Křížová cesta

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Hombre
bývalý předseda - na odpočinku

Křížová cesta

Příspěvek od Hombre » pát 13. úno 2009 10:09:10

Mozna uz se to resilo na starem foru, ale treba ne. Nejde mi na rozum, ze by Blaha (kdyz se dozvedel kdo ma tu obalku a navic se ptal, kde je fara) jen tak odesel a nepokusil se ji ziskat zpet. S jeho zkusenostma, navic nevaha kohokoliv zabit, nema svedomi apod. Ze by se tak nadchnul pro tu plastiku mi nepripada realny.... Co vy na to?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......

malej Míra
předseda

Re: Křížová cesta

Příspěvek od malej Míra » pon 16. úno 2009 17:06:36

Hombre píše:...S jeho zkusenostma, navic nevaha kohokoliv zabit, nema svedomi apod. Ze by se tak nadchnul pro tu plastiku mi nepripada realny.... Co vy na to?
...Možná právě s jeho zkušenostma. Jde i o to, že v té obálce byly instrukce, podle kterých se třeba už nemohl řídit, pokud přišly do nepravých rukou. Tím pádem ztratily na hodnotě.
Mám ti ukázat jak plave?

Honza Zeman
strážmistr

Příspěvek od Honza Zeman » úte 17. úno 2009 17:18:30

Mě to taky vždycky přišlo tak trochu divný. Protože i přesto, že se dostala obálka do nepovolaných rukou, tak měla pro Bláhu pořád nějakou cenu. Určitě v ní o něm byly nějaké důležité informace a on podle mě přece ještě netušil, že SNB už ví, že je v republice.

Salaba
major

Příspěvek od Salaba » ned 14. črc 2013 9:47:56

Tak jsem dnes při své vzpomínce na krásnopolského pana faráře zabrousil po webu a našel jsem p.Michálka ml. jak krásně hraje známou toccatu - posuďte sami, není to nádhera? ;) Už se ani moc nedivím, že se Bláhovi z Krásného Pole tak nechtělo... :)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!

Salaba
major

Příspěvek od Salaba » sob 28. zář 2013 16:28:27

...Jen pro faktografické doplnění originální sólo na varhany pro seriál 30PMZ hraje známý varhanní virtuos a učitel i skladatel Jiří Ropek.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!

Hermine von Paulsen
kapitán

Příspěvek od Hermine von Paulsen » sob 04. bře 2017 16:19:58

Nezda sa vam nevkusne ale hlavne divne, ze v zavere dielu nejaky Honzov kolega poklada naspat na oltar ten vrazedny predmet - svietnik - a to i riadne zakrvaveny? Nemal byt ten svietnik ako dokazovy material zabaveny ? Ved Stejskal aj hovori Faltovi, ze na svietniku nasli pod mikroskopom stopy po laku, aky bol na jeho rukavicach, cize ten svietnik bol urcite v laboratoriu, nestudovali by ho mikroskopom namieste. Svietnik mal byt zabaveny ako dokazovy material, aspon dovtedy kym by Faltu odsudili a nie hned vrateny na svoje miesto, alebo?

long.michael
čekatel SNB

Příspěvek od long.michael » úte 08. srp 2017 13:33:41

Zde vystupuje Michálek ale můj děda to tedy nebyl to byl elektrikář a z naší větve tedy dědovo branec také ne.Takže si myslím že jméno je tedy smyšlené.V Naší větvi byli jen v lágru tedy můj děda od roku 1943-1945.Mám i přesný popis i místo kde se pracovní tábor nebo lágr nacházel.Bylo to zde v Čechách.Po válce se děda věnoval i chytání příslušníků německé armády zde v okolí.

heinrich
poručík

Příspěvek od heinrich » úte 08. srp 2017 16:37:13

long.michael píše:Zde vystupuje Michálek ale můj děda to tedy nebyl to byl elektrikář a z naší větve tedy dědovo branec také ne.Takže si myslím že jméno je tedy smyšlené.V Naší větvi byli jen v lágru tedy můj děda od roku 1943-1945.Mám i přesný popis i místo kde se pracovní tábor nebo lágr nacházel.Bylo to zde v Čechách.Po válce se děda věnoval i chytání příslušníků německé armády zde v okolí.
Ale ten Michálek nemá s Bavorovem nic společného, tak ani s vaším dědou, on byl z Prahy. ;-)
Ttttatata tabák dáš?

Odpovědět