14. díl - Konec velké šance

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
slavo75
strážmistr

Re: 14. díl - Konec velké šance

Příspěvek od slavo75 » pát 25. bře 2016 21:16:28

K tomuto dielu tu mám jeden - ani nie tak nedostatok - ako možno kuriozitu. :)
V 1:04:20 - keď Bláha sleduje Zemana s Lídou uličkami - je v zábere stena s plagátmi, ktoré nie sú dôležité pre dej, ide iba o kulisu. No a medzi tými plagátmi je identifikovateľná Hana Zagorová - v roku 1957, do ktorého je zasadený dej, ešte ale určite nekoncertovala. :victory:
Je to len taká kuriozita - nič zásadné. ;-)

Obrázek

Hermine von Paulsen
kapitán

Re: 14. díl - Konec velké šance

Příspěvek od Hermine von Paulsen » stř 08. bře 2017 21:18:41

Salaba píše:...Já vždycky v tomhle dílu čekám jak se bude vyvíjet impulsivní eroticko-pečovatelský vztah sexem zanedbávané Jiřky a "mača" agenta Bláhy a vy řešíte kam padla sklenička a kde na stole stojí láhev s vínem... :?... já dál víc přeju Jiřce a Pavlovi ten nenadálý erotikon... :D ;)
Pan kolega dovolila som si citovat Vas davnejsi vtipny komentar, lebo mam k nemu taky dodatok, pripomienku, kedze som dnes tymto dielom zila.

Nezda sa Vam, ze aj ten pan doktor, bud akoby tusi, ze ma ist o nahodneho amanta (a tym padom sa na tom zabava) alebo sam dava najavo, ze by akoze tiez mal zaujem o pani Jirinu, ktora teda velmi sexy neposobi.... Ako si to vysvetlujete? Ja to neviem rozpoznat. Zaujima ma Vas nazor, lebo: Doktor pri odchode, hovori (neviem ako v cestine ale v slovencine mi to zneje dost dvojzmyselne): "U Vas by se kazdemu dobre stonalo, mate to tu pekny..." a sibalsky sa usmieva...Alebo ide o obycajny mily kompliment?

Odpovědět