Herci - nejsou mezi nami

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od spravodajca »

Aha?! Tak to se jdu moc-moc stydet... :stud: ... že som to nevedel. o:)
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Salaba »

Hanele píše:Oldo, obávám se, že tímto příspěvkem jsi krutě minul cíl... :stop:
Organizaci a podobu pohřbu herců má plně v kompetenci samo ND a jeho ředitel. Tam by bylo radno směřovat případnou kritiku či nespokojenost... :?
Milá kolegyně, víš co je jedním z typických rysů havloidů? Předávat či svalovat vinu na někoho jiného...a na závěr nezapomenout žblebtnout něco o pravdě a lásce. Já jsem chtěl jen ve svém příspěvku ukázat, jak funguje novodobá "pravdoláskařská propaganda" - ve spojitosti s odchodem čechoameričana Jana Třísky zaznělo při rozloučení na jevišti ND mimo jiné při všech projevech i že "Praha se zachvěla"...(???) To místo toho měla Luba Skořepová po 66 letech na prknech zlaté kapličky rozloučení na úrovni uklízečky či vrátné ND. Holt měla jiné kamarády... Ale jak moudře říká pan rada Vacátko: "Neptejte se po spravedlnosti".
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše: ned 08. říj 2017 13:10:37...co je jedním z typických rysů havloidů? Předávat či svalovat vinu na někoho jiného...a na závěr nezapomenout žblebtnout něco o pravdě a lásce. Já jsem chtěl jen ve svém příspěvku ukázat, jak funguje novodobá "pravdoláskařská propaganda"...
No Oldo, to má bejt jako co???!!! Do teď jsme se tady celkem úspěšně vyhýbali agitaci, vždy jsem si uplivoval, když se něco podobného dělo na FB a teď to máme tady? Už to prosím nedělej. Děkuji... :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od malej Míra »

Patrně nevíte o tom, že 08.09., tedy týden po Vladimíru Brabcovi, zemřel Ljubiša Samardžić? Asi netušíte o koho se jedná, ale když řeknu Borivoj Šurdilović, zvaný Šurda, tak jste alespoň někteří asi doma. Náhodou jsem se to dozvěděl předminulý týden při návštěvě Bělehradu od mého distributora, on ode mě ví, že u nás byl Horký vítr legendární seriál. :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Lipinski »

malej Míra píše: pát 17. lis 2017 20:39:43 Patrně nevíte o tom, že 08.09., tedy týden po Vladimíru Brabcovi, zemřel Ljubiša Samardžić? Asi netušíte o koho se jedná, ale když řeknu Borivoj Šurdilović, zvaný Šurda, tak jste alespoň někteří asi doma. Náhodou jsem se to dozvěděl předminulý týden při návštěvě Bělehradu od mého distributora, on ode mě ví, že u nás byl Horký vítr legendární seriál. :(
Šurda byl bůh. A daboval ho Karel Heřmánek, myslim. Jinak je to teda smutná zpráva, samozřejmě.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od heinrich »

malej Míra píše: pát 17. lis 2017 20:39:43 Patrně nevíte o tom, že 08.09., tedy týden po Vladimíru Brabcovi, zemřel Ljubiša Samardžić? Asi netušíte o koho se jedná, ale když řeknu Borivoj Šurdilović, zvaný Šurda, tak jste alespoň někteří asi doma. Náhodou jsem se to dozvěděl předminulý týden při návštěvě Bělehradu od mého distributora, on ode mě ví, že u nás byl Horký vítr legendární seriál. :(
Ve wiki už to je vyplněné, že 8.9.2017 zemřel v Bělehradě. Úspěšný byl tento seriál ještě v Maďarsku a v Bulharsku.
Mně celkem zaskočilo úmrtí J. Šmída - Doktora od jezera hrochů :''-(
Ttttatata tabák dáš?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Hanele »

Nejedná se sice o herce, ale... Zemřel Jiří Purš, ředitel Čs. filmu v letech 1969-87. Dle režiséra Jiřího Svobody prý už někdy okolo 20. listopadu, bulvár zprávu přináší až dnes.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Honza Zeman »

No, zajímavá zpráva. Tenkrát v roce 2007 byl s pány Puršem a Sequensem tento sraz, kde jsem bohužel nebyl. Vzpomenou pamětníci, jak to tam probíhalo? Jinak srazy v Roztokách...hm, to byly časy :pivo: (y) :''-(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše: čtv 21. pro 2017 20:51:40Vzpomenou pamětníci, jak to tam probíhalo? Jinak srazy v Roztokách...hm, to byly časy ...
Jj památeční srazy v Roztokách, je neuvěřitelný jak ten čas letí... Tenkrát v '07 to byl "pěknej vejšlap" = velmi povedené setkání. Po hlavním programu se vzácným Jiřím Sequensem byli středem zájmu manželé Puršovi, oba velmi příjemní v povídání o filmech a životě kolem...šarmantní paní Puršová tehdy i s trochou nostalgie vzpomněla jak s obdivem ráda sledovala v éře prvních VHSek lechtivé filmy pro dospělé dovážené tehdy z imperialistické NSR... :pst: :-P o:)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 332
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od tajemník Šanda »

Další smutná zpráva. Navždy odešel Zdeněk Braunschläger: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... ovina.html Čest jeho památce!
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od jasny.sokol »

Opět po dnešní akci jsem brouzdal internetem a zjistil jsem, že se tu neobjevila informace o tom, že 4.7.2017 ve věku 95 let zemřel jeden z tvůrců seriálu p. Jiří Svetozar Kupka (Jihoamerické díly).
Tak to zde uvádím pro ty, kteří tuto informaci nezaznamenali...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, to jsem vlastně taky tenkrát někde četl, ale tady nezmínil.... :blbec:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Lipinski »

Asi jste zaznamenali, že zemřel Zdeněk Mahler, výrazná postava českýho (a vlastně i světovýho) filmu. Kdybyste měli čas, poslechněte si jeho přednášku o Mozartovi a Salierim, budete možná překvapený, v čem všem je Formanův film špatně, jak složitá a jedinečná byla Mozartova osobnost atd. atd.

https://vltava.rozhlas.cz/vzpominka-na- ... ra-6945794
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Elden »

Zemřela Gabriela Vránová v 78 letech. Známá jako paní Vondrová, učitelka Hajská a x dalších postav.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od malej Míra »

Elden píše: sob 16. čer 2018 9:24:37 Zemřela Gabriela Vránová...
To je moc smutná zpráva, tuto milou dámu jsem měl tu čest a potěšení potkat na 80. narozeninách Jardy Tomsy... :(
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět