Rubínové kříže

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od torst »

nalim159 píše:Na druhou stranu tam asi nezasahovaly nějaké řadové jednotky, byla to akce ministerstva vnitra, tzn. že to kryli nějací ostřílení hoši ze zvláštního oddílu, ti mohli být vyzbrojení i tím, co se k běžným jednotkám dostalo později ;)
Nene, pozor, bavíme se o té kontrole ve vlaku, která hned na začátku zastřelí zemanova dvojníka. To byla běžná armáda nebo SNB.
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od nalim159 »

Tak to jo...

Ale na druhou stranu, jak už zde bylo několikrát řečeno, asi se nepočítalo s tím, že se sejde skupina bláznů, která bude pitvat po záběrech každou vteřinu seriálu ;).

Pořád to je slušná práce, která nás nepřestává bavit, a to je asi to hlavní :)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Dobesch »

Opet krasne svetelne nedostatky -- kdyz se na to clovek pri sledovani zameri, tak to proste vidi. Napriklad kdyz jedou pohrebakem do klastetra tak jsou tam uplne desive odrazy reflektoru na strese kabiny - na to ze maji jet v noci.... Skla pryc, aby se to nelesklo v nich, ale na strese uplne desivej svitivej kruh. To uz pak hodne pobavily ty behajici stiny viditelne v dalsim zaberu.

BTW. Je docela prekvapujici jaky udelal Jirka Hradec za ten max. pulrok "karierni skok". Na jare jeste jeszdil se sanitkou a slecnou Kamilou po Lomech a na podzim uz mu sveri docela dulezity ukol balamuceni byvalych SS-manu.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od nalim159 »

Tak Honzův úkol byl ještě o něco složitější. Sice už prokázal jakýsi talent, ale na druhou stranu byl Lipinskému jen podobný. Takže proč pak ne Jirka Hradec... Navíc na to dohlížel samotný táta Kalina a major Šlár vypadal taky docela ostře ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Willy Kleiber »

Dobesch píše:Opet krasne svetelne nedostatky ...
No a hlavně - loupež "pivovaru, co dodává po celý Moravě" :D byla dokonána cca v 1h v noci, ale když přijíždí Rudi s pohřebákem, a zejména když odjíždějí kolem té vlečky, jak jsou ukryti Šlár+Kalina+Veselý, tak je normální slunečný den :shock:
pohrebak odjezd.JPG
pohrebak odjezd.JPG (25.29 KiB) Zobrazeno 7147 x
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Dobesch »

A jeste jedna nadherna vec - Automa volant vlevo, Rudy je SS-man, ale asi byl nasazen za valky v Anglii, protoze kolem pivovaru jezdi v protismeru.

A pekne je jak se divaci presvedcuji, ze je to skutecne na Morave a Na Vidence toci "betelne skopek"
Možno tou dolinou ide ten voz.........
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 332
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od tajemník Šanda »

Když Čech, Němec, Polák, nebo kdo to je, Lipinski, střílí na příslušníky SNB, kteří jsou buď na železničním svršku, druhou ránu, je slyšet poměrně intenzivní zvuk, jako kdyby nábojnice narazila na pevný předmět. V poli, kde se střelec nacházel, takřka vyloučeno. Možná je to ale jen chyba postsynchronu. Čas cca 03:55.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Syřiště
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21. srp 2017 18:25:48

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Syřiště »

Překvapuje mě, že přítomní soudruzi nezaznamenali, že pohřební vůz je postavený na základě vozu GAZ69, který se v roce 1947 v žádném případě nevyráběl. Nebo zaznamenali?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Lipinski »

Syřiště píše: Nebo zaznamenali?
Zaznamenali, je to v sekci Nejhezčí auto:

viewtopic.php?f=5&t=53
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Dokonce i víme, že ho nakonec získal VHÚ http://auto.idnes.cz/foto.aspx?r=auto_o ... tomoto_vcj
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od heinrich »

Syřiště píše:Překvapuje mě, že přítomní soudruzi nezaznamenali, že pohřební vůz je postavený na základě vozu GAZ69, který se v roce 1947 v žádném případě nevyráběl. Nebo zaznamenali?
A máte po vtákách, soudruhu Syřiště! ;-) Vpravo nahoře, si zadejte nějaké slovo, které chcete sdělit a ono vám to vyhodí, zda se to tady již probíralo.
search.php?keywords=poh%C5%99ebn%C3%AD+v%C5%AFz
Ttttatata tabák dáš?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Spikings »

Není mi jasné, jak se vlastně Jirka Hradec dozvěděl o tom, že z původních 1,6 melounu Willy s Richardem/Honzou přiznali Mauerovi z lupu jen 300 papouchů :) – viz scéna „…Abyste si nemyslel, že jste sám bohatej…“ s novinami o výročí Pionýrské vlaštovky :) .
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Fosgen
kapitán
Příspěvky: 397
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Fosgen »

Spikings píše: ned 12. lis 2017 17:39:59 Není mi jasné, jak se vlastně Jirka Hradec dozvěděl o tom, že z původních 1,6 melounu Willy s Richardem/Honzou přiznali Mauerovi z lupu jen 300 papouchů :) – viz scéna „…Abyste si nemyslel, že jste sám bohatej…“ s novinami o výročí Pionýrské vlaštovky :) .
aha fakt! Maurera mohlo napadnut hned, odkial ten paznecht vie, ze v kabele nie je tolko penazi, ako by malo byt?
A preco by okrem tych troch mal niekto vobec vediet, ze vybrali pivovar? A ze (teda z rozhovoru vyplynulo) ze tam trcia uz tusim treti tyzden a Hradec otrca Mauerovi trojtyzdnove noviny?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Spikings »

Tak teď moc nevím, na čem jsem. Jestli je to nedostatek, nebo moje nechápavost. :(
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Fosgen
kapitán
Příspěvky: 397
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Fosgen »

konkretne soudruhu!
Odpovědět