Vladimír Brabec

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
strejda.ohon
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 26. čer 2008 15:55:50
Bydliště: za vodou

Vladimír Brabec

Příspěvek od strejda.ohon »

Pan Brabec by se měl brzy znovu objevit také na divadelních prknech. Více na http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/2 ... otanikem!/
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ano, byl to Letrich, schválně jsem kvůli tomu četl i titulky.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Bába kořenářka »

Já mám moc ráda Vl. Brabce v dabingu, a úplně nejvíc ve staré westernové komedii Podivné dědictví, kde dabuje mladého Terence Hilla, to je naprostý koncert, úžasná psina... "...Ještě jednu borůvku..." :lol: :lol: :lol:

U takovýchhle filmů si vždycky představuji, jak dabéři sedí ve studiu a dabují to a to mi pak film přijde k smíchu dvojnásobně... Hrozně by mě zajímalo, jestli u toho je taky sranda (např. u nás v divadle se zažije spousta legrace), jestli se u toho taky někdy odbourají smíchy, nebo jestli je tlačí čas a "profesionalita" nebo tak...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Dneska jsem náhodou v autě z rádia zaslechl reklamu a Fiat Dobló a s údivem jsem jsem poznal hlas pana Brabce. Jen mi přišlo, že je ten hlas poněkud roztřesený a nejistý, což u reklam nebývá obvyklé, ty se točí na miliónkrát, dokud to není perfektní. Tak to snad neznamená nic zlého. :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Arnold Hackl »

Vzhledem k tomu, že v autě poslouchám téměř výhradně HITRADIO Ö3, tak jsem reklamu s Vladimírem Brabcem samozřejmě ještě neslyšel. :mrgreen:
Ale když už jsme u toho hlasu Vladimíra Brabce, tak v sobotu v 19:00 bude na Nova Cinema první díl Jamese Bonda s Rogerem Moorem (Žít a nechat zemřít), kterého právě Vladimír Brabec dabuje. Na starém fóru jsem spojení Jamese Bonda s Vladimírem Brabcem sice kritizoval, ale mezi tím jsem tomu přišel na chuť, takže už se docela těším.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Vcera jsem si koupil DVD Jak jsem usporadal Ameriku s Paolem Villaggiem (nebo jak ho mam sklonovat :D, pan ucetni atd... ) a dabuje ho tady pan Brabec, evidentne v mladsim veku nez pozdeji zname jeho hlas z dabingu. Vubec mi tam nesedne, nechapu kdo delal obsazeni daberu, ale tohle bude lepsi v originale. Zlaty Standa Fiser :( :(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Pana Brabce lze nyni videt ve filmu Anglicke jahody, ma tam ztvarnit postavu jakehosi "estebaka", film udajne velmi slaby, ale naopak pan Brabec svym 13ti vterinovy hereckym vystupem predcil ustredni hereckou dvojici. Jak si ho pamatujeme s vousy z posledni doby, tak tady oholeny vypada zajimave, co rikate?
Obrázek

A nepripomina vam timhle ucesem, pohledem, zaberem nekoho? Mne trochu pana Sequense, viz treba fotka v sekci na webu....
Kazdopadne po poslednim telefonickem rozhovoru s nim ma zrejme nejake zdravotni problemy, proto asi nehraje ve zminovanem muzikalu Adela jeste nevecerela, kde mel alternovat postavu profesora s panem Zindulkou... :cry: :?:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...A nepripomina vam timhle ucesem, pohledem, zaberem nekoho? Mne trochu pana Sequense, viz treba fotka v sekci na webu...
No přesně. Jen co jsem uviděl fotku, ani jsem nedočetl komentář a říkal jsme si - celej Sequens... :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Anglie »

Teď je otázka, jestli si někdo nepohrál s morphingem ;)
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Mirek
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: sob 03. led 2009 21:38:31

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Mirek »

Pan Brabec je podle mě vynikající herec, škoda že patřil mezi zapomenuté herce, doufám, že teď až se dostane ze zdravotních problémů, že bude zase hrát tak dobře jako hrál právě majora Zemana. 8-) ;)
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

13. komnata Vladimíra Brabce

Příspěvek od opat Adamíra »

Na foru jsem to nenašel, tak posílám odkaz... Je tam zmíňka i o fóru fanoušků ;)

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani-st ... ml?from=20
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 13. komnata Vladimíra Brabce

Příspěvek od huba.buba »

CErin píše:Na foru jsem to nenašel,
No on celý fanklub tuto třináctou komnatu sledoval při premiéře a následně vzniklo i několik kopií mezi námi. Ale přesto díky za odkaz pro ty ostatní.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, pravoverny fanda uz tohle ma shlednute ;) . Ale budu se zde verejne distancovat od toho, ze bych treba ja vlastnil kopii...
Jinak prave nedavno jsem si to z online vysilani znovu poustel a premyslel o tom, ze asi nikdo z nas nedokaze az tak pochopit, jak moc to pana Brabce "sejmulo" a uvrhlo do ustranni. Co treba mohl hrat za role? Vic filmovych nebo televiznich?
Tusim, ze tam rika, ze by do toho sel znova. S tim bych az tak nesouhlasil, kdyby vedel, co bude za hon nasledovat, tak se bude minimalne hodne dlouho rozmyslet....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od knihomol »

Co vím, tak tahle 13.komnata se velmi dotkla paní Sequensové a s panem Brabcem přerušila styky.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

knihomol píše:Co vím, tak tahle 13.komnata se velmi dotkla paní Sequensové a s panem Brabcem přerušila styky.
:shock: :( Tak to se na to budu muset podívat ještě jednou. Co si vzpomínám, tak mi to přišlo jako celkem střízlivý výsledek ve ztahu k 30PMZ, obecně neutální. Není ta reakce paní Sequensové trochu nepřiměřená?! :?
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět