Vladimír Brabec

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od torst »

Sbohem Honzo, a pozdravuj tátu Kalinu. Nezapomeneme. Pochodeň, cos zapálil, bude hořet navždy!
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Mirka79
strážmistr
Příspěvky: 10
Registrován: pon 04. zář 2017 14:42:47
Bydliště: Domažlice

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Mirka79 »

Nejsem znalec jako vy tady, ale seriál mám moc ráda, a Pana Herce Brabce jsem vždycky tak po očku sledovala, Major je hrdina ;) a mistr Brabec skvělý herec, měla jsem tu čest ho vidět v Karlíně My fair Lady, Viktor - Viktorie...Zůstává za ním kus práce a kus radosti nás diváků, posluchačů...Až mě zaskočilo, jak mně (samozřejmě nejen mně) chybí...Sbohem, Majore, Sbohem Vladimíre...
"Nikdy neuděláš to, co chceš, a vždycky ti vyjde opak."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Hezky, vyváženě a spravedlivě napsaný článek bez adorování a bez urážek od Mirky Spáčilové najdete tady... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Hanele »

Podobně objektivní pohled na Vladimíra Brabce a poctivou analýzu jeho rolí divadelních přináší v LN kritička Jana Machalická...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:Podobně objektivní pohled na Vladimíra Brabce... kritička Jana Machalická...
...A také Tomáš Seidl v HN. Právě to čtu, nechl mi to soused za klikou u dveří. :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, s plukovníkem plánujeme v dohledné době uspořádat rozlučku s Mistrem formou setkání fanoušků s jeho kolegy z divadla, filmu, dabingu a zavzpomínat. Rádi bychom promítli pár ukázek. Určitě nesmí chybět Kapitán Korda, Antonín Dvořák ze Sňatky z rozumu, My všichni šk. p., Generál Eliáš atd. Kdo se toho ujme? Co osvědčená dvojka Elden-Finist? ;-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Hanele »

A veřejné poslední rozloučení tedy nebude? :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Bude neveřejné rozloučení s bývalými kolegy bez obřadu. Prý si pohřeb a věnce nepřál, čemuž rozumím...
Tak bychom si mohli něco podobného uspořádat pro nás, to se asi nabízí.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Elden »

Přeci jen ale jedna veřejná akce bude: V sobotu 9. září u ND mu lze věnovat vzpomínku a zapsat se do kondolenční knihy, více zde. Půjdete někdo? Mohli bychom si dát sraz v určitou hodinu. Za mě je lepší dopoledne.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Díky za informace, už jsem to hodil na hlavní stránku webu i s proklikem k vám :) . Já bohužel nemohu, mám pracovní víkend.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od jasny.sokol »

malej Míra píše:Přátelé, s plukovníkem plánujeme v dohledné době uspořádat rozlučku s Mistrem formou setkání fanoušků s jeho kolegy z divadla, filmu, dabingu a zavzpomínat. Rádi bychom promítli pár ukázek. Určitě nesmí chybět Kapitán Korda, Antonín Dvořák ze Sňatky z rozumu, My všichni šk. p., Generál Eliáš atd. Kdo se toho ujme? Co osvědčená dvojka Elden-Finist? ;-)
Záleží, kdy by ta akce měla být, mám ted hodně jiné věci na řešení... Je pravda, že mě smrt pana Brabce zasáhla a nemám moc chut chystat ukázky, když už nám k nim nic neřekne (besídku jsem navrhoval asi 3x, ale to už je ted jedno)... Ale pokud předseda nebo někdo jiný ze seznamu na čsfd vyberete tituly, které by měly být promítnuty tak bych je s Eldenem nachystal, ale prosil bych přesný seznam titulů, které chcete s bohaté databáze pustit...V tuhle chvíli nemám moc náladu si vybírat tituly sám...
Až to přebolí a když někdy bude zase nějaká besítka s někým tak bych se ukazek zase chopil...
Resume: Nachystám vzpomínkové ukázky, ale chci přesný seznam, jaké ukázky nachystat
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Mistr bude uložen v rodinné hrobce v Hradci Králové...
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Elden »

Hombre píše:Díky za informace, už jsem to hodil na hlavní stránku webu i s proklikem k vám :) . Já bohužel nemohu, mám pracovní víkend.
Díky, Hombre.
Ukázky připravím a doufám, že důvěru ve mně vloženou nezklamete :). Budu rád za případné tipy a budou-li známá jména hostů, mohu klást důraz na ně. Odhadem, který měsíc by se akce uskutečnila?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:Díky za informace, už jsem to hodil na hlavní stránku webu i s proklikem k vám :) . Já bohužel nemohu, mám pracovní víkend.
Super, díky moc.
jasny.sokol píše:...Resume: Nachystám vzpomínkové ukázky, ale chci přesný seznam, jaké ukázky nachystat
Určitě. Nejpreve naplánujeme termín, dáme dohromady hosty a podel toho vybereme ukázky.
Elden píše:Ukázky připravím a doufám, že důvěru ve mně vloženou nezklamete...
Díky moc.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Včera jsme s Plukovníkem dostali příležitost zavzpomínat na pana Brabce pro pořad do kanálu Playtvak.cz. Ovšem za výslednou podobu pořadu by si zasloužili pár facek. Posuďte sami. Anebo radši ne a posuňte rovnou na čas 8:50... tady
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět