Modrá světla

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Uživatelský avatar
JiVi
strážmistr
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 21. led 2010 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Modrá světla

Příspěvek od JiVi »

Zradila Hanka?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Modrá světla

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ne ;)!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
JiVi
strážmistr
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 21. led 2010 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrá světla

Příspěvek od JiVi »

Bába kořenářka píše:Ne ;)!
ja myslim, ze mela nakroceno a pak se neco stalo a otocila.

uz jenom vyzvednuti dokumentu driv nez dorazil Holan. O tom lze spekulovat, jestli se s nima chtela vratit do CSSR nebo naopak sama prodat americanum a zacit jinde.

Kazdopadne Holana oproti dohode obesla, na postu dorazila driv.

na zacatku dilu je videt, ze je unavena a rada by pryc od Hackla. A o jake jde dokumenty se dozvedela az od Holana. Sama rozvedka v CSSR o nich nevedela a Stardust stejne nekomunikoval s ustredim.
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrá světla

Příspěvek od Holka z letiště »

Hanka by nikdy nezradila. Jen potřebovala zmizet a začít někde jinde od začátku. Třeba se jí to povedlo...
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Modrá světla

Příspěvek od děda Dejmek »

Hanka nezradila, měla to dobře promyšlený. Nechtěla do Ria, milovala Jirku.Vrátit se zpátky a být s Jirkou doma, v republice. Ale tady mě zaráží jedna věc, proč Jirka nezasáhl, když viděl Fantu, plížícího se za Hankou, kterou pak napadl a obálku ji sebral. On jen přihlížel a nechal ji být. Nakonec i nese odpovědnost za její smrt, kdyby Fantu zneškodnil, což by nebyl problém, mohl s Hankou i s papírama klidně odjet a byl by klid...
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Modrá světla

Příspěvek od Honza Zeman »

Mne je to vcelku jasny a rika to i Hradec sam, bali se, jestli je Hanka porad na jejich strane a nechtela ty dokumenty pro nekoho jineho. Jako rozvedcik se musel drzet zpatky a myslet na vsechny okolnosti, nemohl zasahnout jakoby se rozesli vcera. Mezi jejich setkanim uplynula urcita doba...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Modrá světla

Příspěvek od malej Míra »

Naprosto souhlasím s předsedou... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Modrá světla

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ano, tak jak to píše pan předseda je to velice logické.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Modrá světla

Příspěvek od nalim159 »

Na tomto díle je nejlepší setkání tria Bízová, Fanta a Bohm na té minipoště. Honzulka se schovává za die Welt, Hanka ho nevidí, skrz zasklené dveře kouká dovnitř Fanta, Honzulku opět nevidí, Hanka si Fanty pro změnu taky nevšimne... A to vše tak třiceti metrech čtverečních.

A když už jsme u toho, jak Fantová věděla, že je na ostrově Hackl, že pojede člunem z ostrova, a že pojede zrovna kolem místa, kde si na něj počíhala? Moudrá to žena :D .
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: Modrá světla

Příspěvek od Manitoba »

No ohledně toho místa jsem si říkal, že třeba na pevninu se muselo projéct tímto místem a že věděla, že je to Hackel no asi to nebyla žena která by nevěděla o aktivitách svého manžela a mohla si domyslet kdo zatím stojí. No pak je tady možnost, že Fantová potkala cestou Honzulku a ten byl podroben mučení a Fantové kápnul božskou :lol:
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Modrá světla

Příspěvek od Lipinski »

Nevim, jestli to už někdo někde neuved, ale film, kterej Irena Lhotová sleduje u Holana v obýváku v tv, je Osud člověka režiséra Sergeje Bondarčuka z roku 1959. Je to úplnej začátek snímku, kdyby kamera zachytila televizní obrazovku ještě o pár vteřin dýl, do hudby, která je pořád slyšet, by se objevily úvodní titulky.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Modrá světla

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego, stačí si jen vpravo nahoře do vyhledávacího políčka zadat: "Osud člověka" a hned uvidíte, že už to tu skutečně někdo uvedl... :njn:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Modrá světla

Příspěvek od Lipinski »

Jo, díky, jenže já jsem právě nevěděl, co je to za film, tak jsem si to právě proto hledal. Možná bych se teda přimlouval, aby se tenhle fakt uved na stránkách v sekci zajímavosti, přece jen se jedná o citaci významnýho uměleckýho díla a na fóru se to špatně hledá, zvlášť když člověk neví, o jakej film jde. Ale je to jenom nápad, netrvám na tom.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne stř 13. zář 2017 17:57:10, celkem upraveno 1 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Modrá světla

Příspěvek od spravodajca »

Zabásnutie Salabu vybavili troma vetami repliky Zeman-Žitný? Na takú dôležitú persónu seriálu dosť málo... :(
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Modrá světla

Příspěvek od spravodajca »

Celkom by ma zaujímalo, kamže to mal Hakl s Hankou namierené na tom člne. Taký vratký člun a voni si to namíří rovnou do prostřed moře. Aspoň to tak vypadá...
Tie ich motorové člny sú ako tie plastové člny - strúhadlá na ceruzky, ktoré kedysi boli.... :)
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
Odpovědět