Ostatní herci ve vedlejších rolích

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od malej Míra »

jasny.sokol píše:...Jo? A kde? To ani nevím :lol: :lol:
Jedné z řádových sester v dílu "Křížová cesta" je na chvíli vidět do tváře. To je ona. Mezi řádovými sestrami jinak byla i Sylva Sequensová, dcera pana režiséra... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Eman Zahradník »

Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Eman Zahradník »

teprve dnes při sledování filmu Anděl na horách jsem si všiml ;) že při cestování v kupé vlaku na dovolenou do Tatr.Lomnice hraje na kytaru a zamilovanou písničku zpívá ještě mlaďounký účetní Šmíd -http://www.csfd.cz/tvurce/2026-vladimir-salac/.Film jsem viděl mnohokrát,toto mi uniklo :? 8-) .Apropo,vlastně vedle něj sedí budoucí milenka a spolupachatelka p.Dvorská... ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Honza Zeman »

Celkem zajimavy rozhovor s panem Olivou, unorovym to jubilantem. Ani jsem nevedel, ze byl Karel Mutl zenaty s Hanou Bizovou :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Willy Kleiber »

Cože tu nikdo zatím nezmínil skon Ing. Kordy z Prokletého dědictví :o :cry: ...
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego, trochu jste zaspal dobu: zkuste sledovat všechny sekce fóra - a zejména nové zprávy na nich... :|
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od malej Míra »

Willy Kleiber píše:...skon Ing. Kordy...
Hanele píše:...zkuste sledovat všechny sekce fóra...
To je pravda, nicméně tady bych se zastal i kolegy Villyho. V případě úmrtí herce ve vedlejší roli z 30PMZ bychom měli tuto informaci zařadit sem. Když jsem zakládal podsekci pro "nezařaditelné" v sekci "Ostatní", tak to bylo primárně určeno pro události nesouvisející s naším seriálem. Tímto se přimlouvám za pečlivější úvahu nad tím, kam to či ono napsat ještě než se tak stane a než se další příspěvky začnou nabalovat. Je nás tu hodně přispívajících a takhle vzniká poněkud chaos a je problém některé věci zpětně dohledat. Úmrtí pana Švarce v tomto smyslu jednoznačne patří sem. Díky. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Hanele »

OK, Míro ;)
A co takhle třeba v rámci této (nebo jiné) sekce založit samostatné vlákno Úmrtí herců. Vím, zní to trochu morbidně, ale obávám se, že příspěvků v této sekci bude postupně spíš přibývat... :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...A co takhle... založit samostatné vlákno Úmrtí herců. Vím, zní to trochu morbidně...
Tak nějak mám pocit, že sis odpověděla sama... :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Hanele »

Díky za reakci, tak nějak mám pocit, že příspěvky na toto "morbidní" téma pro příště raději přenechám povolanějšim, kteří ho budou umět zařadit do správné sekce ...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Honza Zeman »

Dalsi diskuzi o hereckych odchodech smerujte sem.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Hanele »

Čarda píše:Přátelé, je to jenom taková moje myšlenka, mě ten člověk trochu připomíná toho třetího rošťáka s brejlema z Dívky na koštěti (spolu s Krausem a Zavřelem). Podle filmografie by to měl být Michal Hejný, kromě jeho role v DnK jich víc asi nevytvořil. Věkově by to taky snad odpovídalo (během natáčení PD by mu mohlo být kolem dvaceti a víc).
Přátelé, ještě se vracím k roli, o které si stále nejsme jisti, kdo ji hraje (pánský doprovod Jany Paulové v Prokletém dědictví). Při sledování filmu Valerie a týden divů jsem narazila na představitele hlavní mužské role Orlíka - jmenuje se Petr Kopřiva. Ve své filmografii má mj. i 30 PMZ (a Hříšňáky). Nejsem si ale jistá, kterou roli by v našem seriálu měl hrát... Bohužel nikde na internetu nejsou k sehnání obstojné fotografie Petra Kopřivy, aby bylo možno posoudit jeho vzhled - nabízím aspoň toto (a mám na mysli ty fotky vpravo, ne vlevo! :lol: )
Poradí někdo...? :?
Naposledy upravil(a) Hanele dne čtv 20. čer 2013 22:41:14, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od jasny.sokol »

Já myslel, že doprovod Jany Paulové dělal Vladimír Železný, kterému jsme v roce 2004 volali na Novu jako řediteli :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od Fredy »

Ne,ne,ne Železný to není.Tuším,že to potrvrdil syn Železného doktoru Salabovi,že tam nehrál.Poslední verze opravdu byla Michal Hejný,který zemřel v USA.Raději bych se opravdu zeptal paní Paulové,aby nám potvrdila,kdo to byl.Nevíte,kde má domovskou scénu v divadle?Dopis paní Paulové snad napoví......Už jsem to takhle praktikoval u pana Vlacha,bohužel zavolal zpět,že k seriálu nemá co říct... :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 334
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Ostatní herci ve vedlejších rolích

Příspěvek od tajemník Šanda »

Smutná zpráva o panu Velenovi: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... -taji.html
Chudák strýc Hurych!
Odpovědět