26. díl - Studna

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Willy Kleiber »

Hombre píše:... Lebku mikrofonisty tady taky nikde nevidim ...
Hombre: Tak tohle je právě ta scéna, kdy je vidět pohyb v okně - z té fotky to nejde poznat, ale když si to pustíš, tak je to úplně zřetelné, že se tam míhá plešatý mikrofonista ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Willy Kleiber »

Kolegové nevěřící, tak si to pusťte, je to úplně zřetelné... ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, je to pravda, ze je tam v odrazu pri pohybu videt asi hlava nekoho ze stabu, tady se kdyztak Willy omlouvam :oops: :P . Ze ty ted sjizdis kazdy dil a koukas na lesknouci se povrchy, jestli nekde nahodou neco 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Willy Kleiber »

Hombre píše:... a koukas na lesknouci se povrchy, jestli nekde nahodou neco 8-)
Hombre: V pohodě :D Ale přesně jsi to trefil, mám dovolenou, jsem aktuálně na Slovensku a sjíždím Zemana skoro s lupou :) se zaměřením na odrazy ve sklech apod.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Willy Kleiber »

pan Černý: No, všechno tomu bohužel nasvědčuje, že výjev z Kvadratury se už nikde v seriálu neopakuje...pokud mi nevěříte, že v Pánovi ze Salcburku to je p. Sequens v odraze :cry:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od heerec123 »

Vlastně jedinej díl, kterej znám fakt dobře a stejně... Maštalíř přiběhne do holičství pro Zemana, ale na hřbitov se se Zemanem prodírá davem lidí hrobník a Maštalíř je už na hřbitově a brání lidem ve vstupu. OK, běžel napřed. Ale co už fakt nemá logiku je, že když jdou všichni tři k hrobce, bránu nechá dokořán a lidi přesto stojej poslušně jak ovce. A vzápětí se k bráně vrátí a ta je zamčená. A pak je tady pleť strýce Hurycha. Ta má zřejmě neuvěřitelný regenerační schopnosti, protože pár hodin po říznutí od holiče nemá při rvačce v zahradě a pak při výslechu ani stopy poranění.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Honza Zeman »

heerec píše:.....pár hodin po říznutí od holiče nemá při rvačce v zahradě a pak při výslechu ani stopy poranění.
To uz jsou pro me jen takove pihy na krase :lol: :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:
heerec píše:protože pár hodin po říznutí od holiče nemá při rvačce v zahradě a pak při výslechu ani stopy poranění.
Když se ráno při holení seknu, sice to pak krvácí třeba půl hodiny, ale v poledne už není nic vidět, třeba na tom byl Hurych stejně :lol:
...já nevím, holím se elektrickým strojkem... :o ;) :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
hakrista
čekatel SNB
Příspěvky: 4
Registrován: úte 17. úno 2009 18:58:38

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od hakrista »

psali jste o tom že jako chyba je v tomto díle také náklaďák IFA W50. Uvádíte, že se tento vůz v roce 1969 nevyráběl. S tím
ovšem nesouhlasím. IFA W50 se v NDR vyráběla od roku 1965. Můžu s váma souhlasit pouze s tím, že IFA W50 se v roce 1969
nemusela do Československa dovážet. Jinak je díl Studna zajímavá.
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od heerec123 »

hakrista píše:psali jste o tom že jako chyba je v tomto díle také náklaďák IFA W50. Uvádíte, že se tento vůz v roce 1969 nevyráběl. S tím
ovšem nesouhlasím...
Psal jsem to já, ale popravdě, nemám to ze svý hlavy. Někdo mi to říkal, tak jsem to napsal, ale sám sotva vím, jak IFA vypadá. :roll: Schválně jsem na to kouknul a napadá mě, jestli se ten, kdo mi to říkal nesplet a nemyslel spíš tu dodávku, která na kódu 00:15:17 projede za Maštalířem. A teď mluvte znalci. Já ani nevím, co to je za značku.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Dobesch »

JAsne ze jde o ROBUR ---takova AVIE z NDR, pak byly este BARKASy (ty lze jeste obcas spatrit - S1203 z NDR a pak ty IFY - to byl takovej nakladak +- jako liazky (teda o chlup lehci) - tady v hasicske uprave -- ale kabina byla stejna.

TAkova perlicka - kdyz vysel v 90. tych zakon o Emisnich prohlidkach tak se udelal tak ze jim prosla vsechna auta (pokud nebyla nejak desive rozkurvena uzivatelem) - ale proste kazdy auto se dalo seridit - KROM IFY 50 -- udajne neexistovaly 2 IFY ktery by mely ty hodnoty aspon trosku v limitu a aspon trosku podobny, ale protoze jich tehda bylo celekem dost pro podnikani (a to bylo za Klause svaty) tak se to resilo tak, ze se IFA seridila jak nejlip to slo, pak se zmerily emise pripoceto se +- 10% jako tolerance a to byly EMISNI Limity pro TEN JEDEN KONKRETNI KUS :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od heerec123 »

pan Černý píše:nejsem znalec, ale jde o robur, hodně se používaly na rozvoz pečiva...v roce 1969 jezdily.
Tak IFA už se tenkrát vyráběla, Robur taky, takže to už snad zbejvá jen to kolo, co ho na jinočanský návsi proháněla budoucí paní starostka. :lol: Ale spíš to bude tak, že vozovej park je tady prostě v pořádku a já se proto tímto tvůrcům omlouvám. Jinak ale musím dodat, že ve Studně je ještě jedna drobnost, kterou, jak koukám, jsem zmínit zapomněl. V jedný scéně udělal někdo ze štábu nešikovnej pohyb před lampou a zvěčnil se tak v podobě nepřirozenýho stínu. Až budu mít chvíli, najdu přesnej kód, do tý doby může Willy hledat. :D Ale jak píšu, tohle už je fakt drobnost.
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od heerec123 »

heerec píše:...ve Studně je ještě jedna drobnost...
00:21:03 - na pravým sloupku studny, respektive rumpálu nebo jak se tomu říká, se mihne zleva doprava stín (je to úplně dole, až na úrovni skruže). Tipoval bych to na mikrofonistu a jeho tágo. :D A ještě jedna - při těch dvou podhledovejch, jako ze studny, záběrech na Zemana se teda ne úplně poved postsynchron.
zapatak
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: sob 17. led 2009 20:07:47
Bydliště: Strasswalchen, Österreich (Rakousko)

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od zapatak »

Kde se to tety konalo v jake obce to opravdi? :twisted:
"Wenn Sie eine Karte von Österreich nehmen, finden Sie eine Stadt namens Linz, dort wurde ich geboren, aber nicht als Österreicher sondern als Tscheche"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

zapatak píše:Kde se to tety konalo v jake obce to opravdi? :twisted:
Die wirklich Geschichte ist in 1969 im Dorf Vonoklasy nicht weit von Prag passiert. Der junge Sohn wurde morgen bei den Verwandten im anderem Dorf in gleicher Gegend gefunden worden. Weil StB (Staatspolizei) befürchtet hat, deß es sich zur Provokationen wärend Beerigung kommen könnte, war es unöffentlich unter StB Aufsicht. Seit dem gibt es Gerüchte, daß StB die Familie umgebracht hat. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět