Miloš Willig

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Miloš Willig

Příspěvek od Čarda »

něco o plk. Kalinovi ... tedy přesně o jeho představiteli
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Miloš Willig

Příspěvek od spravodajca »

Nuž člen desivého a zlodejského inkivizičného tribunálu vo Vávrovom Kladive na čarodejnice. B-)
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
Uživatelský avatar
hrabě Kaunitz
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: sob 10. pro 2016 20:45:27

Re: Miloš Willig

Příspěvek od hrabě Kaunitz »

Pro mě dobrý a sympatický herec který se celkem dost často ve své době objevoval sice většinou v mini rolích ale jeho jeho tvář byla zapamatovatelná protože mi dost připomínal mého dědu. :) Namátkově mě napadá kde jsem ho zahlédl:Jan Žižka,Vrah skrývá tvář,stopy krve,hříšní lidé,kronika žh.léta,pane vy jste vdova,a hlavně údolí včel a jeho mnich a v seriálu Nejml.z rodu Hamrů.Atd atd...Dokonce jeho kdysi bývalá žena veliká antikomunistka,disidentka někdejší tv hlasatelka Kamila Moučková o něm v pamětech mluvila hezky. (y)
Víte co je to halbmensch?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Miloš Willig

Příspěvek od Lipinski »

Já jenom že Kamila Moučková předevčírem zemřela. Přece jen to byla taková osobnost, že bych to zmínil.Kdyby bylo o 30 let míň, tak by se o ní psalo měsíc a byla by jí plná televize a rádio. I když vono to tak bylo vlastně.
A to, co zmiňuje kolega Kaunitz, jak mluvila o Miloši Willigovi, dokazuje, jaká osobnost to byla.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne pát 25. úno 2022 5:05:10, celkem upraveno 1 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
hrabě Kaunitz
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: sob 10. pro 2016 20:45:27

Re: Miloš Willig

Příspěvek od hrabě Kaunitz »

Ano já myslím že nebyla zase až tak špatná ta paní Kamila,ke svým ideovým odpůrcům se chovala vesměs korektně,mluvila vždy slušně a dokonce byla velikou kamarádkou "ženy za pultem"Jiřiny Švorcové.A kdoví zda ona sama nebyla předobrazem redaktorky Dagmar Konečné z Klaunů,jak se taky velmi aktivně stavěla na stranu reformistických sil před a v r.68. :)
Víte co je to halbmensch?
Odpovědět