Narozeniny

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
6529
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:04:11
Bydliště: Praha

Narozeniny

Příspěvek od 6529 »

Na staré diskuzi jsme měli jako jedno z podtémat "Narozeniny" představitelů určitých rolí v seriálu. Dovolil bych si tedy připomenout včerejší významné jubileum Jiřího Krampola (strojník Šimek v Lodi do Hamburku (1952)),a sice 70.narozeniny.
Z dalších rolí stojí za připomenutí zvláště jeho Pepa Cirkl z Jakuba skláře (1985),Libor Krejcárek z Malého pitavalu (1982,1986) a jeho divadelní působení ve dvojici s Miloslavem Šimkem od 2.pol.80.let do začátku let 90. ,či jeho dabování Belmonda.
Popřejme tedy Jirkovi stálé zdraví,fyzickou svěžest a ať je to stále takový veselý hoch,jak ho známe z mnoha rolí :) .
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeniny

Příspěvek od Hans »

jj,Pepa cirkl je skvělý.Ten a rozčilující se Munzar na pokraji infarktu mě vždycky dostanou :lol:
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Narozeniny

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak pro mě jsou strojník Šimek a Libor Krejcárek nejlepší role Jiřího Krampola.
A Krampola mám rád čím dál, tím víc. Asi hlavně za jeho postoj k rolím, které hrál před rokem 1989. Připadá mi, že je to jeden z mála herců, který se nevykrucuje, nevymlouvá a celkově se ke svému účinkování před rokem 1989 staví jako chlap (v tomhle mě dost sklamal Vladimír Brabec ve 13. komnatě).
Zajímavý rozhovor s Jiřím Krampolem je na DVD Dny zrady.
Takže všechno nejlepší k narozeninám.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Narozeniny

Příspěvek od malej Míra »

Arny Hackl píše:...Zajímavý rozhovor s Jiřím Krampolem je na DVD Dny zrady....
Přesně na to jsem si taky vzpomněl. Krampol tam říká, že když dostal roli, byl rád, že ji má a hotovo. Peníze potřeboval aby mohl živit rodinu, aby mohl jet v létě k moři (do Bulharska, jak říkal). Doba taková byla. I já se připojuji s gratulací. ;) :D
Jen pozn. k Brabcovi, tu 13. komnatu beru, to je prostě fakt. Kdo z nás s Brabcem mluvil nebo alespoň viděl rozhovor s ním v rámci Medailonu, tak ví, že Brabec kvůli Zemanovi přišel už za minulého režimu o spoustu rolí, protože byl prostě zaškatulkován. Jinak jeho pohled na tehdejší dobu se od Krampolova nijak neliší. Cituji: "Žili jsme v tom, museli jsme živit rodiny...". :|
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

Vcera mela sve 61. narozeniny Regina Razlova alias Stardust, dodatecne hlavne zdravi a vytka Arnymu, ze si nevzpomnel :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Narozeniny

Příspěvek od Arnold Hackl »

Dodatečné blahopřání Hance a omluva panu předsedovi, že jsem si nevzpoměl. :mrgreen:
Mám v tom trochu zmatek, protože dnes má narozeniny moje žena (kterou jsem si vzal stejně jako Honza 3.11.). :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Hajný Bosák
strážmistr
Příspěvky: 32
Registrován: pát 27. čer 2008 15:34:34

Re: Narozeniny

Příspěvek od Hajný Bosák »

Mně se Regina Rázlová snad nejvíc líbila v "Pitavalu" jako protihráčka Rudly Pekaře (vražda pohárem za parašutistickou soutěž). Závěrečná scéna vypadá jako vystřižená z Colomba ... ani Spielberg by ji natočil lépe !
To jste nemusel, pane Mutl ...
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeniny

Příspěvek od L.B. »

Zítra 9. 8. oslaví své 65. narozeniny pplk. Žitný - František Němec. Do dalších let přejeme hodně zdraví, elánu a hereckých příležitostí.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes by mel slavit sve 84. narozeniny pan Hlusicka alias Willy Kleiber, G R A T U L A C E.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

Dneska se nam sesly dve herecky ze serialu slavici velka jubilea, prvni a mladsi je Marta Vancurova, te je rovnych 60 :o a druhou a starsi Milena Dvorska, te je rovnych 70. Gratulujeme, ne? ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

Pani Ince je dneska jiz 64 let. ;) Carmen Mayerova je na svuj vek porad kocka, gratulace :!:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Narozeniny

Příspěvek od Bína »

Dovoluji si upozornit že dnes by oslavil 101 let velký český herec pan František Filipovský ! A 26.10 to bude 15 let co odešel tento fantastický pan herec.
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeniny

Příspěvek od L.B. »

Průser pánové a dámy, 24. 9. oslavil 79.narozeniny pan Kubíček. Pokud se tak již nestalo, bylo by vhodné mu alespoň opožděně telefonicky popřát. Co vejbore? :D
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

No vida,narozeniny sleduju skoro denne a zrovna pri vypadku neco prosvihnu. Kazdopadne vyznamne jubileum to bude az pristi rok a to uz to musime osefovat. Gratulaci zajistim a pripadne naznacim,ze bychom ho zase radi videli nekdy na srazu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Narozeniny

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes slavi sve60. narozeniny pan Petr Stepanek, serialovy to Pavel Danes, gratulujeme!!!!

Az dnes jsem se dovolal panu Kubickovi, takze jmenem fanklubu jsem pogratuloval dodatecne k narozeninam a popral hodne zdravi. Udajne ho trapi problemy s ocima, pujde pry i na operaci, takze snad vse dobre dopadne a zase se brzo uvidime. Vyrizuji vsem pozdravy a diky za gratulace, potesilo ho to, ze jsme si vzpomneli..
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět