22. dil - Tatranske pastorale

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Odpovědět
Hamrus
strážmistr

Re: 22. dil - Tatranske pastorale

Příspěvek od Hamrus » čtv 13. pro 2018 13:28:53

No, osobně si myslím, že i když nikdy vysloveně nezazní přesný název útvaru, kde Zeman od roku 1949/1950 slouží, tak vzhledem k závažnosti případů lze vydedukovat, že se jedná o I. odbor kriminality a konkrétně 1. oddělení (mordparta), takže lapálie v Holešovicích a na nádraží jsou někde jinde...

aarongoldstein
poručík

Příspěvek od aarongoldstein » čtv 13. pro 2018 18:13:34

Pokud byl zástupcem náčelníka I. odboru (což byl odbor obecné kriminality) tak pod něj spadaly i lapálie v Holešovicích...

Ale to oba vaříme z vody protože název útvaru není nikde vzpomenut... Pouze z děje vyplývá, že mjr. Pavlásek je šéf kriminálky... Celé kriminálky... A lze se domnívat (nebo alespoň já se domnívám), že tím pádem byl Zeman zástupcem náčelníka kriminálky... Celé kriminálky...

Pokud by byl "pouze" šéfem I. oddělení, tak má nad sebou tři lidi... A my víme pouze o dvou... (Kalina a Pavlásek)...

Alespoň dle této struktury (i když je až k roku 1974) https://forum.valka.cz/topic/view/86107
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

Hamrus
strážmistr

Příspěvek od Hamrus » čtv 13. pro 2018 22:43:35

K Pavláskovi jenom, že byl v Bestii představen Zemanovi jako šéf pražské kriminálky, takže tedy náčelník, ale jinak bych se raději do rozborů struktury pražské kriminálky nepouštěl, protože když tedy odmyslíš šéfy (Pavláska se Zemanem), tak Ti z celého odboru zůstane Stejskal, Láďa a Martin

Holka z letiště
strážmistr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Holka z letiště » stř 11. zář 2019 10:38:35

Ve scéně, kde si režisér všimne, že na plac dorazil samotný Hrdlička, je v pozadí slyšet režisérův hlas "co ty víš, jaká tady musela bejt mlha nebo co já..." a přitom o sekundu později je mlčící režisér zahleděn na duo Hrdlička - herec Hrdličky. Takže je to drobná chybka v postsynchronu, který byl domíchaný jako ruch filmařů... :)
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!

Odpovědět