5. díl - Hon na lišku

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Odpovědět
Spikings
poručík

Re: 5. díl - Hon na lišku

Příspěvek od Spikings » pon 26. pro 2016 2:12:43

Malá lingvistická poznámka - opravdu se již v r.1948 používal v řeči slovní obrat, že něco "je hustý"("Teď je to asi v Praze hustý" - "Teď je to hustý všude, Josef")? Nějak se mi to nezdá.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?

Bláha
strážmistr

Příspěvek od Bláha » pon 19. úno 2018 22:14:15

Dnes jsem se na to díval,a ta kulovnice u Čadka je určitě Mauser,Mannlicher má kliku víc ve předu.A s tou čz 27 to asi udělal Bláha tak že ji natáhl jen krátce aby závěr nebyl zachycen.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?

jasny.sokol
kapitán

Příspěvek od jasny.sokol » stř 18. zář 2019 22:21:32

Takový postřeh než nedostatek, i když jsem si minule v tomto dílu s nedostatky vyhrál dostatečně (viz cigareta Kříže na bále).
Když přijede Bláha a služebnu a dává do latě své podřízené, tak tam stojí jen Vydra, Bartík a Zeman... Jedná se o okresní oddělení v pohraničí. Ve většině případů slouží Zeman s Bártíkem. Ovšem když je Bláhiu vyhlášen poplach (s tím, že se někdo vloupal do budovy bývalého plachtarskeho letiště) tak kde se najednou na okresním oddělení vzalo tolik příslušníků SNB? (výjezd). Je možné že by na jedné stanici bylo v pohotovosti tolik příslušníků? Stejně tak když jsou na letišti, tak se mi to zdá moc, na okresní oddělení v pohraničí...

Holka z letiště
strážmistr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Holka z letiště » pát 20. zář 2019 9:14:23

Však taky dostali sprdunk, že "tu chrápou jak okresní čerti". Takže při poplachu jich bylo jako by se čerti ženili :DD
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!

Odpovědět