12. díl - Kleště

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Willy Kleiber »

Koštýř píše:...Jinak pane kolego co říkáte mému objevu v díle Loupež sladkého -I- , časák Sports Illustrated? ...
No co bych tak mohl říkat :D vysoce oceňuji a děkuji za každý odhalený nedostatek! ;) Nedostatky tohoto typu sice já osobně nesleduji, ale proto je nás zde tolik, abychom se v bádání doplňovali, že :)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Koštýř »

Koštýř píše:..ovšem změna čísla -poprvé je to OG-51-88..
Navazuji na svůj příspěvek - stejná SPZ OG-51-88 ze sanitky má tzv. další život, je totiž na oktávce v pozadí :P
oktávka.jpg
oktávka.jpg (20.48 KiB) Zobrazeno 8442 x
Samozřejmě nejlépe to je vidět přímo na disku..
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Hamrus
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 12. led 2010 20:48:31

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Hamrus »

Jenom aby řeč nestála, co říkáte na plastiku obličeje Bláhy. Krom obarvených vlasů tam nevidím žádný rozdíl. Mohl by nějaký fajnšmekr hodit pro srovnání foto před a po...?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Arnold Hackl »

Řekl bych, že má po plastice větší nos - má na něm nalepenej ještě jeden gumovej. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Fosgen
kapitán
Příspěvky: 397
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Fosgen »

Ked vyjde Blaha z divadla, tak na to, ze ludia su v kabatoch, divadlo sa zatvara a Cadkovej usiel posledny autobus, tak je na ulici este celkom denne svetlo. Ale to je len taka drobnost.
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od nalim159 »

Ano, je to tak. Navíc to denní světlo neladicí se scénářem se vyskytuje ve více případech, např. po kocertu kapely Mimikry nebo v době konání mysliveckého bálu (když jde Honza s Bártíkem na služebnu - je únor, Bláha přijel večerním vlakem, a venku je sotva šero). Pro mě to jsou celkem zásadní věci.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Bába kořenářka »

Myslím, že problém s používáním tzv. americké tmy (natáčení za plného slunečního svitu s modrým filtrem) jsme už probírali... Nebo to bylo na starém fóru?

No v každém případě se americká tma táhne seriálem jako červená nit... V té době to lidé tak nevnímali, dneska nás to ruší...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Fosgen
kapitán
Příspěvky: 397
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Fosgen »

nalim159 píše:Ano, je to tak. Navíc to denní světlo neladicí se scénářem se vyskytuje ve více případech, např. po kocertu kapely Mimikry nebo v době konání mysliveckého bálu (když jde Honza s Bártíkem na služebnu - je únor, Bláha přijel večerním vlakem, a venku je sotva šero). Pro mě to jsou celkem zásadní věci.
Teraz narychlo neviem, ale Mimikry sa odohravali v lete, tak to denne svetlo by mi nevadilo. O 21:00 moze byt kludne svetla dost.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Honza Zeman »

Mne spis nelogicke prijde to, ze Blaha v divadle tvrdi Igorovi, ze asi odejde driv z predstaveni po tom, co se videl s Inkou a nakonec vychazi spolecne se vsemi po konci divadla. Ze by ho ten Manon tolik psychicky nahlodal a rozneznel, nebo snad i bavil :)? To mi prijde jako selhani agenta, kdyz potkal znamou osobu z minulosti.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:Ze by ho ten Manon tolik psychicky nahlodal a rozneznel, nebo snad i bavil :)?
Pane předsedo, jen drobnost (a omlouvám se za hnidopišení :oops:): Je to TA Manon, hlavní hrdinka stejnojmenné divadelní hry.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...TA Manon...
Ten mamon... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 332
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od tajemník Šanda »

Dle mého názoru si Bláha prostě s Inkou vyrazit musel, jekoliž v té době zatím ještě nevěděl, jak se jí zbavit. A to doslova.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od torst »

V tomto díle se ptá Bláha Mudr. Hejtmánka, z čeho mu tečou ještě nervy, že má pravděpodobně na svědomí ještě další věci, než jen přechovávání Bláhy. Přitom v Lodi do Hamburku mu to sám Hejmánek více méně osobně prozradí. (Vražda lodníka Berky).
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od nalim159 »

A v čem (lépe v čom) je nedostatek? Myslíte, že Hejtmánkovi nemohly téct nervy z ničeho jiného? Já bych řekl, že úplně klidně - kdo jednou zabije...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 12. díl - Kleště

Příspěvek od malej Míra »

torst píše:V tomto díle se ptá Bláha Mudr. Hejtmánka, z čeho mu tečou ještě nervy, že má pravděpodobně na svědomí ještě další věci, než jen přechovávání Bláhy. Přitom v Lodi do Hamburku mu to sám Hejmánek více méně osobně prozradí. (Vražda lodníka Berky).
To je pravda a jako logický nedostatek to beru. Leda že by měl Bláha potíže s pamětí... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět