Narozeniny

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Narozeniny

Příspěvek od Salaba »

Přátelé, kamarádi děkuji vám upřímně za přání ke své plnoletosti! ;) :D
A poznámku pana předsedy si beru k srdci, nejen starožitnostmi či obchodem s valutami živ je člověk... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Narozeniny

Příspěvek od Hanele »

Včera nám zřejmě unikly narozeniny paní Jaroslavy Obermaierové... :oops:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Narozeniny

Příspěvek od malej Míra »

Tak pane kolego pokladníku, přeji hodně zdraví, štěstí a ...taky rozumu. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

Hodne stesti, zdravi..., hodne stesti, zdravi...., hodne stesti pane financ, hodne stesti, zdravi.... ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Narozeniny

Příspěvek od huba.buba »

Děkuji přátelé , děkuji!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Narozeniny

Příspěvek od plk.Žitný »

Já pro samou ,,politickou práci s umělci,,, jsem zapomněl na to, jak ten čas letí...
DR. Salabovi přeji aby mu obchod se starožitnostmi jen vzkvétal... /Dám mu něco do komise-starou Žitnou :mrgreen: /Za utržené peníze složím akontaci a pořídím si na leasing nějakou mladší..

A Pokladníkovi hodně svěžesti a zdraví /a jeho žigulíkovi/...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Narozeniny

Příspěvek od plk.Žitný »

blíží se narozeniny p. Brabce. Tak bych navrhoval zarámovat naší skupinovou fotku a dát mu jí na památky.. Ze střelnici dostane víno ze jeho etiketou..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

Hodne stesti, zdravi, pracovnich uspechu - to vse prejeme se soudruzskym pozdravem nasemu s.plk. Zitnemu k narozeninam :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Narozeniny

Příspěvek od plk.Žitný »

Děkuji vám přátelé za projevené soustrasti.... Zvlášť předsedovi a pokladníkovi. Který mi ještě telefonicky přál zrovna když jsem miniplukovníka vyzvedával ze školky. Stala se zvláštní věc. Domluvil jsem s pokladníkem a rozpravu jsem jako vždy uzavřel slovy ,,čest,, .Miniplukovník pozdrav hlasitě zopakoval a s ním postupně všech 5 dětí co bylo v šatně. :o Asi se jim pozdrav líbil, je to přeci jen kratší než na shledanou..

Celá věc vznikla velmi spontánně .. Fakt to nikdo nepřipravil,rodiče a děti v MŠ o mojí zálibě v MJZ neví. Připadal jsem si jak s. Pláteník-bylo to od těch capartů milý dárek.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Narozeniny

Příspěvek od Hanele »

Trochu off topic - ale nedá mi to. Obzvlášť po tak vtipné historce dnešního oslavence... ;)
V práci jsem předávala suplování kolegyni, s kterou jsme se dosud osobně nepotkaly. A říkám jí: Já na Vás mám číslo, ale Vy na mě ještě asi ne... Tak já Vás prozvoním. Jaké bylo moje překvapení, když se z jejího mobilu ozvala nám všem dobře známá znělka seriálu! :lol:
Hned jsme se začaly bavit o 30 PMZ a Zdeňku Liškovi - prostě spřízněná duše tam, kde bych ji vůbec nečekala...
Pokusím se ji vzít na nějaký sraz, ale nevím, zda to stihnu - v půlce srpna odjíždí zpět za manželem do Norska.
A pro milovníky inteligentních žen dodávám, že tato moje kolegyně je skromnou majitelkou několika vysokoškolských titulů... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Narozeniny

Příspěvek od jasny.sokol »

Plukovníku,
také přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů v životě a tak dále ti přeje jasny.sokol (Petr)
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Narozeniny

Příspěvek od huba.buba »

Hanele píše:Pokusím se ji vzít na nějaký sraz,
...viz. odkaz na hlavní straně. Jo a k tomu kádrovému profilu - :lol: - co si to o nás myslíte , paní kolegyně...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Narozeniny

Příspěvek od Elden »

Také se připojuji s gratulacík plukovníkovu výročí, byť opožděnou. S přáním ať to dotáhne na generála ;)
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Narozeniny

Příspěvek od Hanele »

Dnes slaví Václav Postránecký alias Wunder Pepi (pro mě těžko uvěřitelné ;) ) 70. narozeniny! Gratulujeme! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Narozeniny

Příspěvek od Salaba »

Tak Pepíkovi Charouzovic původem z Budějc alias Wunder Pepimu z Bella Vista hodně zdraví! Saludos :!: :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět