Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od Elden »

Bodie následoval Cowleyho do nebeského CI5.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od malej Míra »

Smutné. Další hrdina mého dětství... :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od Salaba »

Elden píše:Bodie následoval Cowleyho do nebeského CI5...
Jj smutním stejně, jako když onehdá odešel Jirka Hradec... :cry:
Tak Kalina/Cowley, teď Hradec/Bodie...čest jejich památce! Ještě že Zeman/Doyle se drží... ;)
P.S. dnes pietně si tam fouknu placku s nějakým dílem s "Profíky" (na ČSFD někdo vtipně napsal, že jde o seriál z doby, kdy chlapi měli ještě koule :) ;) )
....a už to frčí: Muž s dlouhou rukou ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od Hanele »

Sherlock Holmes právě dnes slaví narozeniny - a taky má svůj fanklub, co se pravidelně schází a jezdí na místa natáčení... :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak dnes mi na mém vyhrazeném parkovišti na Družstevním ochoze u rodičů zaparkoval sám velký Karel Mutl. Zřejmě šel do nedalekého studia mluvit nějakou reklamu |asi na jar :D /a nevšiml si ,že parkoviště je pro rezidenty. Matka ho viděla a než jsem stačil doběhnout byl už pryč.. Věčná škoda, vytasil bych na něj průkaz :lol: a mohli jsme mít úlovek na besídku,,,, :lol: Jak je ten svět malej...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Tak dnes mi na mém vyhrazeném parkovišti zaparkoval sám Karel Mutl. ... Věčná škoda, vytasil bych na něj průkaz :lol: a mohli jsme mít úlovek na besídku,,,, :lol:
Jako místo pokutičky konečně účast na našem srazu? :D No škoda... Kdyby náhodou příště, hlavně na něj pane kolego hned po "ideologicku" bodře nehoukejte: "No ukaž se mně, Ty záhumenkáři...!" :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od plk.Žitný »

To bych ho musel uchopit ještě při tom za šíji... :mrgreen: .Jako tenkrát Honza... To už by asi takovou soudružskou vřelost nerozchodil.... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od nalim159 »

No to by musel přispěchat na pomoc Lojza Bártík, jinak by někdo mohl dostat na chrám páně... ;) :lol:
Ale, čože...? Na návštěve?!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:Tak dnes mi na mém vyhrazeném parkovišti na Družstevním ochoze u rodičů zaparkoval sám velký Karel Mutl. Zřejmě šel do nedalekého studia mluvit nějakou reklamu |asi na jar :D /a nevšiml si ,že parkoviště je pro rezidenty. Matka ho viděla a než jsem stačil doběhnout byl už pryč.. Věčná škoda, vytasil bych na něj průkaz :lol: a mohli jsme mít úlovek na besídku,,,, :lol: Jak je ten svět malej...
Já myslel že už jste pana Olivu oslovovali, aby přišel na nějaký sraz... Takže jaký další úlovek? ;-) :-D
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak vrchni ideolog dnes nejak selhal, takze preji vsem nasim soudruzkam vse nejlepsi k dnesnimu Mezinarodnimu dni zen. Ja jsem dnes sve soudruzce Blance vystrelil ruzi na Matejske pouti, co vy? :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od opat Adamíra »

Dnes jsem obdržel dálnopisem zprávu, že nějací dva mladíci staví z PET lahví loď a chtějí plout do Hamburku. To by se měly mít činné složky na pozoru! :mrgreen:
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od Salaba »

Nechci sem zavádět politické diskuze, protože je to zbytečné ale tohle mě dnes opravdu zvedlo ze židle. Jestli jsme to dotáhli za 25 let budování demokracie a svobodného kapitalismu až k těmto "úspěšným, čestným a skvělým podnikatelům" tak už se nedivím, proč to po Únoru vyhráli soudruzi. Asi bude potřeba opět 'zvládnout zákony po našem'! :mrgreen:
(P.S. ráno v masně mi pan Černý na uklidněnou řekl:"Klid, na každý prase se vaří voda ;) ".)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:Nechci sem zavádět politické diskuze...
...Tak nezaváděj. ;) :D
Budiž toto fórum jakožto jakýsi ostrůvek, kde se tak maximálně zhádáme o názor na to co už bylo, ochráněno před všemi současnými politickými n(N)ečasy. (Jakož i Rittigy, Dalíky, Janoušky, Olickými, Kočkami, Rathy, Nováky, Šloufy, Housky..., protože v tom si opravdu nemají navzájem co vyčítat). :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:Budiž toto fórum jakožto jakýsi ostrůvek...
Souhlasím s Vámi pane kolego, ano takový ostrůvek...ostrůvek svobody...třeba jako Kuba :mrgreen: :mrgreen: (vím, že mi rozumíte ;) )
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Témata, která nelze opravdu už nikam jinam zařadit...

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...ostrůvek svobody...třeba jako Kuba :mrgreen: :mrgreen: (vím, že mi rozumíte ;) )
Tak něja jsem to myslel. Anebo jak kdysi stávalo na stěnách hostinců: "Žádáme naše C.K. návštěvníky, aby se zdrželi politických debat"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět