František Jákl

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

František Jákl

Příspěvek od Elden »

Ve věku nedožitých 70 let v úterý zemřel František Jákl, bývalý dlouholetý reprezentant v judu a trenér reprezentace. Více na webu www.czechjudo.cz/
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: František Jákl

Příspěvek od Honza Zeman »

Mno, sice mozna zajimava a smutna informace, ale nejak nechapu, proc si zaslouzi zminku na foru o majoru Zemanovi? Pan Jakl byl dle moji dedukce bratrem Petra Jakla starsiho? I tak to sem moc nepatri..... :?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: František Jákl

Příspěvek od Elden »

Možná jsem měl upřesnit, že také stejně jako jeho bratr dělal kaskadéra a jak je uvedeno v hereckém seznamu zde na webu, hrál i v několika dílech majora Zemana. Předpokládal jsem to za zbytečné, měl jsem za to, že je známé jeho působení ve filmech, nehrál jen v Zemanovi, ale v celé řadě dalších filmů a seriálů, viz CSFD
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: František Jákl

Příspěvek od Honza Zeman »

Aha, tak to jsem ani netusil, ze hral v serialu :oops: , holt ani predseda nevi vsechno :) . Kazdopadne byl asi trochu ve stinu sveho znamnejsiho bratra.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: František Jákl

Příspěvek od Elden »

Tak pokud někdy mezi nás znovu zavítá pan Tomsa, určitě nám může o něm něco zajímavého povědět.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: František Jákl

Příspěvek od malej Míra »

Elden píše:...pokud někdy mezi nás znovu zavítá pan Tomsa...
Pana Tomsy se na to příležitostně rád zeptám, jsem s ním průběžně v kontaktu. Pak sem dám vědět... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět