je zapomenuty nekde v Plzni, takze tehdejsi repriza probihala udejne tak, ze se v Plzni prehravalo na zarizeni... z Plzne to slo po vnitrnim okruhu do Prahy a z Prahy na vysilac.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Matrix
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. říj 2009 7:53:46

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Matrix »

já jsem zas narazil na serial profesionálové z roku 77-83 je to pro mne super serial a serial jistě pane ministře ten také
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Arnold Hackl »

Jo, na "Profíky" jsme v osmdesátých letech čuměli asi všichni. Byla to tenkrát nejakčnější věc, kterou Československá televize vysílala. Třídnímu na gymplu jsme tehdy říkali Cowley - prostě mu byl podobnej.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od nalim159 »

Tak v 80. letech ještě Dempsey a Makepeaceová - to bylo taky dost akční, navíc se slovenským dabingem: ... Já ťa odbachněm, ty sviňiar... :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Bába kořenářka »

Arnold Hackl píše:Jo, na "Profíky" jsme v osmdesátých letech čuměli asi všichni. Byla to tenkrát nejakčnější věc, kterou Československá televize vysílala.
Jojo, Profíci jsou paráda! Po revoluci, když dávali poprvé jejich všechny díly, bylo fakt zábavný pozorovat, který díly nám za totáče nepouštěli... ;)! Ty se zlými agenty SSSR, NDR a tak...

Jediný, co mě na nich štve, je, že mají víc dílů než Zeman, ale to mě asi mrzí víc na Zemanovi ;)!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od knihomol »

Dobesch píše:Na druhou stranu treba u Soptika Ct dlouho tvrdila ze puvodni dabing uz neexistuje apod. Dokonce pamatuju dobu, kdy se po dlouhe dobe reprizoval Caryfuk (2004-2005) furt CT tvrdila ze to neexistuje a furt a pak za tim jeden kamarad sel a zjistilo se, ze Ne ze by neexistoval Serial, ale CT v ramci prevybaveni vyhazela stroje na kterych sel ten stary format prehrat. Takze serial je, ale neni jak ho prehrat. Nakonec se zjistilo, ze jedno to zarizeni je zapomenuty nekde v Plzni, takze tehdejsi repriza probihala udejne tak, ze se v Plzni prehravalo na zarizeni... z Plzne to slo po vnitrnim okruhu do Prahy a z Prahy na vysilac.
Tak to Vás mohu pane kolego ubezpečit, že takhle to rozhodně nebylo, žádný vnitřní okruh z Plzně neexistuje!
Odpovědět