27. díl - Rukojmí z Bella Vista

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
porláďa
strážmistr

Re: 27. díl - Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od porláďa » pon 03. čer 2019 23:43:36

Když přiveze šofér António Corrense a Mestreye do penziónu König v Holubičí 7(mimochodem stejný WV jen bez loga UTC jde vidět při honičce Hackla a Hradce v BL), tak oba dva po vystoupení z auta toto zcela nesmyslně celé obejdou než vstoupí do penzionu a přitom kdyby šli přímo po vystoupení do penziónu, tak to mají jen nějaké 3-4 kroky
"Tohle já neprodávám, pane..." "Já to taky nekupuju, matko, já to zabavuju, z moci úřední"

průvodce
strážmistr

Příspěvek od průvodce » sob 03. srp 2019 12:22:52

porláďa píše:
pon 03. čer 2019 23:43:36
.....mimochodem stejný WV jen bez loga UTC jde vidět při honičce Hackla a Hradce v BL....
Pokud mne zrak nešálí, stejný VW je i v Pánovi ze Salcburku, na odpočívadle (cca sedmá minuta), odpočívá v ní Franz Panzer před příjezdem Rudiho Lorenze s pašovanými východními Němci z Jihlavy, kdy si zazlobil rozdělovač a jiný problém nebyl. Ostatně to odhalil již 6.8.2008 kolega Mestrey v
sekci Jednotlivé díly seriálu/Pán ze Salcburku. Osobně to nevidím jako nedostatek, že se jeden typ vozu objeví ve více dílech, beru to jako zajímavost a důkaz všímavosti fanoušků seriálu.

porláďa
strážmistr

Příspěvek od porláďa » pon 12. srp 2019 23:55:48

No tak jasně, já jsem to tam taky napsal jako postřeh mimochodem, hodilo se to k tomu ale nemyslel jsem to jako nedostatek
"Tohle já neprodávám, pane..." "Já to taky nekupuju, matko, já to zabavuju, z moci úřední"

Spikings
poručík

Příspěvek od Spikings » úte 13. srp 2019 18:59:01

porláďa píše:
pon 03. čer 2019 23:43:36
Když přiveze šofér António Corrense a Mestreye do penziónu König v Holubičí 7(mimochodem stejný WV jen bez loga UTC jde vidět při honičce Hackla a Hradce v BL), tak oba dva po vystoupení z auta toto zcela nesmyslně celé obejdou než vstoupí do penzionu a přitom kdyby šli přímo po vystoupení do penziónu, tak to mají jen nějaké 3-4 kroky
To auto museli obejít "dějově", aby je fotograf mohl dobře zadokumentovat a následně (v PzNZ) jimi Žitný položil na lopatky Corrense. Jinak ten fotograf je docela machr, vyfotit jen tak "z ruky" a přitom nekoukat do hledáčku ani nezaostřovat.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?

Bláha
strážmistr

Příspěvek od Bláha » úte 13. srp 2019 21:47:16

Jinak se díl jmenuje Rukojmí v Bella Vista.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?

Odpovědět