Tvorba ikony a fontu

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Eman Zahradník »

Ahojky...-prosím vás měl bych prosbu,pokud někdo ví... :roll: ;) -sháním solidní fotografii z dílu-Vrah se skrývá v poli,jednalo by se mi o fotografii konkrétně Viléma Bessera jako Emila Zahradníka ;) .Mám nový nick s jeho jménem,tak bych si ho tam chtěl dát,děkuji za případnou pomoc,či nějaký odkaz kdepak bych to mohl sehnat... :)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Arnold Hackl »

Seženeš ho na DVD a já jsem ho taky použil v Mašince a na tu tady někde bude odkaz, tak si to stáhni.
Mimochodem, pokud budeš i dál měnit nick každej druhej den, tak budeme furt shánět nějaký vobrázky. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Eman Zahradník »

chtěl bych poděkovat touto cestou p.Černému i p.A.Hacklovi za pomoc,hlavně za obrázek herce! :) :P Děkuji tedy moc a snad už teď můžu slíbit,že již nebudu muset avatar,či nick měnit!S pozdravem-Eman :)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Dobesch »

Jen opravim kolegu Hackla - Masinka byla na starem foru :-) Ja se sice chystam na nejaky hodnotny video pocin na nove forum, ale stale se jen chystam
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak to se omlouvám, myslel jsem že jsem to dal i sem.
Aby se to tady nepletlo, tak dám odkaz do vlákna "Zajímavé stránky na internetu".
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Eman Zahradník »

Mám takovou otázku na moderátory,či adminy.. :) ,prostě jsem si všiml,že každý zde máme nějakou hodnost ;) ,to se pak postupem času ty hodnosti zvyšují,či jakpak je to? 8-) Nějak počtem příspěvků,či dobou trvání registrace?Díky za vysvětlení předem... :)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Nejsem ani moderátor, ani

Příspěvek od Anglie »

admin, ale mohu ti odpovědět, Emane. V podstatě jsi ale na to přišel sám - hodnosti se postupně zvyšují - a to na základě počtu příspěvků.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsem ani moderátor, ani

Příspěvek od Eman Zahradník »

Anglie píše:admin, ale mohu ti odpovědět, Emane. V podstatě jsi ale na to přišel sám - hodnosti se postupně zvyšují - a to na základě počtu příspěvků.
aha,takže jsem uvažoval správně,děkuji za připomínku.... ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Eman Zahradník »

prosím vás jen takové vysvětlení... :) ,takhle...,všiml jsem si,že v obsahu fora,jak jsou jednotlivé rubriky,resp.témata 8-) ,jsou u každého vlevo to kolečko.A te´d-jsou v něm modré vlnovky či co,některé se jakoby pohybují.Copak to znamená? :shock: :? Pak ještě něco,ale to jen se ujiš´tuji,jak je ta červ.hvězdička u témata,tak to mám chápat,že jsem to téma již navštívil a četl?děkuji moc za odpověˇ,odpovědi... ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od malej Míra »

Eman Zahradník píše:prosím vás jen takové vysvětlení... :) ,takhle...,všiml jsem si,že v obsahu fora,jak jsou jednotlivé rubriky,resp.témata 8-) ,jsou u každého vlevo to kolečko.A te´d-jsou v něm modré vlnovky či co,některé se jakoby pohybují.Copak to znamená? :shock: :? Pak ještě něco,ale to jen se ujiš´tuji,jak je ta červ.hvězdička u témata,tak to mám chápat,že jsem to téma již navštívil a četl?děkuji moc za odpověˇ,odpovědi... ;)
...Tak nějak. Docel správný postřeh... ;) :D Slouží to kvůli orientaci co jsi už četl a co ještě ne.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba ikony

Příspěvek od Eman Zahradník »

Aha,takže jestli dobře chápu-hvězdička znamená,že jsem do tohoto příspěvku posílal příspěvek,vlnicí kolečko(tedy ty linky :D )že jsem to četl a když stojí ty vlnky-tak jsem to ještě nenavštívil?Omlouvám se,že to vysvětluji možná i přitrouble :) ,ale tak abych byl v obraze.. ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Odpovědět