10. díl - Vrah se skrývá v poli

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Fosgen
poručík

Re: 10. díl - Vrah se skrývá v poli

Příspěvek od Fosgen » stř 01. úno 2017 19:05:26

Nemal si na mysli mieso:
3. niekto z hercov, ktory sa jednoducho pozabudol.... mal uz byt davno zalezeny .
zasterleny?

spravodajca
poručík

Příspěvek od spravodajca » stř 01. úno 2017 20:48:24

Nie.. nie.. Zalezený, aby nebol v zábere.
Scéna začína, Zeman, Žitný aj ďalší z tej "jednotky rýchleho nasadenia" začínajú postupovať k stohu. A asi po troch sekundách z kríkov na ľavej strane vybehne postava, ktorá je čelom otočená k prichádzajúcim mužom... V zábere je asi ďalšie 3 sekundy, potom je strih a nasleduje ďalší záber.....
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..

Salaba
major

Příspěvek od Salaba » stř 01. úno 2017 22:47:51

...Ale no jo, je vás na mě moc... Byl jsem to já, vracel jsem se tehdy onoho horkého léta z jednání o obchodu Textilany s Domem módy v Třebíči a bylo sakra horko, tak jsem požádal řidiče abych se mohl trochu projít, bylo to někde u Štěměch směrem k Plánici...říkal jsem mu at´na mě počká na státní silnici na Jihlavu...no a najednou jsem byl u nějakýho stohu, všude hafo esenbáků, hrála tam chvíli snad i harmonika... no raději jsem se v klidu zdekoval. Gott sei Dank když jsem pak druhý den v Televizních novinách viděl o co šlo... :? ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!

Fosgen
poručík

Příspěvek od Fosgen » čtv 02. úno 2017 10:10:49

spravodajca píše:Nie.. nie.. Zalezený, aby nebol v zábere.
Scéna začína, Zeman, Žitný aj ďalší z tej "jednotky rýchleho nasadenia" začínajú postupovať k stohu. A asi po troch sekundách z kríkov na ľavej strane vybehne postava, ktorá je čelom otočená k prichádzajúcim mužom... V zábere je asi ďalšie 3 sekundy, potom je strih a nasleduje ďalší záber.....
Ja viem, len som nenasiel vhodneho smajla.

Lipinski
major

Příspěvek od Lipinski » čtv 02. úno 2017 10:52:41

Já mám trojí vysvětlení:

Vrazi byli napravo od stohu a utíkali k lesu. Bezpečnostní sloky přijížděly z druhý strany, tudíž ta postava moh bejt někdo, kdo hned uposlechnul Zemanův rozkaz a předběhnul tak rojnici.

Ale samozřejmě to moh bejt i někdo ze štábu, čert ví.

Pokud to byl pan doktor, tak jen hodil vokem, zjistil, že nějaký tóčo tu sice probíhá, ale bez účasti tý krásnější poloviny lidstva, a tak se votočil na pětníku, šofér kopnul do vrtule a jelo se nach Reichenberg, do nějakýho prímovnějšího podniku, než jakej se pořádal tady.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne čtv 02. úno 2017 16:06:13, celkem upraveno 1 x.
Mezi náma je rozdíl, tak se taky podle toho ke mně chovej!

spravodajca
poručík

Příspěvek od spravodajca » čtv 02. úno 2017 11:08:41

Lipinski píše: Pokud to byl pan doktor, tak je hodil vokem, zjistil, že nějaký tóčo tu sice probíhá, ale bez účasti tý krásnější poloviny lidstva, a tak se votočil na pětníku, šofér kopnul do vrtule a jelo se nach Reichenberg, do nějakýho prímovnějšího podniku, než jakej se pořádal tady.
Tak na toho doktora sem tak chtel reagoval, že sem byl překvapen, že to byl von. Já už myslel, že to byl... ten, jak za ním křičeli "Běž Foreste, běž!!!". A von to byl doktor.... :DD
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..

Salaba
major

Příspěvek od Salaba » čtv 02. úno 2017 19:40:03

Lipinski píše:...šofér kopnul do vrtule a jelo se nach Reichenberg, do nějakýho prímovnějšího podniku, než jakej se pořádal tady.
Vy jste filuta a máte čuch kolegáčku! :) Jj znám v měste pod Jeschkenem jeden fajnovej podnik, no nóbl jako u Arnyho to úplně tak není, ale prima kóči...prima Katzen gibt es auch! ;-) :best: Tak dejte vědět až pojedete kolem vomrknout zas nějakou wertheimku, můžeme zkousnout třeba lahvinku Tramínku... ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!

Odpovědět