Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od opat Adamíra »

Zajímalo by mě, kdo hrál ty dva muže, kteří se neustále motali kolem podezřelých osob...
Namátkou tito dva chlapíci v kvádru zachraňovali Soňu Hartmannovou když ji chtěl Catini 1 vyhodit z vlaku v DsE. Dál také jeden z nich sledoval pí. Sachlovou, když chtěla utéct přes zavřený chodník v RvBV. Na konci DsE také postávají a čekají na Katrin von Laubringham (nebo jak se to píše) :)). Víte o nich něco více?
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Čarda »

Jsou to bráchové - Franta a Petr Jáklové, filmoví kaskadéři a špičkoví judisti (Petr byl nedávno vidět ve filmu dle svého vlastního námětu Cesta peklem) a ti dva se prolínají celým seriálem (budu to lovit z paměti, tak se omlouvám za nějakou chybu - nutno ověřit, já teď momentálně nemám jak):

Franta i Petr jsou ještě na druhé straně barikády a to coby esesmani vidět ve Vyznavačích ohně - Franta je vidět při nástupu, když Zeman dělá sčítání bláznů, Petr je zas vidět v závěrečné přestřelce.

Franta v Rubínových křížích pálí z vlaku už coby uniformovaný příslušník SNB ze samopalu po Lipinském, zatímco Petr inkognito sleduje "banderovce" u pošty a pak za nimi vyjíždí na motorce.

Petr tuším později v Lodi do Hamburku taky sleduje rozhovor Bíny s Hejnou u plotu přístaviště.

Franta v Kvadratuře ženy (a teď nevím jestli i Petr) nafukuje u Vltavy duši aby se vyzkoušelo odkud byl vypuštěn balík

Potom oba jak bylo řečeno figurují v Dámě s erbem - zpráskají Catiniho, jsou u zatýkání Horákové, v Bartolomějské se prohrabují Syřišťovým lupem, atd...

Petr pak ještě sleduje v Pánovi ze Salcburku a teď nevím jestli Rudiho, nebo ty druhý skopčáky, jestli to byla jednička, dvojka, nebo co - ale dvojka byl myslím Láďa (jedničko, embéčko zmizelo)

A Petr je pak ještě jednou v Rukojmí, sedící na lavičce a opět sledující Sachlovou - jak bylo napsáno CErinem.
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Honza Zeman »

Souhlas s Cardou, navic vsechny jejich role mas uvedeny ve zverejnenem seznamu hercu na webu, takze staci dobre cist 8-) ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od opat Adamíra »

Moc děkuji. Herce jsem dnes pročesával, ale orientoval jsem se jen podle čísla výskytu v seriálu a nepřišel jsem na to. Teď se podívám. Děkuju!
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Žitný »

Co se týká pana P.Jákla st.,tak vím kde přesně bydlí.Občas ho potkávám když jezdím ke známému na návštěvu(Praha 4).Možná by po oslovení přispěl trochou do mlýna.Např. na setkání fan klubu atd......
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Žitný »

Žitný píše:Co se týká pana P.Jákla st.,tak vím kde přesně bydlí.Občas ho potkávám když jezdím ke známému na návštěvu(Praha 4).Možná by po oslovení přispěl trochou do mlýna.Např. na setkání fan klubu atd......
Zatím se nikdo neozval,ale jak jsem napsal, pokud by měl někdo z vedení klubu zájem ,dám kontakt a můžete jednat.
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od malej Míra »

Žitný píše:...Zatím se nikdo neozval,ale jak jsem napsal, pokud by měl někdo z vedení klubu zájem ,dám kontakt a můžete jednat.
Přijď na některý sraz, dáme řeč a pokud skutečně disponuješ kontakty, jak naznačuješ, máš naši veškerou důvěru, abys zajistil hosta na další sraz. Pana Jákla jsem náhodou potkal před 8-mi lety ve frontě na myčku u pumpy "U Labutě"...Prostě stál za mnou. :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Salaba »

pan Černý píše:... Příklad jsem uvedl jen jeden, ale bylo by jich víc - třeba můj klon, pan doktor Salaba :lol:
Pane kolego Vy máte seriál zmáknutej od začátku do konce, ale tohle Vám uniklo. Nejde o žádné klonování, řezník pan Černý je můj bráchanec - no Ota z Čáslavi! Proto ta podoba :lol: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Žitný »

malej Míra píše:
Žitný píše:...Zatím se nikdo neozval,ale jak jsem napsal, pokud by měl někdo z vedení klubu zájem ,dám kontakt a můžete jednat.
Přijď na některý sraz, dáme řeč a pokud skutečně disponuješ kontakty :lol:
Kolego Míro.Kontakt mám,ale nevím zda-li jsem kompetentní a zda-li mám toho správného přesvědčovatelského ducha...Dám Ti adresu a můžeš se toho zhostit.Jinak co se týká setkání,nemám s tím problém.Jen jsem očekával,že klub je početnější...No nic,až přijde čas určitě se ukáži.

Žitný
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Honza Zeman »

Neni problem poslat kontakt soukromou zpravou tak, jak to udelali uz nekteri pred tebou. Kdyztak mne ;) . Ale myslim, ze byt je pan Jakl zajimavou osobnosti, tak to neni takove eso, abychom si s nim meli "co" povidat. No mozna se pletu a na neco by si vzpomnel. Otazkou je, jestli by chtel vzpominat...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od malej Míra »

V tomto směru "hodnotnější" by byl určitě Jarda Tomsa s jeho zážitky mimo jiné v Berlíně a v zemi s měděnou půdou... :D Ale pan Jákl by byl taky zajímavý i s ohledem na jeho účast v jiných filmech... ;) :D
Žitný píše:...Jen jsem očekával,že klub je početnější...
Početnější?! My si potrpíme na kvalitu, ne na kvantitu. :lol: Širší kádr klubu čítá nějakých skoro 20 lidí, přičemž jsou tací, co přispívají na fórum a nechodí na srazy, nebo naopak jiní, kteří chodí a nepřispívají. A najdou se i takoví, kteří by snad nejraději chodili jen "se společensky bavit"... :roll: Jmenovat nebudu... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od Žitný »

Míro,předsedovi jsem dal kontakt.Jinak to mě těší,že kvalita převládá nad kvantitou.Ale sejít se ve čtyřech mi připadá slabé.Ale jasně ,je to vaše věc.Až budu členem tak můžu kecat... :) Moc fandím!!!
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Dva "pomáhači" SNB v seriálu

Příspěvek od malej Míra »

Žitný píše:...sejít se ve čtyřech mi připadá slabé...
Ve čtyřech? Kdo, kdy a kde?! :shock: Ne, vážně. Nevím o čem je řeč a hlavně jsme mimo téma. Pro pořádek srazy mají svou vlastní sekci... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět