Mimikry

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Mimikry

Příspěvek od Fredy »

Pěkná trefa pane předsedo.Asi mají na Barrandově malý sklad hudebních nástrojů. 8-) Jak jsem psal na jiném vláknu,buben z Mimiker si zahrál i ve filmu Prodavač humoru se Satinským.Myslím,že tam dělali nějaký konkurz nebo tzv.přehrávky před komisí a na pódiu se mihla kapela s bubnem od Modráka.... :P
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

Fredy píše:....ve filmu Prodavač humoru se Satinským...
"tárádáááá rata ta, přijela estráda jedeme dál...." :D jj skvělá hauptrefa pane předsedo ;) Skoro se to podle mě blíží té dokonalé pozornosti /nedokonalosti - kožené tašce rozříznuté Mauerem v "Rubínech" co posloužila i fajnšmekrovi na varhany Michálkovi v "Křížovce" = dokonalý to objev Williho...však taky aby nepoznal svoji 'milionářskou' brašnu :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Mimikry

Příspěvek od Willy Kleiber »

Salaba píše: ...dokonalý to objev Williho...však taky aby nepoznal svoji 'milionářskou' brašnu :D ;)
:D a zároveň obrovská nedbalost rekvizitářů resp. spíš to, že tu tašku v Křížové cestě nezabrali třeba z jiného úhlu, aby nebyl vidět ten brutální šev ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

Willy Kleiber píše: :D a zároveň obrovská nedbalost rekvizitářů resp. spíš to, že tu tašku v Křížové cestě nezabrali třeba z jiného úhlu, aby nebyl vidět ten brutální šev ;)
stimmt :D Willy Willy Tobě aby něco zkrátka neštymovalo, viď? :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Mimikry

Příspěvek od plk.Žitný »

My to slyšeli poněkud jinak :D :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:My to slyšeli poněkud jinak :D :mrgreen:
To víte pane kolego, to je pak ona známá lidová slovesnost nebo tady spíš novinářská (pseudo)"latina". Pointa příběhu sedí, já z vyprávění od samotného Mistra Lábuse vím, že k oné scéně se zvracením na semišové polobotky pana režiséra došlo při natáčení "zeměměřičské" scény. Ono to i do sebe zapadá - přímo scéna, kdy se muzikanti po koncertě předávkují je přeci plná štěstí - "bzzz, bzzz, včeličky...", štastný výraz J.Lábuse z kvalitního zboží...a M.Logojdová dokonce tančí :mrgreen: Za to scéna, kdy je José Borůvka mimo po ránu v kocovině (z "perníčku?" 8-) ) - tam má štěstí, že se může alespoň opřít o onu měřící lištu :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Mimikry

Příspěvek od Koštýř »

No dávám to sem.. Dnes ve 21:30 bude na TV Prima pořad Očima Josefa Klímy - jedna reportáž věnovaná únosu L-410, aneb "Co nám Major Zeman zamlčel" Teda tak nějak to znělo, v upoutávce - tak uvidíme :)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Mimikry

Příspěvek od Dobesch »

Koštýř píše:No dávám to sem.. Dnes ve 21:30 bude na TV Prima pořad Očima Josefa Klímy - jedna reportáž věnovaná únosu L-410, aneb "Co nám Major Zeman zamlčel" Teda tak nějak to znělo, v upoutávce - tak uvidíme :)
http://play.iprima.cz/ocima-josefa-klim ... a-klimy-17 cca od 13 minuty
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mimikry

Příspěvek od malej Míra »

Ano, toto už víme. Navštívil jsem tehdy i výstavu "ÚLET 72", z které jsou v dokumentu záběry a na kterou nás tehdy pan Vrána i zval a pročítal jsem tam dokumenty, které pan Vrána dohledal. Z toho, co jsem tam četl je patrné, že řada věcí byla jinak a kvalifikace trastného činu jako vražda není patrně správná. Našim úřadům ta kvalifikace zjevně vyhovovala, v Německu se patrně jednalo spíš o šlendrián. Nemyslím si, že by SRN spolupracovala s naší STB. Jsem upřímně zvědav, co pan Vrána ještě objeví.
V Mimikrách se jedná pochopitelně o syntézu s Plastiky a vůbec se nedivím, že to dodnes spoustu lidí dráždí. Na druhou stranu tací jako pan Brabenec se tomu už jen smějí... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Mimikry

Příspěvek od Fredy »

Také jsem se včera kouknul na pořad Očima Josefa Klímy.Nic nového pod sluncem :( Reportáž skoro totožná s reportáží v pořadu 168 hodin,který vysílala ČT asi před rokem v souvislosti s výstavou Úlet 72 v pražském DOXu.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Mimikry

Příspěvek od nalim159 »

Spousta lidí, těch mladších, si myslí, že za únosem stáli Plastici...

Tak hned na začátku bych nesouhlasil, protože spousta lidí, těch mladších, neví nic o únosu ani Plasticích :D :|

Vrána: Něco jsem hledal, až jsem to našel... Bezprecedentní komplot německých úřadů a StB... Výpověď smažky Vochomůrky... No, přátelé, já vám nevím...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mimikry

Příspěvek od malej Míra »

nalim159 píše:...protože spousta lidí, těch mladších, neví nic o únosu ani Plasticích :D :|...
To je pravda, nicméně Vratislav Brabenec vypráví, jak se dodnes na venkovských koncertech občas lidé vyptávají kdo že to z nich zastřelil toho pilota a domáhají se zahrát Bič Boží... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Mimikry

Příspěvek od nalim159 »

Tož to je vtipné :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

Náhodou se mi podařilo získat tajně pořízenou fotografii z doby výkonu trestu Josého Borůvky. Soudě i podle vousů musel dostat pěknej "flastr"... :mrgreen:
J.Boruvka.jpeg
J.Boruvka.jpeg (15.97 KiB) Zobrazeno 5272 x
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět