Josef Kubíček

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:...hned přidám jednu, o niž jsem do dnešního dne neměl nejmenší tušení - v Cirkuse Humberto se objevil, jak jinak opět jako číšník asi na 30 vteřin (s prostřihama na jiné osoby) a samozřejmě jako téměř vždy, pouze mimika, gesta a beze slov
Pane kolego, stejná myšlenka ve stejný okamžik. Právě jsem tento postřeh zanesl do jiného tématu. Ale rozhodně souhlasím, pan Kubíček si své vlastní téma rozhodně zaslouží... :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Arnold Hackl »

Teď jsem objevil pana Kubíčka ve filmu Poprask na silnici E 4.
A jako obvykle je to "velká role" - v záběru je 20 sekund a přibližně polovinu z tohoto času je mu vidět do obličeje. :mrgreen:
Pusu sice tentokát otevřel, ale myslím, že nemluvil svým hlasem.
Abych nezapoměl, hrál příslušníka VB.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak vidím, že jsem vlastně objevil Ameriku. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od malej Míra »

V neděli jsem si všiml pana Kubíčka v prvním díle seriálu "Zlá krev", který volně navazuje na již odvysílaný "Sňatky z rozumu". Jak je u něj již tradiční, mihl se v roli jednoho z četníků, kteří odváděli Karla Pecolda (V. Postránecký) od soudu, kde svědčil v případu zřícení nedostavěného činžáku zpět do vyšetřovací vazby. Pan Kubíček dokonce v této roli promluvil, když vyšetřovanému opakoval: "Jseš bulík...". ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Honza Zeman »

Take jsme s Blankou videli a hned mrkli do databaze, jestli ma tuhle rolicku v seznamu na webu, samozrejme tam byla. Akorat si nejsem jistej, jestli to byl jeho hlas...znel trochu divne
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Akorat si nejsem jistej, jestli to byl jeho hlas...znel trochu divne
Myslím, že to byl jeho hlas... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Elden »

Taky myslím, že to byl jeho hlas.
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od kraken »

Víte, Josef Kubíček hrál krásně v kabaretu U Fleků a když jsem na mě podíval těma jeho očima, pochopil jsem proč pan režisér si vybral pro roli Drahoše zrovna jeho.
Hirschner
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. lis 2009 1:53:53

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Hirschner »

Este by som poznamenal, ze pan Kubicek hral aj vo filmoch Jara Cimrman lezici spici, bol to ten, kto navrhol zajazdu, aby sa sli pozriet do jeho muzea peria a taktiez nejakeho baroveho kseftara vo filme Zatah.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Dobesch »

Pan Kubíček prave ted ve 4. dile Poste restante :D -- prakticky v jedne ze svych klasickych roli :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Čarda »

Vzpomínání pana Kubíčka na jeho divadelní život i na angažamá U Fleků (včetně zajímavých fotografií, kde je Mistr zobrazen např. jako Romeo nebo jako Radúz) v rozhovoru pro Pozitivní noviny zde
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od xvladv »

Hezký den,dnes ráno,když jsem sledoval film "Svítalo celou noc",kde měl hlavní roli F.Němec (plk.Žitný),jsem přišel na to,že v tomto filmu hraje jednoho bojovníka na barikádách i mladý doktor Bruna ze Studně.
Přeneste palbu na mě.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od plk.Žitný »

Hlavně by se měli snažit odpovědní členové pana Kubíčka dostat na Jubilejní sraz...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Hanele »

Dostala jsem se k informaci (nevím, jak moc se jí dá věřit), že pan Kubíček měl přece jen jednou dostat hlavní roli - ale odmítl ji, prý aby znovu nehrál psychopata... :lol: Mělo se jednat o film Černá punčocha, role Mikiho Opatovského... Nevíte o tom někdo něco? :shock:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Josef Kubíček

Příspěvek od Lipinski »

Hanele píše:Dostala jsem se k informaci (nevím, jak moc se jí dá věřit), že pan Kubíček měl přece jen jednou dostat hlavní roli - ale odmítl ji, prý aby znovu nehrál psychopata... :lol: Mělo se jednat o film Černá punčocha, role Mikiho Opatovského... Nevíte o tom někdo něco? :shock:
Jo, je to tak, většinou tyhle zprávy přinášej úplně debilní servery jako aha nebo blesk. Tady sem našel snad něco relevantnějšího:
V tom filmu hraje S. Bartošová jednu z jejích větších rolí.

http://www.iprima.cz/novinky/role-vraha ... a-puncocha
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Odpovědět