Pozdrav..

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Pozdrav..

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Dobrý večer :)
Doufám, že píšu do správného obsahu...
Přispívám poprvé, takže vás všechny tímto zdravím. Jsem nadšená, že jsem objevila "Jendovy stránky", ani jsem netušila, že je mezi námi stále tolik nadšenců :D
Žiju mimo ČR, ale doufám, že i já jednou budu mít možnost se s vámi všemi sejít a třeba se i podívat na některé místo, kde se seriál točil...
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Pozdrav..

Příspěvek od huba.buba »

Jiřina Drahotová píše: Žiju mimo ČR,
Fanklub nezná hranic.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Salaba »

Jiřina Drahotová píše: Žiju mimo ČR, ale doufám, že i já jednou budu mít možnost se s vámi všemi sejít....
Jiřinko ideální by bylo, kdybys nám psala přímo z "Ostrova svobody". :D Na Kubu se náš fanklub chystá, zatím jen v teoretické rovině :| (někomu se to už přeci jen podařilo ale oficiální návštěvu jsme zatím nepodnikli :)) Tak mít tam někoho známého - ideálně s rančem někde v oblasti pohoří Viňales -to by bylo terno ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Salaba píše:
Jiřina Drahotová píše: Žiju mimo ČR, ale doufám, že i já jednou budu mít možnost se s vámi všemi sejít....
Jiřinko ideální by bylo, kdybys nám psala přímo z "Ostrova svobody". :D Na Kubu se náš fanklub chystá, zatím jen v teoretické rovině :| (někomu se to už přeci jen podařilo ale oficiální návštěvu jsme zatím nepodnikli :)) Tak mít tam někoho známého - ideálně s rančem někde v oblasti pohoří Viňales -to by bylo terno ;)
Tak to neposloužím, z ostrova sice píšu, ale zeleného - Irského :)
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Eman Zahradník »

Dovolil bych si do tohoto topicu napsat přání klidného prožití vánočních svátků všem členům i nečleném fan klubu 8-) ,jakož i lidem navštěvujícím toto forum a zároveń popřát vše nejlepší do roku 2010! :) -Eman.. ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Doktor Vesely »

V pátek půjde naším městem dětský lampionový průvod a bude ukončen ohňostrojem. Kdo se přidá??? (z nostalgie). :lol:
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Dobesch »

Ja byl s malou na "lapionaku" uz vcera -- spojeno se strasidelnym lesem. Odnesl sem si spoustu pozitivni nalady (a nadseni dcery) a h...o na bote. Prece jen chodit u sidliste za svitu Lampionu, kdyz listi pada, po kraji lesa na sidlisti se nevyplaci :lol:
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Arnold Hackl »

Doktor Vesely píše:V pátek půjde naším městem dětský lampionový průvod a bude ukončen ohňostrojem. Kdo se přidá??? (z nostalgie). :lol:
Já se přidám u nás v neděli.
Sice to kdysi bývalo "v předvečer", ale přímo sedmého to myslím taky nebude špatný.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Doktor Vesely »

Vzpomínám si že Béčka měli lampión se svíčkou, ten jsme sestřelovali injekční stříkačkou naplněnou benzínem. Frajeři měli lampión se žárovkou, napájenou plochou baterií s obrázkem koníka (Bateria Slaný), ti úplně IN měli VARTU z dovozu. Na dřevěné tyčce byl vypínač.
Pánové a dámy, kdo z vás byl Béčko a kdo Frajer?
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Arnold Hackl »

Já jsem byl frajer, i když tu baterku jsem měl jen ze Slanýho.
Dokonce si pamatuju, jak se mi jednou u té bakelitové objímky na žárovku povolil jeden z těch dvou šroubků, které držely dráty a sousedka mi to nehtem dotahovala.
Teď jsem si vzpomněl, že pan Pávek ve vesničce byl dokonce napůl in, protože to rádio co měl v autě mělo jednu baterku Slaný a jednu Vartu.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Bába kořenářka »

Já jsem byla béčko, záviděla jsem frajerům, že můžou blikat! A taky jsem vždycky chtěla ten obrovskej lampión s čínkým ksichtem... Ale měla jsem jen takovou menší barevnou kouli... Ale kupodivu mi nikdy neshořel... Jóóó, mlááádííí... Mimochodem, není to skleróza, když si pamatuju tohle, ale jak mám práci příští týden, si nepamatuji :oops: :shock: :twisted: :mrgreen: ?!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Pozdrav..

Příspěvek od nalim159 »

Taktéž jsem patřil do béčkové kategorie... Už nevím, jestli mě to tenkrát mrzelo, dneska jsem ale stoprocentně rád :)
K sabotáži taky nedošlo, čínský tvar jsem neměl - byla to klasická "harmonika"...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Pozdrav..

Příspěvek od malej Míra »

Také jsem byl na konci 70-tých let typický béčkový "harmonikář"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Pozdrav..

Příspěvek od Dobesch »

Teda u nas se sekce FRAJER a Becko prelejvala --- prece jen sme se dostali do faze, kdy Frajerina byla mit svicku a projit s ni celej lampionak bez uhony. A vubec nejvetsi FRAJER byl ten, kdo se z Lampionovyho pruvodu ULIL :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Pozdrav..

Příspěvek od nalim159 »

Matně tuším, že lampioňák nebyl úplně povinný, třeba na rozdíl od oslav 1. máje... Jednou jsem tam nepřišel, a to pak spravila až omluvenka s razítkem ZO ROH, že jsem byl na oslavách jinde :)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět