Mědirytina

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Mědirytina

Příspěvek od Eman Zahradník »

Dovolil jsem si založit,při prohlížení topicu jsem zjistil že chybí.. :) a dnes večer si tento díl můžeme vychutnat.. :) Určitě zbystří babča kořenářka atd... :P Takový oddech po minulý týden uváděné Bestii,žádný mord,vlastně ani násilí,Honza pozná Lídu ;) ,babča bude Honzu se snažit obalamutit krom jiného také jeřebinovým likérem.. :D ,p.Kemr bude jako když neumí do pěti..počítat,a také p.Bek se svou větou-my jsme tady ....kolektiv,že jo holky... :D -no takový díl vyloženě na oddych! :lol:Ještě musím upravit s přiznáním velké "boty" :( ,zapoměl jsem na úvodní nalezení mrtvoly p.Trojánka,takže přeci jen mord.. :?
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mědirytina

Příspěvek od malej Míra »

Eman Zahradník píše:...Ještě musím upravit s přiznáním velké "boty" :( ,zapoměl jsem na úvodní nalezení mrtvoly p.Trojánka,takže přeci jen mord.. :?
On totiž i ten případ, podle kterého "Mědirytina" vznikla, nebyl jen obyčejný hospodářský delikt. Jak bylo tehdy dobrým zvykem, tak aktérům přišili místo neoprávněného obohacování falšováním lístků rovnou snahu rozvrátit národní hospodářství a dva hlavní protagonisté tak byli úspěšně popraveni... :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Mědirytina

Příspěvek od paní Truhlářová »

Už to poslouchám poněkolikáté a mám pocit, že při rozhovoru Honzy Zemana se šatnářkou slyším hlas Ljuby Krbové..je to možné?
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Mědirytina

Příspěvek od Honza Zeman »

Zrejme jste myslela pani Ljubu Skorepovou, misty ji ten kraplavy hlas pripomina, ale na 99% to nemluvi ona.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Mědirytina

Příspěvek od paní Truhlářová »

Hombre píše:Zrejme jste myslela pani Ljubu Skorepovou,
Ano, tu jsem měla na mysli...takhle to dopadá, když člověk myslí na něco jiného, než právě dělá! :D :D
jinak děkuji za odpověď :)
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mědirytina

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:Zrejme jste myslela pani Ljubu Skorepovou, misty ji ten kraplavy hlas pripomina, ale na 99% to nemluvi ona.
Tak teď jsem si to pro zajímavost pustila a dovolím si oponovat, pane předsedo ;)
Podle mě to naopak na 99% JE Luba Skořepová! 8-)
Trochu její uměleckou dráhu sleduju, takže si troufnu říct, že její hlas a východočeský (náchodský ;) ) akcent jsou nezaměnitelné...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Mědirytina

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak at nas nekdo rozsoudi :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mědirytina

Příspěvek od Hanele »

Hlásí se nějaký nestranný soudce - s dobrým sluchem? ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Mědirytina

Příspěvek od nalim159 »

Můj názor je ten, že to je paní Skořepová (nikdy mě nenapadlo, že by to neměla být ona).
Je to taková typická intonace "báby Plecité" ;) . Mimochodem, společně s Vinklářem dvě nejlepší figury v propadáku ČT jménem Náměstíčko.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mědirytina

Příspěvek od Hanele »

Ještě někdo se přidá na tu - či onu - stranu? ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mědirytina

Příspěvek od Salaba »

Hanele píše:Ještě někdo se přidá na tu - či onu - stranu? ;)
Musím ještě kvalitně naladit ušiska paní kolegyně, pak přidám svůj rezultát... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Mědirytina

Příspěvek od Čarda »

No já bych řekl, že to paní Skořepová je, kdyby člověk věděl jakej hlas měla Jiřina Bílá... No myslím, že ten hlas je Skořepová.
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Mědirytina

Příspěvek od Honza Zeman »

Ale jo, asi je to opravdu ona, jak vic mluvi, tak ji clovek poznava. Poprve mi to prislo moc vysoko postavene. Uznavam svuj omyl...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mědirytina

Příspěvek od Hanele »

Pane předsedo, díky za uznání. To se cení! :)
Jinak jsem při hledání informací o Jiřině Bílé zjistila, že byla manželkou nám známého herce a kameramana Josefa Střechy... 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mědirytina

Příspěvek od Salaba »

Čarda píše:No já bych řekl, že to paní Skořepová je, kdyby člověk věděl jakej hlas měla Jiřina Bílá... No myslím, že ten hlas je Skořepová.
Asi tak pane kolego, souhlasím. Přehrával jsem si to x-kráte po sobě a paní Skořepové dávám nakonec 80%...těch dvacet % zůstává pro mne halt ta pochybnost... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět