15. díl - Kvadratura ženy

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od heerec123 »

1. Případ Otýlie Vranské se nestal v roce 1934, ale v roce 1933. 2. Rozhovor mezi účetním Málkem a v tu chvíli ještě neznámou milenkou Šípa je hodně zprasenej dialog. Skoro to vypadá, že mezi natáčením Málka v kanceláři a postsynchrony Hanouskové se její repliky ve scénáři měnily. 3. Scéna zatčení Hanouskové mi připadá trochu divně sestříhaná. Hlavně výchozí místa policajtů mi nedávaj smysl a podle mě se i opakujou. 4. Jasně, už zmiňovaný odraz pana režiséra.
Uživatelský avatar
Jirka
strážmistr
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:25:25
Bydliště: Centrální sklad obuvi, Gottwaldov
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Jirka »

Když je Pavlásek v nemocnici "se žlučníkem" a navštíví ho Zeman, sedají si oba na židle, přičemž si Pavlásek s bolestivým výrazem sahá na levý bok - no a žlučník je přece vpravo ;)
„Šaráda pokračuje“
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od opat Adamíra »

Mirek Stejskal po otázce "Tak čí je? A pravdu!" při výslechu Šípa jde směrem ke kameře a nenápadně koukne na někoho ze štábu. Ale je to mininedostatek, možná ani to ne.
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od prof. Braun »

Jirka píše:Když je Pavlásek v nemocnici "se žlučníkem" a navštíví ho Zeman, sedají si oba na židle, přičemž si Pavlásek s bolestivým výrazem sahá na levý bok - no a žlučník je přece vpravo ;)
Ale když na to přijde, bolí úplně všude! Vím to, bohužel, z vlastní zkušenosti... :cry:
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Koštýř »

Hoši od výjezdovky mají stejné číslo jako kšeftař Falta na svém naleštěném bavoráku.. :lol:
kvadratura.jpg
kvadratura.jpg (20.05 KiB) Zobrazeno 15748 x
Kvadratura ženy
falta drive.jpg
falta drive.jpg (13.46 KiB) Zobrazeno 15736 x
Křížová cesta - Holt BMW někde skončilo, tak si vzali značku :P
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Feďa
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: úte 16. čer 2009 10:58:31

15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Feďa »

Objevil jsem botu v závěrečných titulcích.Z účetního "Šípa" udělali v titulcích "Šmída" a Ljuba Skořepová a Milena Dvorská byly sestry a v titulcích vystupuje chybně Ljuba Skořepová jako matka Mileny Dvorské.O tom že místo "Ljuba" má v titulcích "Luba" už ani nemluvím.Zřejmě už i tenkrát se na Barrandově dost hulilo. :ugeek:

Obrázek Obrázek
Víte co to znamená?...že je to buď spirála....nebo kolo...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Honza Zeman »

Zdravime noveho fandu, bohuzel si ale neprinesl nic noveho :) . O tomhle nedostatku, a i o jinych dalsich, mame info uz na webu, pripadne doporucuji prohledat prislusna temata zde na foru. Holt zde nejsme zadni bazanti ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Feďa
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: úte 16. čer 2009 10:58:31

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Feďa »

No jo to je fakt,už to tam máte,mě se zdálo divný,že takový machři jako vy by to s těma titulkama neobjevili ;) Já chtěl zamachrovat a vono nic :lol: Tak to kdyžtak smázni.Jo a chtěl jsem vám složit poklonu,ten web je parádní jsem z něj hodně nadšenej,odvádíte skvělou práci chlapci.Soudruhu předsedo...čekatel SNB Feďa...dovolte mi odejít. 8-)
Víte co to znamená?...že je to buď spirála....nebo kolo...
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Dobesch »

U pani Skořepové pozor --- to, že sme sji zvykli říkat Ljuba Skořepová nic nemení na faktu, že se jmenuje původně jmenovala LIBUŠE a následne začala použivat zkraceninu LUBA. Takže Lubu bych jako nedostatek rozhodně nedoporučil :)
Naposledy upravil(a) Dobesch dne čtv 18. čer 2009 11:59:22, celkem upraveno 1 x.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Feďa
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: úte 16. čer 2009 10:58:31

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Feďa »

Sakra práce,to mi uniklo s tou Lubou.Vidím,že se musím ještě hodně učit. 8-)
Víte co to znamená?...že je to buď spirála....nebo kolo...
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Eman Zahradník »

Tak jsem se včera speciálně soustředil na scénu,kdy se při závěrečné konfrontaci mihne v zrcadle,či prosklené vitrýně p.režisér Sequens .Bylo to vidět pěkně,už je to pomalu legendární věc.... ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Honza Zeman »

V jinem tematu jsme tu probirali porucika Ladu a problemy s uvadenim jeho jmena. V tomto dilu pri scene v kancelari, kdy Stejskal oznamuje, ze se budou snimat palecky, vola: "Lojzo, priprav si cajky". No a vsudypritomny Ivo Niederle alias Lada otevira tasku. Tak ja nevim, jmenuje se Lojza, Lada, porucik nebo Skladal? :D
Kazdopadne to osloveni "Lojzo" povazuji za kiks.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Anglie »

Hombre píše:V jinem tematu jsme tu probirali porucika Ladu a problemy s uvadenim jeho jmena. V tomto dilu pri scene v kancelari, kdy Stejskal oznamuje, ze se budou snimat palecky, vola: "Lojzo, priprav si cajky". No a vsudypritomny Ivo Niederle alias Lada otevira tasku. Tak ja nevim, jmenuje se Lojza, Lada, porucik nebo Skladal? :D
Kazdopadne to osloveni "Lojzo" povazuji za kiks.
Poručík Alois Ladislav Skládal. Co na tom nechápeš? ;)
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Dobesch »

Mate lustit krizovky --- sk LADA l Sluzebne :D a nedej boze aby to skLADAl do LADY :roll:
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Fosgen
kapitán
Příspěvky: 397
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: 15. díl - Kvadratura ženy

Příspěvek od Fosgen »

Na zaciatku "Kvadratury", ked Kalina prijde ku kolotocom pre Zemana, tak Zeman je prave s dcerou hore na kolotoci. Zeman ho zbada a pozera sa priamo na Kalinu. Tu je mensi technicko-logicky nedostatok, lebo keby Zeman sledoval dole na zemi stojaceho Kalinu, tak by musel hlavou otacat proti smeru pohybu kolotoca. Lenze Zeman "cuci" rovno pred seba, teda do kamery. A kameraman zrejme sedel na nasledujucej sedacke.
Odpovědět