Dabing

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Dabing

Příspěvek od Willy Kleiber »

Jindřich Narenta se taky mihl ve filmu "Vrchní, prchni" - hraje jakéhosi rozčileného němce, co se srazí s J. Abrhámem ve dveřích restaurace ("Goldenes Prag!?").
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Dabing

Příspěvek od Honza Zeman »

Jak jsem ted daval dohromady seznam herecek na web, tak me trklo, ze vlastne zadna zenska postava neni v serialu namluvena jinym hlasem nez svym, aspon teda podle toho seznamu a co si pamatuju. Nebo se mylim a je to stejne jako u hercu?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Dabing

Příspěvek od Elden »

malej Míra píše:
Dobesch píše:...Osobne za nejvetsi hruzu povazuju predabovavani zahranicnich filmu s cekou ucasti systemem Kdo ma cas ...
Nevím jestli jste někdo sledoval v zimě vynikající čtyřdílný slovenský TV film "Lekár umierajuceho času" o Janu Jeséniovi. Pro ČST Bratislava to točilo FS Barrandov za účasti převážně českých herců (Nedbal, Hrušínský, Kanyza...), kteří byli většinou předabovaní do slovenštiny. Hlavní roli hrál Petr Čepek (hlas Milan Kňažko) a Kňažko hrál kata Mydláře, kterého i mluvil. :D Ale jinak výborný.
Sledoval jsem to, bylo to pět dílů. Vynikající seriál, pokud jsem si všiml, pouze Kanyza mluvil sebe, všechny ostatní hlavní postavy předabovali Slováci.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Dabing

Příspěvek od malej Míra »

Elden píše:...Sledoval jsem to, bylo to pět dílů. Vynikající seriál, pokud jsem si všiml, pouze Kanyza mluvil sebe, všechny ostatní hlavní postavy předabovali Slováci.
Pardon, beru zpět a děkuji za upozornění na renonc. :oops: :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
kapitán Hejduk
strážmistr
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. čer 2008 9:55:23
Bydliště: Hradec K.

Re: Dabing

Příspěvek od kapitán Hejduk »

Hombre píše:... zadna zenska postava neni v serialu namluvena jinym hlasem nez svym ...
Mám vždycky pocit, že k sobě nepasuje postava a hlas sestřičky v ŠaV. Bohužel jistotu nemám, protože neznám ani tu herečku, ani ten hlas...
Kompjůtry nikdy nelžou, s tím se smiřte, soudruhu !
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Dabing

Příspěvek od Bába kořenářka »

A já mám pocit, že slyším hlas paní řídící u poštmistrové v RK... Ale od té doby, co jsem byla přesvědčená, že rozhlas. relaci o bylinách v DsE mluví Kemr, si nejsem jistá s ničím... ;(!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Dabing

Příspěvek od Hans »

No...s tím Kemrem kapku úlet :D
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Dabing

Příspěvek od Bába kořenářka »

No jo, stane se...:oops:
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Dabing

Příspěvek od Salaba »

Arny Hackl píše:Ano, němčina Jindřicha Narenty je obdivuhodná. Včera jsem si všiml, že daboval číšníka v jídelním voze v Bílých linkách.Je to před Salabovou legendární objednávkou "Zweimal Vodka und zweimal Bier, aber echt Plzeň, verstehen Sie?" :mrgreen:
Tak to jsem při svých cestách hrdelní soutěskou opravdu nepostřehl :D Asi to bude tím, že spíš koukám po servírkách z DDR :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Dabing

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ano, je mi jasné doktore, že kdyby Jindřich Narenta daboval servírku z DDR, tak by sis všimnul. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Dabing

Příspěvek od Honza Zeman »

A Jindrich Narenta opet v Bilych linkach jako hlas majora Wildeho, kdyz k nemu do auta nastupuje Hradec. Ten clovek je proste vsude :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Wunder Pepi
strážmistr
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 25. pro 2008 18:49:57

Re: Dabing

Příspěvek od Wunder Pepi »

Je zajímavé,co jsem se dozvěděl na stránkách tohoto fora.Dnes jsem měl možnost vidět herce J.Narentu ještě zamlada v roli dr.Valenty z ministerstva zemědělství ve filmu Vlčí jáma z roku 1958.Jinak jeho němčina je opravdu skvělá.Zrovna včera jsem sjížděl Bílé linky z r.1961,hlas majora Wildeho v autě na letišti v Berlíně vážně patří J.Narentovi.Ne,že bych nevěřil,jen jsem si to chtěl sám ověřit.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Dabing

Příspěvek od huba.buba »

Wunder Pepi píše:Jinak jeho němčina je opravdu skvělá.
Zní to trošku neuvěřitelně , ale kdysi jsem četl článek o J.N. a k mému úžasu prý nikdy německy neuměl. Tak jak ho známe z jeho ,,německých,, rolí je jen poctivé studium scénáře a perfektní příprava na place.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Wunder Pepi
strážmistr
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 25. pro 2008 18:49:57

Re: Dabing

Příspěvek od Wunder Pepi »

Pokud je to s tou němčinou pravda a nikdy německy neuměl,pak má můj obdiv,v minulém životě snad musel být Germán jak poleno.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Dabing

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ale vždyť na předešlé stránce se píše, že se jmenoval Nahrhaft a jeho otec byl pražský Němec! Takže s němčinou musel mít dost zkušeností...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Odpovědět