Zajímavé stránky na i-netu

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Vlao »

pan Černý píše:
kapitán Hejduk píše: Ale je to pěkný. A k upoutávce "Voda má" , tu jsme tenkrát propásli, takže ji nikdo nemá
Pane kolego komputery nelžou ;) - tu upoutávku mám :lol: , dokonce si ji už asi pplk vyzvedl z úschovny, přes kterou jsem ji zasílal, doufám jen, že ji také podobně nezneužije k reklamě. Jinak co se týká těch odkazů, plně souhlasím. Děsí mě používání seriálu k probagaci svých vlastních aktivit, tak proto taky pan podplukovník logo určitě mailem nedostane. Nerad bych se dočkal, že by panu Jelínkovi, Mrkvičkovi nebo někomu jinému strkal do ruky triko na prsou s logem našeho fanklubu a na zádech pěti komerčníma reklamama na nějaký nesmysly. Měl jsem první moment sto chutí ty odkazy smazat - odporují pravidlům fóra, protože se jedná o reklamu, co na to kolegové správci?
Nemůžu ji dohledat, může to někdo z Vás hodit na uložto? Zdroje včetně finálního produktu jsem taky smazal. Dík!
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Vlao »

Obrázek
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od plk.Žitný »

Koukají asi na tu vysokou zeď...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Vlao »

Obrázek
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Vlao »

Obrázek
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Vlao »

pan Černý píše:
Vlao píše:Nemůžu ji dohledat, může to někdo z Vás hodit na uložto? Zdroje včetně finálního produktu jsem taky smazal. Dík!
Se nedivte pane kolego, když citujete dobu kamennou... A nezloběj se, já materiály, na který jsou autorský práva nikam házet nebudu. :mrgreen:
To chápu, vím že s tím měla velké nepříjemnosti TV Prima a proto nedoporučuji, myslel jsem přes nějaké zabezpečené neveřejné rozhraní aka FTP.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Honza Zeman »

Myslim, ze tohle tema brzo promazu, jelikoz je jeho zaver uplne mimo. Ty radovyvtipne kolaze jsou hnusne, nevtipne, trapne... Drzte se odkazu na zajimave stranky a nedavejte sem blbosti. Pokud se kolega Vlao potrebuje zviditelnit, at prispiva aspon sem, ale necim trochu na urovni...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od huba.buba »

pan Černý píše: aneb dobří holubi se vracejí...
Pane kolego , nestrašte ! :lol:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Vlao »

Hombre píše:Myslim, ze tohle tema brzo promazu, jelikoz je jeho zaver uplne mimo. Ty radovyvtipne kolaze jsou hnusne, nevtipne, trapne... Drzte se odkazu na zajimave stranky a nedavejte sem blbosti. Pokud se kolega Vlao potrebuje zviditelnit, at prispiva aspon sem, ale necim trochu na urovni...
Pardon, ale tyto koláže jsem nevytvářel já a nemohu si tak naštěstí připsat jejich autorství, ale vzhledem k tomu že se nejedná o naši produkci, tak mě toto zařazení nenapadlo.
Každopádně ohledně postupu zveřejňování takovýchto zdrojů, budu nyní toto respektovat.
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Doktor Vesely »

Hombre píše:... Ty radovyvtipne kolaze jsou hnusne, nevtipne, trapne... Drzte se odkazu na zajimave stranky a nedavejte sem blbosti.
Souhlasím s předsedou, bohužel se držím dál, protože už jsem naznačil Krakenovi že ať si nechá infantilní videa pro sebe. Ani nevím co na to odepsal, protože zasáhla vyšší moc a jeho příspěvek smazala. Stále doufám že jsme seriozní klub příznivců seriálu majora Zemana a tak nás vidí i okolí. Že nebereme námi milovaný seriál sehraný kvalitními herci jako filmovou spodinu typu "Austin Powers: The Spy Who Shagged Me" a jemu podobné. A herci si určitě tohle nezaslouží.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Fredy »

http://www.ceskatelevize.cz/porady/8930 ... -medicina/ Teď jsem zabrousil na stránky ČT a v tomto díle seriálu Slovácko sa nesúdí si také zahrála, nám dobře známá a nechvalně proslulá, Světla Amortová....cca 14.minuta...
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Eman Zahradník »

Fredy píše:http://www.ceskatelevize.cz/porady/8930 ... -medicina/ Teď jsem zabrousil na stránky ČT a v tomto díle seriálu Slovácko sa nesúdí si také zahrála, nám dobře známá a nechvalně proslulá, Světla Amortová....cca 14.minuta...
No jo holt babka kořenářka.. :D -ta se vyzná!
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
slavo75
strážmistr
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 29. kvě 2008 0:48:19
Bydliště: Michalovce, Slovensko

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od slavo75 »

Pomerne čerstvý článok - a celkom pozitívne názory v diskusii:

http://www.cas.sk/clanok/246853/serialy ... ujeme.html
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od nalim159 »

Otoč to, do Mnichova!

http://technet.idnes.cz/unos-letu-slov- ... chnika_sit

Edit: tak ne, seriálový únos je něco jiného, beru zpět. Ale je to dost podobné, až na tři kusy pistolí a výbušninu. Každopádně včeličky si zabzučely...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Elden »

Starej Brůna míří do politiky, má prý za úkol sekat kolem sebe ;) - viz facebook
Odpovědět