Rukojmí z Bella Vista

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od děda Dejmek »

Asi sem natvrdlej, ale dumám nad tim už delší dobu a pořád nevim...Když Zeman končí výslech Sachlový, tak naposled koukne do desek a zazvoní tim tlačítkem pod deskou stolu. Ale na koho? S Gajdošem domluvil po telefonu a ten de za nim nahoru, pro službu si dojde ke dveřim, aby Sachlovou odvedla a za Láďou, aby ji sledovali, taky dojde do kanclu.Tak na koho to zvoní :?:
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

děda Dejmek píše:...Když Zeman končí výslech Sachlový, tak naposled koukne do desek a zazvoní tim tlačítkem pod deskou stolu. Ale na koho?...
No, nevím jak ostatní, ale já jsem to pochopil tak, že zvoní na Láďu a další ze sledovačky aby se připravili, že se mají na Sachlovou pověsit. Proto Láďa honem honem dokousává svačinku ve dveřích už když si pro něj Zeman jde... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od knihomol »

Tuto sobotu na TV Barrandov v pořadu Mailem, poštou, mobilem reportáž s panem Jelínkem o natáčení Rukojmí z Bella Vista, který pak v následujícím týdnu TV Barrandov dává v podobě distribučního filmu.
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od White Lines »

Chtěl bych se zeptat (možná to tu už někde zaznělo) ale proč v seriálu je díl Rukojmí z Bella Vista z roku 1970 a Poselství z neznámé země z roku 1971 ale film Rukojmí z Bella Vista se mí odehrávat v roce 1972?
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

White Lines píše:...ale film Rukojmí z Bella Vista se má odehrávat v roce 1972?
To jste mne překvapil. :shock: Z čeho tak usuzujete?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od nalim159 »

Asi vím, z čeho tak kolega usuzuje. Rok děje 1972 je uvedený na obalu DVD, a dále např. na ČSFD, viz http://www.csfd.cz/film/8319-rukojmi-v-bella-vista/
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, je to tak, na zacatku filmu se objevi napis "Praha 1972", to uz byl v serialu Jirka Hradec zhruba rok po smrti :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od White Lines »

Hombre píše:Ano, je to tak, na zacatku filmu se objevi napis Praha 1972
Presne tak, pustil jsem si film Rukojmi z Bella Vista a hned na zacatku me trklo to Praha 1972 kdyz 1972 jsou Mimikry ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Fosgen
kapitán
Příspěvky: 397
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od Fosgen »

Bola Inge len obycajna pisarka?
Ked sa jej Hradec chvali, ze ho Praha chce, tak mu odpoveda ze asi nevedia, co maju v rukach. Z toho vyplyva, ze ona to vie. Takze co vlastne robila? Aku mala funkciu. Bola dost mlada. Ale tie jej panovacne gesta personalu, hlavne "skulavemu a holohlavemu" by napovedali, ze je na vyssich poziciach.

Stale mi nejde do hlavy ten Barkl. Neverim, ze by ho len tak odkraglovali. Na zapade sa takto s konfidentami a prebehlikmi nezaobchadzalo. To by si nerobili dobrePR. Oni potrebovali, aby ludia utekali. No a takymito likvidaciami by si nepomohli. Takze si stale myslim, ze Barkl by prezil. Mozno ako pingl v UTC, ale len tak by ho neodkraglovali.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

Fosgen píše:Stale mi nejde do hlavy ten Barkl....si stale myslim, ze Barkl by prezil...
Dovolím si nesouhlasit. Barkl nejen že nezajistil úspěšný průběh akce na lodi, byl také podezřelý ze smrti Antonia a navíc hrozilo, že našim orgánům vyzradí vše co o akcích UTC ví. Dost důvodů, aby ho jednoduše "spláchli". :roll:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne čtv 17. bře 2011 15:30:50, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od nalim159 »

Souhlasím s kolegou Mírou. Nevidím sebemenší důvod, proč by měl Barkl zůstat na živu.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od Arnold Hackl »

Fosgen píše:Bola Inge len obycajna pisarka?
Podle pana Sequense byla Mestreyova milenka a to už je dost vysoké postavení. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:...Inge...Podle pana Sequense byla Mestreyova milenka...
Mestreyova? Snad Spellmanova. A otázka je, jestli podle pana Sequense, nebo pana Kupky. Už je to hodně dlouho, co jsem četl povídku a možná se to liší i v tomto od seriálu... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od Arnold Hackl »

Spíš mířím na jakýsi rozhovor pana režiséra.
Osobně nám to neříkal, snad v nějakém bonusu k filmu nebo v medailonu.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od Dobesch »

Na me to pusobi tak, ze Mestrey by chtel ..ne ze ne..a tak si ji vydrzuje (buh vi co na nej vi) a mozna ze to oficialne i jeho milenka je, ale zahyba mu se Spellmanem
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Odpovědět