Vladimír Brabec

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Fredy »

Mistr v těchto dnech natáčí v kladenských kasárnách scény do filmu o kmotrovi Mrázkovi z devadesátých let.Režie se ujal Petr Nikolaev.Další herci na place:Lukáš Vaculík,Ondřej Vetchý,Pavel Nečas.Film má mít premiéru v říjnu 2013 a bude se jmenovat Příběh kmotra.Viz:http://kladensky.denik.cz/zpravy_region ... 30527.html
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Salaba »

Fredy píše:Mistr v těchto dnech natáčí v kladenských kasárnách...
Musím přiznat, že to Mistrovi v obleku s motýlkem opravdu sekne!... Fajnovej chlap, fajnovej chlap, to by byla pomocná stráž VB... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak Vás mistr pozdravuje, dnes jsem byl u něj mu něco poladit. To Kladno už má dotočené.. Zítra točí v rozhlase nějakou vzpomínku na Jiřího Ráže... /DR.Veselého/ :D

Koupil si novou flintu , tak se těší až s námi vyrazí na střelnici si ji vyzkoušet. Příští týden budu mít zase nějaké termíny ,tak sledujte kolonku.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše:.. Zítra točí v rozhlase nějakou vzpomínku na Jiřího Ráže... /DR.Veselého/ :D
...Vladimíra, pane kolego ;)
Ale zaplaťpánbůh že se aspoň bude něco dít, jinak je to tu jako po vymření... Jako by nás všechny vážně spláchla nějaká velká voda :|
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Salaba »

Hanele píše: Ale zaplaťpánbůh že se aspoň bude něco dít, jinak je to tu jako po vymření...
Ale ale paní kolegyně, nač ty nářky...??? :D CARPE DIEM ať to frčí když tu žijem! ;) To víte není to teď žádná pohádka ale my co pamatujeme když se základal sbor víme sví.... :lol: 8-) ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak vás odpočatý p.Brabec všechny pozdravuje. V říjnu mu budou vyměňovat v těle budík,tak ať mu to dobře dopadne..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Koštýř »

Gratulace! Cena Fr. Filipovského za dabing :)
http://kultura.idnes.cz/cenu-za-dabing- ... mvideo_vha
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

No jo nic nového pod sluncem, mistr s páteří úpí,co ho známe. Včera jsem s ním mluvil ,výměna budíku dopadla dobře. Jeho návštěva na výroční schůzi je tak 50/50 protože má někde recitovat a ještě mu to nepotvrdili /asi s pionýrskou recitační úderkou v domově důchodců/. Takže stále nevíme,jestli dorazí. Tak mi předseda alespoń nebude nadávat, že prozrazuji hosty. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... -ocas.html

Trocha bulváru od kolegy Odvárky...
Jistá podoba tady je...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Vcera jsme byli v kine na filmu Pribeh kmotra, kde hraje i pan Brabec. Je tam sice jen na zacatku a prakticky nemluvi, ale je fajn, ze se objevil i v novem filmu. Nekde sice psal, ze toho tocil vic, ale do finalni verze se to asi nedostalo. Hraje otce Mrazkova partaka Tipla(Pitra). Film jinak doporucujeme, vcetne knizni trilogie od p.Kmenty.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

A protože jsem zlobil /špatně parkoval/ tak jsem si to musel na MPP nějak vyžehlit. A protože tam také fandí Zemanovi /ne tomu na hradě/ a spoustě lidem jsem slíbil podepsat knížku a věnování ,tak jsem musel přepadnout našeho mistra a ten podepisoval a podepisoval - až se z něj kouřilo.. Mistr mě přijal v dobrém rozmaru- před hodinou totiž ,,vypráskal,, někoho z Blesku, který se snažil psát něco o mjr.Zemanovi. Jsem rád že je pan Vladimír relativně ok. Tohle je jeho zatím poslední fotka co rozdává. Dostalo se i na mě... Samozřejmě jsem se zmínil i o Líšně -mistr neřekl ani tak ani tak. U něj člověk nikdy neví.. Ale snad překvapí a pojede..
Přílohy
1002203_3931191976310_757039528_n.jpg
1002203_3931191976310_757039528_n.jpg (93.1 KiB) Zobrazeno 5015 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Dnešní rozhovor s panem Brabcem o bídných podmínkách českého dabingu : http://www.novinky.cz/kultura/338462-vl ... cstvi.html

Je to opravdu hanba, takhle se chovat k nestorům českého filmu a dabingu :cry: .
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Salaba »

Chozé Borůvka píše:Dnešní rozhovor s panem Brabcem o bídných podmínkách českého dabingu : http://www.novinky.cz/kultura/338462-vl ... cstvi.html Je to opravdu hanba, takhle se chovat k nestorům českého filmu a dabingu :cry: .
Souhlasím, ale asi to všichni nemají stejné (nebo spíš každý nemá to štěstí?) - http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-dr ... -malo.html ...
Já už nemůžu spát pár neděl. Proč musíme všichni donekonečna trpět?! Copak nesmíme znát pravdu?? :D ;)
Jinak výsledek pro nás diváky vyznívá jednoznačně - úpadek dabingu :? :(
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Hanele »

Čerstvá fotka z premiéry Fantoma opery - přece jen si taky v pár muzikálech zahrál... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět