Bestie

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Uživatelský avatar
porláďa
strážmistr
Příspěvky: 78
Registrován: úte 28. kvě 2019 21:12:54
Bydliště: Kladno

Re: Bestie

Příspěvek od porláďa »

Ještě k tomu "výřezu" obličeje bych řekl že tak kvalitní a zaostřený výřez by žádný zvětšovák neudělal a když, tak fotka bude rozostřená a zrnitá a ne takhle nádherná...
"Tohle já neprodávám, pane..." "Já to taky nekupuju, matko, já to zabavuju, z moci úřední"
Uživatelský avatar
porláďa
strážmistr
Příspěvky: 78
Registrován: úte 28. kvě 2019 21:12:54
Bydliště: Kladno

Re: Bestie

Příspěvek od porláďa »

Salaba píše: sob 12. lis 2011 19:10:12 A ta brož? Mmm, to bude zřejmě rodinná památka...alespoň v Orfeovi jsem ji nezahlédl :mrgreen:
Kdepak v Orfeovi... tu dělal Syřiště možná ještě jako učeň... 😁😁😁
"Tohle já neprodávám, pane..." "Já to taky nekupuju, matko, já to zabavuju, z moci úřední"
průvodce
strážmistr
Příspěvky: 56
Registrován: pon 22. črc 2019 16:10:28
Bydliště: Litomyšl

Re: Bestie

Příspěvek od průvodce »

porláďa píše: ned 07. črc 2019 23:35:54 Ještě k tomu "výřezu" obličeje....
Naprostý souhlas! V LdH v baru Jirka fotí Bláhu zapalovačem, vyjdou z toho krásně ostré fotky (to lze uznat), v RvBV u penzionu König Correns, Mestrey a Antonio foceni od boku bez zaostřování a v PzNZ opět kvalitní fotky. Foto z Polaroidu ze smetiště v TP taktéž. Troška filmařské latiny neubírající na kvalitě seriálu.
Naposledy upravil(a) průvodce dne pon 19. srp 2019 13:29:15, celkem upraveno 1 x.
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 334
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Bestie

Příspěvek od tajemník Šanda »

Domnívám se, že nejlepší fotograf byl stejně Pospíšil. Je šikovnej do kšeftu.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
průvodce
strážmistr
Příspěvky: 56
Registrován: pon 22. črc 2019 16:10:28
Bydliště: Litomyšl

Re: Bestie

Příspěvek od průvodce »

Ale moc dlouhou kariéru v živnosti fotografa bývalý drogista neměl...ale do kšeftu byl, to bez diskuse B-)
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Bestie

Příspěvek od Aaron Goldstein »

aarongoldstein píše: čtv 12. zář 2019 19:02:49 ... udělal jsem tu anketu na FB (kde můžu) ve skupině Fan klub "30 případů majora Zemana"
Tak průběžný výsledek po jednom večeru...
Obrázek

(Samozřejmě to bych nebyl já, aby se mi nepovidlo něco nezkur... ehm... nezkazit... Takže jsem se upsal a místo 6.dílu jsem napsal 4.díl takže jsem ve skupině zároveň za debila... :stud: )
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestie

Příspěvek od Holka z letiště »

Strejček je Poštmistr, ti dva zoufalci (berta a výpravčí), jsou jen pěšáci, co si přilepšovali "po svém"... :-(*)
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
porláďa
strážmistr
Příspěvky: 78
Registrován: úte 28. kvě 2019 21:12:54
Bydliště: Kladno

Re: Bestie

Příspěvek od porláďa »

Já si myslím že "Strejček" bylo interní označení ve skupině převaděčů (a vrahů) zrovna toho, kdo právě převáděl (Berta, Novák)
"Tohle já neprodávám, pane..." "Já to taky nekupuju, matko, já to zabavuju, z moci úřední"
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Bestie

Příspěvek od Koštýř »

Možná se to řešilo už na jiném vláknu, nemůžu najít. Lojza Bártík byl v Honu na lišku pouhý čekatel SNB - a v následujícím dílu Bestie už vrchním strážmistrem :stud: Nějaké divné! To třeba takový Hradec měl v Rubínových křížích teprve desátníka...dvě pecky :''-(
Můžete někdo rozvinout téma hodností a kariérního postupu jednotlivých postav seriálu? Děkuji :)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Bestie

Příspěvek od Spikings »

Lojza je vůbec figura...v BL kapitán Bártík, náčelník radioslužby, a v "absolutně posledním" případu "Zločin na zámku" (ve stejnojmenné knize Ing. Jiřího Procházky) vystupuje jako místopředseda vlády !!! :-o
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Adamovic
major
Příspěvky: 673
Registrován: čtv 14. kvě 2020 16:30:27
Bydliště: Av.German Busch, La Paz Bolivia

Re: Bestie

Příspěvek od Adamovic »

Jednej veci som nikdy poriadne nerozumel. Zakaznikov, ktori mali zaujem o prechod cez hranice vyprevadzal na Kilianku stary dedek, zatial co Berta sa tam dostavila neskor, aby potom klientov zahnala do bazin. Nechapem, ako sa tak tlsta baba (nech mi odpusti Zazvorkova) a este tak nepohyblivo vyzerajuca mohla vydat na hodinovu cestu na Kilianku a tam navigovat zakaznikov do bazin. To sa mi zda, ze trochu prehnali, ale inak vyborny diel.
"... zvolil jste nemístné přirovnání majore...."
Bláha
major
Příspěvky: 664
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Bestie

Příspěvek od Bláha »

Rudolf a Olga museli dělat problémy,když neskončili v bažinách,ale na Kylijánce,i když byli zahrabáni,při požáru ohořeli .Divné.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Uživatelský avatar
Adamovic
major
Příspěvky: 673
Registrován: čtv 14. kvě 2020 16:30:27
Bydliště: Av.German Busch, La Paz Bolivia

Re: Bestie

Příspěvek od Adamovic »

Jednu vec ma dlho trapi a neviem si to vysvetlit. Ako mohli tak rychlo ''identifikovat'' ''Strejcka'' v Trnove. Dobre - bola to asi mala dedina niekde v pohranici, ale podla toho namestia to zase az taka dedina nebola a ist len tak pred kasnu a pockat si na to, ze sa niekto s ''nakulmovanymi'' vlasmi a vraskami, ako ''kinoherec'' len tak objavi... Neviem. Cakal by som nejaku sofistikovanu metodu, ako ho nachytat. Okrem toho - tie fotografie su senzacnej kvality vzhladom na vzdialenost a moznost zaostrenia a hlavne vzhladom na objektiv.
"... zvolil jste nemístné přirovnání majore...."
Drábek
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Bestie

Příspěvek od Drábek »

Adamovic píše: úte 22. pro 2020 19:51:41 Jednu vec ma dlho trapi a neviem si to vysvetlit. Ako mohli tak rychlo ''identifikovat'' ''Strejcka'' v Trnove. Dobre - bola to asi mala dedina niekde v pohranici, ale podla toho namestia to zase az taka dedina nebola a ist len tak pred kasnu a pockat si na to, ze sa niekto s ''nakulmovanymi'' vlasmi a vraskami, ako ''kinoherec'' len tak objavi... Neviem. Cakal by som nejaku sofistikovanu metodu, ako ho nachytat. Okrem toho - tie fotografie su senzacnej kvality vzhladom na vzdialenost a moznost zaostrenia a hlavne vzhladom na objektiv.
Vesnice Trnov byla taková malá pohraniční díra,s velkým náměstím,na kterém byla převážná část obchodů a na kterém se přes den prakticky odehrával veškerý "společenský" život.Není proto asi nic divného a záhadného,že se tam objevil i "kinoherec",byl ta rychle identifikován a nafocen.
Fosgen
kapitán
Příspěvky: 397
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: Bestie

Příspěvek od Fosgen »

porláďa píše: ned 07. črc 2019 23:35:54 Ještě k tomu "výřezu" obličeje bych řekl že tak kvalitní a zaostřený výřez by žádný zvětšovák neudělal a když, tak fotka bude rozostřená a zrnitá a ne takhle nádherná...
Toto beriem.
Odpovědět