Stránka 1 z 11

Mimikry

Napsal: úte 08. črc 2008 7:41:43
od geza

Re: Mimikry

Napsal: čtv 02. dub 2009 13:33:35
od opat Adamíra
Těch klipů jsem pár taky viděl, většinou ale blbostí, které s MZ moc společného nemají :)

Chci se zeptat, když Ivan říká "to máte těžký, dneska je spousta všelijakejch part"
nemělo za tím být ještě "i ilegálních!" - četl jsem to na starém fóru. Bylo to nějak ustřihnuto?

Re: Mimikry

Napsal: pon 27. dub 2009 7:08:36
od Dobesch
Dne 24.4.2009 v Horecce patecni noci bylo ve vysilani TV Bonsai COSI --- bylo to dle pozadi z nejake estrady Brno bavi Prahu a byl tam zazpivan BIC BOZI (bohuzel neodvysílali to cely). KAzdopadne jeden z akteru byt Tusim Gondika druhym jeden z hudebnich kritiku (JUst??). No slyset KLOFAN, TALMAN.... zkusim to vykuchat z nahravky a nekam umistit jako perlicku.

Re: Mimikry

Napsal: úte 10. lis 2009 17:53:12
od Čarda
Včera vysílala ČT na svém druhém programu dokument BBC Zapomenutý svět komunismu, kde byla drobná zmínka i o našem seriálu a speciálně o díle Mimikry, který byl použit coby štvavá propaganda proti Plastikům. Kdo neviděl a měl by chuť tak dnes v noci v hodně nekřesťanskou hodinu (03:35) repríza.

Re: Mimikry

Napsal: úte 10. lis 2009 19:48:02
od Bába kořenářka
Moc díky za info, včera jsem špatně nastavila times videa, tak mám šanci na reparát...

Re: Mimikry

Napsal: stř 11. lis 2009 10:15:49
od malej Míra
Čarda píše:Včera vysílala ČT na svém druhém programu dokument BBC Zapomenutý svět komunismu, kde byla drobná zmínka i o našem seriálu a speciálně o díle Mimikry, který byl použit coby štvavá propaganda proti Plastikům. Kdo neviděl a měl by chuť tak dnes v noci v hodně nekřesťanskou hodinu (03:35) repríza.
Ano, velmi zajímavá série dokumentů. Už minulý týden jsem viděl NDR a příští týden bude Rumunsko. Vřele doporučuji a nejen kvůli zmíněnému úryvku... ;) :D

Re: Mimikry

Napsal: čtv 30. zář 2010 8:52:45
od děda Dejmek
Trošku jsem pátral a našel tenhle zajímavej článek :arrow: http://www.druzstvodla.cz/ZEMAN/bicbozi.pdf

Re: Mimikry

Napsal: čtv 30. zář 2010 9:11:53
od Dobesch
A hele on tam ten Zasitej Zemanovskej koutek jeste preziva :-) To sem tehdy skanoval z Instinktu prave pro zdejsi uziti --teda mozna jeste na starym foru :lol: a Koukam ze tam jsou este i nejaky upoutavky z druheho vysilani na Prime

Re: Mimikry

Napsal: sob 13. lis 2010 19:59:10
od malej Míra
Dnes jsem čirou náhodou při pročítání časopisu Instinkt č. 44/IX narazil na článek o undergroundovém bubeníkovi jménem Jaroslav "Erno" Šedivý. Hrál mimo jiné v kapele Flamengo, s kterou natočil slavné album "Kuře v hodinkách". Dále cituji článek:
"...Erno albu věřil natolik, že odmítl nabídku svých přátel, kteří ho přemlouvali k odchodu z republiky. Šlo mimochodem o partu, která unesla letadlo: incident například známý z epizody Mimikry ze seriálu 30PMZ nebo z písničky "Únos" skupiny Olympic. Emigraci se přesto nevyhnul. Režimu se nepřizpůsobivý vlasáč nehodil do krámu a milý Erno balil kufry. V roce 1973 zamával rodné vlasti na rozloučenou..."

Re: Mimikry

Napsal: pon 06. pro 2010 22:23:33
od Salaba
Tak co tomu říkáte? :D Dnes večer odvysílala Tv NOVA pořad pánů Genzera a Suchánka - Mr.GS. Jako jeden z hostů se zde objevil i David Koler. Díval jsem se na začátek jedním okem až do chvíle, kdy D.Koler začal mluvit o svém studiu, které se nachází v nám známých Jinočanech...což jak zmínil je známá obec, ve které se točila "Studna" a "Bič boží" :o (což víme :D ) a celou obcí tak obchází "duch majora Zemana". Na závěr si pak všichni zúčastnění na popud Michala Suchánka střihli v parukách podle mě docela pěkně vydařenou parodii na kultovní song skupiny Mimikry :mrgreen: Přiznávám, že jsem se dobře bavil... :mrgreen:
A hlavně další důkaz nesmrtelné popularity 30PMZ :D ;)

Re: Mimikry

Napsal: stř 08. pro 2010 9:31:59
od Dobesch
Videl sem to take ..jako parodie dobre, ale mohli se aspon pokusit o nejaka slova ..... to co tam zpivali byl docela des a nase poznani je mnohem

Re: Mimikry

Napsal: stř 08. pro 2010 15:07:51
od děda Dejmek
Sem se přemoh a pustil jsem si to a přišlo mi to trapný. Koller mi nikdy nevadil, ale to "no točil se tam 30PMZ, ta úchylárna", to si teda moh odpustit... :evil:

Re: Mimikry

Napsal: sob 11. pro 2010 11:55:31
od tajemník Šanda
Krásná Liduška nosí i doma rifle. V mnoha seriálech a filmech ČSSR, ČR i zahraniční produkce se nám tvůrci snaží vštípit myšlenku, že doma se nosí rifle. Jako by nikdo nevěděl, jak je to nepohodlné. A navíc v době Mimiker byly rifle natolik nedostatkovým zbožím, že bych se domníval, že si je parádnice Liduška bude chtít nechat jen na venkovní nošení, aby co nejdéle vydržely a aby mohla okouzlovat Ivana a ostatní vysokoškoláky. Neveřím tomu, že to byl "domácí módní standard". Třeba tím chtěli autoři dokázat, že Liduška patří mezi generaci přímo ohroženou západní kulturou.

Re: Mimikry

Napsal: sob 11. pro 2010 12:16:04
od Bába kořenářka
No ale v tý době byly rifle tak drahý a vzácný, že by mě nepřekvapilo, kdyby v nich i spala :D!

Re: Mimikry

Napsal: sob 15. led 2011 14:27:24
od opat Adamíra
Promiňte mírný OT, ale tohle mě celkem dostalo. Nepřipomíná Vám to něco? :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=kmxjsd_oMwE