Kleste

Třicet dílů detailně rozebraných
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 859
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46
Bydliště: Katherinensberg

Re: Kleste

Příspěvek od Lipinski »

Bláha píše:
pát 22. kvě 2020 11:41:01
Když přijde Grebner za doktorem aby udělal fasádu Bláhovi,rozhlíží se po domě a říká to jste ho ubytoval noblesně.To tam nikdy nebyl když se tak s doktorem znal a ten mu dodával drogy?A když se ho Bláha ptá proč to dělá zdarma tak se zarazí a neodpoví.Jak tu už byla vzpomínaná homosexualita,neměli něco spolu ti dva?Doktor a Igor?Za co mu ty drogy poskytoval? A dále ,ubytovaný byl noblesně ale na jídlo tam nic neměl.Mléko a bonboniéru.Pak je podobná scéna s tím dopisem tady a v KVŠ ,co měla zase Jiřka odevzdat.A ještě jak Bláha mrkne z okna a povídá svítá.To říkal i v HnL když spolu tančili.
Podle mě to Igor jen konstatuje, jako kdyby jinejma slovama řikal, že ho doktor ubytoval u sebe. A třeba nebyl zatim v podkroví.
A to noblesně se asi myslelo tim zařízením - nábytek, vobrazy, to menu mě taky vždycky překvapovalo.
A s tim pohledem - to já bych řek, že za tim byly ty drogy. Předtim mu za ně Igor moh i platit, ale zavázanej doktorovi bejt musel, že mu je vůbec vobstarává. A s tou homosexualitou - možný je leccos, ale zas by to v tom případě byla škoda nenaznačit nějak jasnějc, když šlo vo záporný postavy. Narkoman kosmopolita, co se voddává homosexuelnímu inteligentovi za drogy. Krásnej vedlejší motívek.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."

Odpovědět