Mr. 30 pripadu majora Zemana

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět

Zvolte Mr. 30 případů

Vladimír Brabec (jako Jan Zeman)
15
16%
Rudolf Jelínek (jako Jirka Hradec)
17
18%
Ladislav Mrkvička (jako Mirek Stejskal)
5
5%
Emil Horváth ml. (jako Martin "Boha" Gajdoš)
9
10%
Radoslav Brzobohatý (jako Pavel Bláha)
11
12%
František Němec (jako pplk. (Žitný)
9
10%
Josef Abrhám (jako Rudi Lorenc)
7
8%
Petr Oliva (jako Karel Mutl)
5
5%
Oldřich Vlach (jako Kájík Vondřich)
0
Žádná hlasování
Svatopluk Matyáš (jako Ivo Holan)
1
1%
Miloš Willig (jako Kalina)
7
8%
Jaroslav Tomsa (jako Antonio, rváč, přislušník SNB)
1
1%
Štefan Kvietik (jako kuchař Horňák)
1
1%
Jiří Lábus (jako Chozé Borůvka)
2
2%
Jaromír Crha (jako starej Brůna)
3
3%
 
Celkem hlasů: 93

Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od Honza Zeman »

Stejna anketa i pro zeny, kde samozrejme muzeme hlasovat i my, muzi :D . Každý má tři hlasy :!: Pripadne logicke napady na doplneni piste zde...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

Tak tohle byl oříšek. Vedle Jirky Hradce, Antonia z lodi Morava a Pavla Bláhy bych ještě zařadil Rudiho Lorence, ale koho bych pak měl vyhodit...?! ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja mam dva zaporaky - Rudiho a Pavla Blahu, z druhe strany pak Honza Zeman ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od Blanka »

Tak já jsem si vybrala Jirku Hradce, Martina Gajdoše a samozřejmě Káju Mutla...Honza v kostěných brýlích promine.... :lol: :mrgreen:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
haryk
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: pát 01. srp 2008 9:24:04

Re: Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od haryk »

Poku si ale pod pojmem Mr. představím toho největšího elegána, musím na filatelistickou burzu za pane Klocem.
Největší charisma má asi Arnie, nejnaditější peněženku Mestrey (i když jsou si s Arniem v obou hlediscích asi rovni), ztělesněním opravdového "chlapa" je určitě Bláha.
Pokud vezmu za pravdivou větu, že největší půvab je v tajemnosti a záhadnosti, zvítězí Žitný.
Hezoučkej frajírek je Daneš.

A tak by šlo pokračovat...
Protože ty a já...
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od paní Truhlářová »

Lodník Barkl také není k zahození :D
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od Lipinski »

Subjektivně:
Pepa Barkl je Brad Pitt seriálu. Nemá kouty, dobrý tělo, dobrý ruce, dobrý proporce, dobrej ksicht, skvělej haircut - jako James Hunt. Je to hajzl, ale frajer, takže vítězí nad Pavlem Danešem (P. Štěpánek), taky celkem vizuál rokenrolový hvězdy (možná pár kilo dolů), ale je to duševní mrzák, to je blbý.

Rudi Lorenz (J. Abrhám) by vzhledově taky splňoval ideální kritéria, ovšem profesionální křiváctví to hodně shazuje. Vlastně dobře vypadal i jeho parťák Löffellman (K. Chromík).

Eda z dílu Strach (J. Tříska) taky vypadá dobře. A nebyl to nakonec úplnej blbec.

A Horňák (Š. Kvietik) dokáže uhranout prvních 5 minut, pak je jeho vylhaná aura pryč.

No a pokud někdo z ASPS Mimikry, tak Modrák (J. Drbohlav). To je fakt hardrocková star, jak z Black Sabbath (Tonny, Geezer i Bill nosili v tý době hára a fousy).

Jo a Ivan/Petr (O. Kaiser) by byl horkej kandidát nebejt paruky a povahy Mirka Dušína. Dr. Peterka už bylo jiný kafe.

Ivo Holan (S. Matyáš) nemá podle mě takový charisma a schopnosti, aby hrál 1. ligu, a i proto taky bídně skončí.


Jirka Hradec (R. Jelínek) nemá asi takovou tajli a vzhled jako Barkl, ale jinak je vtipnej, ironickej, okouzlující.

Žitný je stejně jako jeho představitel F. Němec impozantní zjev s ostrejma rysama, navíc je obestřenej záhadama a tajemstvíma, vlasy, kotlety, cigára - jak z francouzskejch detektivek - no jasně - českej Trintignant. Je to bezpochyby šedá eminence seriálu.

U Gajdoše si nějak neumim představit osobní život, ale přes pár lapsů v mluveným projevu bych si asi uměl jako Mr. 30PMZ představit jeho. Vzhled výbornej, kravaty, saka, šátky - úplnej Bodie.

Pavel Bláha je dobrej hlavně v koženým kabátu, je to sice guma, která nakonec nestačí udržet krok s dobou, ale v právě v HnL má charisma, to je jasný. Třeba v Kleštích už je to hlavně chladnej zabiják, vlastně už vod LdH je asi scénářem posouvanej k extrému. Ten pohled, když mu sundaj vobvaz z hlavy, co je i ve znělce, nebo když se chystá rukou zabít Inku, to už neni nic pěknýho.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
FANYNKA AGENTA BLÁHY
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: úte 29. lis 2016 1:20:00
Bydliště: Jihlava

Re: Mr. 30 pripadu majora Zemana

Příspěvek od FANYNKA AGENTA BLÁHY »

Volba prvního místa je pro mně zcela jasná je to agen Bláha no samo! Pak se mi za mlada líbil Petr Štěpánek a pak Honza Kanyzů alias námořník Barkl!
:stud:
Já jsem z Jihlavy, jestli to víte.... A byly jsme krajani se Standou...
Odpovědět