Pozdrav..

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Pozdrav..

Příspěvek od malej Míra »

Jinak mimochedem moje dvě děti se dnes také účastní lampionového průvodu. A víte co frčí teď? Šoupli jsme do harmoniky blikačku na kolo s LED-diodama. Do jednoho přední-bílou, do druhého zadní-červenou. Takže to budou superfrajeři... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Dobesch »

Povinny to nebylo, ale bylo nam durazne doporuceno se zucastnit (stejne jako na 1. maj). Nastesti sem chodil do turistaku mimo skolu, tak se pokazde dala vyrobit krizna vymluva :-) (teda na lampionak vetsinou postacilo to ze je schuzka, na 1. maje sme s turistakem jezdili odzimovat zakladnu a taboriste a tak sem ve skole tvrdil, ze 1. maj slavim v PO SSM a proslo to, i kdyz se do pruvodui neslo --- zato se slavilo praci :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Doktor Vesely »

malej Míra píše:... s LED-diodama. Do jednoho přední-bílou, do druhého zadní-červenou....
A doplnit tlumenými, dálkovými reflektory, včetně parkovacího senzoru. :D A výstražný trojúhelník do batohu. Z lampiónu je hned auto.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Pozdrav..

Příspěvek od děda Dejmek »

Tak bylo to povinný nebo ne? Já si jen pamatuju, že to tady po sídlišti chodilo, ale já se nikdy neúčastnil, ani se omlouvat nemusel. Jinak jsem se účastnil jinejch akcí, asi jako všichni v tý době, ale tohle mi nějak uniká... :?
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Odpovědět