1. díl - Smrt u jezera

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od Koštýř »

A po Hacklově jaguáru a změny značek Čadkova mercedesu tu máme takový časový nedostatek 8-) Vděčné téma hodin.. při výslechu Režnáka, kdy Kalina k Honzovi: "A ty mu nic neřekneš?" je na hodinách čas 10:40, uplynou cca 3 min.(pořád 10:40), poté všichni odejdou -za Kalinou je vidět 10:43(44) a v dalším obraze, kdy Zeman "čeká" na přihlášku ke sboru máme opět 10:40 :lol: :D Dějově přitom de facto neopustíme kancelář..
10.40 poprvé.jpg
10.40 poprvé.jpg (26.99 KiB) Zobrazeno 13942 x
10.43.jpg
10.43.jpg (22.12 KiB) Zobrazeno 13947 x
10.40 podruhé...jpg
10.40 podruhé...jpg (25.61 KiB) Zobrazeno 13944 x
:P U druhého snímku jsou hodiny špatně vidět, lépe to vynikne při sledování DVD.
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Smrt u jezera

Příspěvek od Honza Zeman »

Pane kolego opatrne s temi obrazky, abyste nam nezahltil forum jako tenkrat Inge s fotkami herecek. Ty hodiny jsou znamy nedostatek, stacilo by se zminit.... ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Smrt u jezera

Příspěvek od Koštýř »

Hombre píše:Pane kolego opatrne s temi obrazky, abyste nam nezahltil forum jako tenkrat Inge s fotkami herecek. Ty hodiny jsou znamy nedostatek, stacilo by se zminit.... ;)
Já to v nedostatcích nějak nenašel.. a myslel, že objevím něco nového :roll: Ještě mi řekněte, že značky u Čadkova auta nebo policejní značka na "Hacklově" Jaguáru jsou taky známé..-a jdu sledovat Velmi křehké vztahy :mrgreen: Ne-vážně se mi líbí Zeman, jsem fanda od dětství a nehledám jenom chyby-jak by se mohlo zdát ;) Naopak, každý přehrátý díl je pro mě "osvěžení všedního dne" 8-) :mrgreen: Akorát forum nějak málo žije, se mi zdá-na to, kolik je tu regist. fandů :cry:
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Smrt u jezera

Příspěvek od Honza Zeman »

Tady to zmineno neni, ale nevim jestli vis, ze existovaly nase stranky s priponou .cz, kde bylo i forum s rozsahlou databazi, tam se to urcite psalo, takze proto. Forum zije jak kdy, nekdy tu nekolik dni nic nenajdes, nekdy nestihas cist. My "stari" :lol: forari uz toho tady a pri srazech nakecali dost, takze prijit s necim uplne novym je tezky. Ale nova krev je vitana :D ;) Kazdopadne znacky na Cadkove aute je vec nova, to je trefa do cerneho...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od prof. Braun »

Všiml jsem si, že když se Honza vrací do rodnýho domku, chybí tam jedna důležitá věc... Jestlipak víte jaká? A je to nedostatek tohoto dílu, nebo spíše posledního?
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od nalim159 »

Lavička na zápraží, kde sedával s tátou?
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od prof. Braun »

Přesně tak! První díl si moc nepouštím, a tak jsem koukal jako blázen, kdepak je ta lavička... Asi ji bába strčila do dřevníku, aby ji nezrekvírovaly rabuňk gardy! :lol:
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od malej Míra »

prof. Braun píše:...tak jsem koukal jako blázen, kdepak je ta lavička...
Že by ji už tehdy pohodili k zídce v zahradě, kde jsme ji našli při našem klubovém srazu a k sezení u zdi domu ji používali jen příležitostně? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od Čarda »

Ani se nedivím, že Jenda odmítl "šnycl" od Věrky u nich v hospodské kuchyni, po těch neusmaženejch nebo co to tam je za maso na stole během jejich dialogu se pohybujou mouchy jako by nic...
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od nalim159 »

Věra i Prágl byli tak trapní, že odmítnutí snitzlu bylo nabíledni. Ty mouchy jsou tou poslední "mouchou" :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od Arnold Hackl »

Pokud někdo rozumíte psům, tak se mrkněte na Kazana.
Něco mi tam pořád falíruje, zdá se mi, jako by to bylo štěně, pak by se z Honzou tedy nemohli znát.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:Pokud někdo rozumíte psům, tak se mrkněte na Kazana.
Něco mi tam pořád falíruje, zdá se mi, jako by to bylo štěně, pak by se z Honzou tedy nemohli znát.
Chtělo by to nějakého fundovaného "psoznalce", myslím že se tomu říká kynekolog. Podle toho, jak ten čokl rajtuje po té boudě, bych tipoval na mladého psa také, starý pes to tak nějak už nemá za potřebí ani v tom největším transu. Dosud mě to nenapadlo... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pát 05. bře 2010 20:52:25, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od Arnold Hackl »

No mě se to právě zdá hlavně podle stavby těla - nohou, hlavy, uší, atd.
A asi tam museli vzít štěně, právě kvůli tomu rajtování a vítání Honzy po tolika letech.
Starší pes by určitě takhle nevyváděl. Leda by měl Honza v kabeli půl kila bůčku, ale i tak si myslím, že by jen přilezl. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od Dobesch »

Znalec psu se jmenuje Kynolog --- kynekolog se moza specializuje jen na feny :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:Znalec psu se jmenuje Kynolog --- kynekolog se moza specializuje jen na feny :D
...to bylo samozřejmě myšleno jako džouk. ;) :D :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět