Členské příspěvky př.sponzorské dary

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od plk.Žitný »

Jak jsem již říkal na jubilejním srazu,bude lepší když příspěvky budete posílat na účet naší pokladnice a ona bude v téhle sekci editovat stránku,kde bude tabulka aktualizovaná platících členů . Do zprávy udávejte přezdívku,aby věděla od koho to je. Možná by nebylo od věci,abych tady udělal tabulku přezdívek a variabilních symbolů. Poprosím naší pokladnici,aby sem dela číslo účtu. To samé poprosím M.Míru,ten má účet v eurech pro /inostraňce-cizince kteří to posílají v eurech -abychom nebyli škodní na poplatcích../
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Honza Zeman »

Členské příspěvky by se asi měly řešit ve VIP sekci, takže to předsedo směřuj tam. Jinak pokud chceš vyhlásit nějakou žádost o sponzorský dar, tak nejspíš do sekce O stránkách majorzeman.eu. Pokud někdo zapomněl (nebo si myslí, že by měl mít :) ) vstup do VIP sekce, napište.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše: pon 02. pro 2019 21:49:27 Členské příspěvky by se asi měly řešit ve VIP sekci, takže to předsedo směřuj tam. Jinak pokud chceš vyhlásit nějakou žádost o sponzorský dar, tak nejspíš do sekce O stránkách majorzeman.eu. Pokud někdo zapomněl (nebo si myslí, že by měl mít :) ) vstup do VIP sekce, napište.
no já si myslím,že přístup do VIP sekce by měl mít každý člen,který se A/učastnil nějakého srazu a za B/ zaplatil příspěvek. Klidně si myslím,že to můžeme nechat i tady,stejně jsme tam pod přezdívkama. ne?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Honza Zeman »

plk.Žitný píše: úte 03. pro 2019 0:12:56 no já si myslím,že přístup do VIP sekce by měl mít každý člen,který se A/učastnil nějakého srazu a za B/ zaplatil příspěvek. Klidně si myslím,že to můžeme nechat i tady,stejně jsme tam pod přezdívkama. ne?
To se určitě nevylučuje, naopak. Právě pokud někdo takový přístup nemá, ať se ozve. Myslel jsem to tak, že já být Hanele nebo Mírou, tak bych třeba nechtěl, aby se mi tu jen tak veřejně válelo číslo mého bankovního účtu....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše: úte 03. pro 2019 8:55:08 Myslel jsem to tak, že já být Hanele nebo Mírou, tak bych třeba nechtěl, aby se mi tu jen tak veřejně válelo číslo mého bankovního účtu....
Asi tak :best:
Taky myslím, že některé informace nemají být komukoliv veřejně přístupné...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Spikings »

Hombre píše: pon 02. pro 2019 21:49:27 Pokud někdo zapomněl (nebo si myslí, že by měl mít :) ) vstup do VIP sekce, napište.
Hombre píše: úte 03. pro 2019 8:55:08
plk.Žitný píše: úte 03. pro 2019 0:12:56 no já si myslím,že přístup do VIP sekce by měl mít každý člen,který se A/učastnil nějakého srazu a za B/ zaplatil příspěvek. Klidně si myslím,že to můžeme nechat i tady,stejně jsme tam pod přezdívkama. ne?
To se určitě nevylučuje, naopak. Právě pokud někdo takový přístup nemá, ať se ozve. Myslel jsem to tak, že já být Hanele nebo Mírou, tak bych třeba nechtěl, aby se mi tu jen tak veřejně válelo číslo mého bankovního účtu....
Směl bych poprosit o přístup do VIP? "U Sboru" jsem 4 roky a zúčastnil se většiny schůzí a akcí. Příspěvky od začátku platím. Šlo by to?
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Eman Wimmer »

Jako nový řádný člen bych také požádal o přístup do security zone ;-)
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Hanele »

Nakonec jsme to tu nedořešili s těmi členskými příspěvky...
Stávající předseda chce, aby v této sekci bylo zveřejněno číslo mého účtu a jména/přezdívky těch, kdo už přispěli...
Nějaký jiný návrh?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Honza Zeman »

Jiný návrh třeba zřídit samostatný účet fanklubu, který by mohl být veřejně dostupný? Mohl by kdokoliv přispět, třeba jen jako podpora pro financování stránek, nebo ti, kteří jsou zdaleka a chtějí přispět atd. A na něj příspěvky posílat. Jinak platí nabídka na platební údaje v neveřejné sekci VIP.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Hanele »

Nápad se samostatným účtem fanklubu mi přijde dobrý. A mohl by být klidně i transparentní, aby bylo hospodaření s dary a příspěvky průhledné...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Lipinski »

Hanele píše: ned 19. led 2020 9:39:26Nápad se samostatným účtem fanklubu mi přijde dobrý. A mohl by být klidně i transparentní, aby bylo hospodaření s dary a příspěvky průhledné...
Já bych to uvítal. Kasu budete mít Wertheimku z roku 1913? To je tak na čtyři, čtyři a půl hodiny podle Kleibera.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Jager
strážmistr
Příspěvky: 10
Registrován: pon 03. říj 2022 0:17:57
Bydliště: Slovensko, obec Kalinov (prvá oslobodená obec v ČSR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Členské příspěvky př.sponzorské dary

Příspěvek od Jager »

Tiež by som sa rád zapojil. Ak máte nejaké akcie tak mi dajte vopred vedieť. Išiel by som s Vami ak by ste nevideli v tom problém. Spravím si výlet. Spoznám ľudí... Škoda, že som na toto neprišiel skôr. Herci ktorých som chcel životne stretnúť a poďakovať im za prácu sú na druhom svete žiaľ... Takže ak súhlasíte dajte echo o nejakej akcii, ozrejmite ma v správe kde sa uhrádza členstvo, koľko atp. vrámci dobrej veci je finančný dar u mňa samozrejmosť. V. I. P sekcia to nechám na Vás. Ale považujte môj záujem za vážny. Cením si informácie z tohto fóra. Predsa je to len seriál skutočných hercov, ich kvality a prirodzenosť nikto nenahradí...
Popri svojej profesii policajta a štúdiu na VŠ sa venujem poľovníctvu, ktoré považujem za spôsob života nakoľko ho beriem eticky vážne a cieľavedome. Okrem toho som športový strelec a parašutista. Rád študujem odbornú literatúru balistiky ako vedy.
Odpovědět