Mimikry

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Mimikry

Příspěvek od huba.buba »

Jak jsem již psal kolegyni Hanele - za mě určitě ne! S námi a s naší činností to nemá nic společného , akorát by jsme se někam přimotali nebo naopak by se nějakým těm ,,Rejžkům,, a jiným ,,hrdinům,, mohla naše účast hodit jako účast ,,snadného terče,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mimikry

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...,,Rejžkům,, a jiným ,,hrdinům,, mohla naše účast hodit jako účast ,,snadného terče,,
Rejžka se nebojím... :evil:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:Rejžka se nebojím... :evil:
Správně Míro!...a bude-li třeba, udeřím i sousedku :D ;)
Ne vážně, myslím, že my tady "doma" máme jasno, takže různých případných diskusí bych se nebál. Je potřeba mluvit o faktech, třeba i o nových důkazech ale zároveň připomenout, že seriál 30PMZ není dokumentární. Pouze zpracovává - a po svém, třeba někdy i trochu ideologicky na tehdejší dobu (když to někdo chce slyšet, dnes je zase jiná ideologie :? ) - různé kriminální činy jako příběhy, které se odehrály po válce a které měly svůj skutečný předobraz. A pokud tohle někdo nechápe nebo nechce chápat pak hledá důvody k tomu, jak je "Zeman" špatnej, komunisticky agitovanej, normalizační, zločineckej apod. :roll: :evil: A ještě bych v zájmu objektivity připomněl, že existuje dokument, který natočila (stejně jako ke všem 30PMZ) Česká televize v rámci vysílání seriálu poprvé po r.1989 a který mi přijde poměrně objektivní, mj. v něm vypovídá i 2.pilot z uneseného letadla.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Mimikry

Příspěvek od Honza Zeman »

Nejak se mi take nezda, proc bychom se museli v televizi vyjadrovat k nove objevenym skutecnostem ohledne unosu letadla, ja za sebe o techto vecech moc nevim a debata nejspis bude uzce zamerena jen na dil Mimikry. Lidi, kteri jsou presvedceni, ze serial je propagandisticke dilo komunismu a neni na nem nic dobreho, stejne nepresvedcime. A to, jak serial bereme u nas ve fanklubu lze vycist z nasich stranek. Pokud tam chcete nekdo jit, tak leda za sebe, jako za soukromeho badatele :) ?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mimikry

Příspěvek od Hanele »

Možná by tedy nakonec nebylo od věci ten nepoměr sil obrátit v náš prospěch a pozvat někdy pana Vránu přímo mezi nás - do jámy lvové... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Mimikry

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše: Pokud tam chcete nekdo jit, tak leda za sebe, jako za soukromeho badatele :) ?
Zlatá slova , předsedo.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mimikry

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Pokud tam chcete nekdo jit, tak leda za sebe, jako za soukromeho badatele :) ?
To rozhodně. Jak už jsem napsal, ani já se necítím být "reprezentantem" našeho společného mínění, protože vlastně nic takového neexistuje. Vždyť jsme schopní se o ledasčem pohádat, nicméně nás spojuje pevný vztah k 30PMZ, dílu pana Sequense a českému filmu vůbec. Takže každý jeden z nás je sice členem klubu, ale svéprávným (většinou :mrgreen: ) uvažujícím sám za sebe... 8-)
Hanele píše:Možná by tedy nakonec nebylo od věci ten nepoměr sil obrátit v náš prospěch a pozvat někdy pana Vránu přímo mezi nás - do jámy lvové... ;)
Přesně to mám v úmyslu, ale přátelsky, aby pochopil co jsme opravdu zač, že máme o věci seriózní zájem... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mimikry

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše: Vždyť jsme schopní se o ledasčem pohádat, nicméně nás spojuje pevný vztah k 30PMZ, dílu pana Sequense a českému filmu vůbec. Takže každý jeden z nás je sice členem klubu, ale svéprávným (většinou :mrgreen: ) uvažujícím sám za sebe... 8-)
Naprostý souhlas :)
malej Míra píše: Přesně to mám v úmyslu, ale přátelsky, aby pochopil co jsme opravdu zač, že máme o věci seriózní zájem... ;) :D
Od počátku jsem to ani jinak než přátelsky nemyslela a trochu mě mrzí, že se to (zřejmě mou vinou :oops: )takto vyhrotilo... Ale vše je odpuštěno. Pojďme zas společně vstříc světlým zítřkům! :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Mimikry

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes mela byt ta debata na CT24 ohledne unosu letadla, jak jste tu psali, ale nikde nic nebylo, ne? Aspon v programu CT24 nic psano neni....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Mimikry

Příspěvek od Fredy »

Prý točila ČT v DOXu pořad Historie.cs věnovaný únosu letadla,tak jestli to nemělo být v tomto pořadu :?:
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Mimikry

Příspěvek od Bába kořenářka »

Teď zrovna ve Všechnopárty říkal p. Oldřich Vlach, že se za 30PMZ nestydí ("na vztek panu Rejžkovi"), tak bychom ho mohli vzít za slovo a přitáhnout ho na besedu, co vy na to, kolegové?!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Mimikry

Příspěvek od Fredy »

Kontaktoval jsem pana Vlacha asi před rokem dopisem,načež mi zavolal zpět s větou:Nezlobte se,ale nemám vám k tomu co říct.Takže by bylo dobré,kdyby se za nás přimluvil pan Jelínek,jestli se potkávají ve vinohradském divadle.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Mimikry

Příspěvek od huba.buba »

Fredy píše:Nezlobte se,ale nemám vám k tomu co říct.
To chce právě oslovit dotyčné směrem od lesa ... ne hned udeřit ,,Tak co major Zeman...,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Mimikry

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych ho vzal do Boeingu na trenažer. A pak bych ho ukecal, jestli by si nechtěl znova zahrát onen výstup ,, Otoč :!: to Do Mnichova :!: ,, a pak by se vidělo. Pistoli bych mu půjčil vlastní :lol: :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Mimikry

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes ve 20:50 na CT2 porad Historie.cs o unosu letadla, takze to bude asi ta zminovana debata. Kdo tam bude neni zverejneno.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět