Vladimír Brabec

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Byl jste se dnes někdo rozloučit s panem Brabcem u Národního divadla? Já bohužel nemohl. Podle fotogalerie na Blesk.cz se tam sešly opravdu herecké hvězdy :best:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:Byl jste se dnes někdo rozloučit s panem Brabcem u Národního divadla? Já bohužel nemohl. Podle fotogalerie na Blesk.cz se tam sešly opravdu herecké hvězdy :best:
Podle Blesku tam byl pan Jelínek s (asi novým) přdsedou fanklubu Janem Šmajsem....
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... tvice.html
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Lída »

I když jsem to původně naplánovala , byla jsem tam...osud tomu chtěl o:) . Bylo to moc hezké, i když trochu smutné, ale atmosféra byla pěkná, jakoby tam člověk cítil opravdovou pokoru před životem...Místo nádherné - před Národním divadlem...Jestli se pan Brabec díval odkudsi nad námi, měl určitě velikou radost!
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Byl jste se dnes někdo rozloučit s panem Brabcem u Národního divadla? Já bohužel nemohl. Podle fotogalerie na Blesk.cz se tam sešly opravdu herecké hvězdy :best:
Ano byly jsme tam s M.Mírou.. byla tam spousta zajímavých hereckých osobností,se kterými jsem ani nepočítal.. Příjemně nás to překvapilo..

Dokonce přišla i Pláteníkova dcera /Jarmila Švehlová / z Okresu na severu...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

jasny.sokol píše:
Hombre píše:Byl jste se dnes někdo rozloučit s panem Brabcem u Národního divadla? Já bohužel nemohl. Podle fotogalerie na Blesk.cz se tam sešly opravdu herecké hvězdy :best:
Podle Blesku tam byl pan Jelínek s (asi novým) přdsedou fanklubu Janem Šmajsem....
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... tvice.html
Já jím nic neříkal, zjevně jsou skoupí na písmenka..místo nebo více..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Mirka79
strážmistr
Příspěvky: 10
Registrován: pon 04. zář 2017 14:42:47
Bydliště: Domažlice

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Mirka79 »

Asi se to sem zrovna nehodí v tyto smutné dny, ale...před nedávnem jsem si pořídila knížku Jaromíra Kazdy "Měl jsem štěstí na lidi" o mistrovi, jenže jsem pak zjistila, že jsem si ji už koupila před tím, před větším dávnem, no, zdá se, že zájem zůstává, leč paměť se krátí ;) A tak se ptám, nechtěl byste někdo jeden výtisk, zdarma, jen tak z radosti nad společným zájmem? No, tady ji asi každý má, ale proč to nezkusit ;)
"Nikdy neuděláš to, co chceš, a vždycky ti vyjde opak."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Hanele »

Jé, to je hezký, já ji ještě nemám o:) Mohla bych tedy prosit? :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Mirka79
strážmistr
Příspěvky: 10
Registrován: pon 04. zář 2017 14:42:47
Bydliště: Domažlice

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Mirka79 »

Jasně, jsi první, takže vyhráváš, když tak napiš do zpráv adresu, kam to pošlu :-)
"Nikdy neuděláš to, co chceš, a vždycky ti vyjde opak."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Také bych rád připojil pár slov o rozloučení s Mistrem. Myslím, že se jednalo o velmi vkusné, decentní a nepatetické rozloučení. Během dne bylo zřízené pietní místo na náměstíčku u ND, kde se mohli lidé s panem Brabcem rozloučit a případně napsat vzkaz do kondolenční knihy. Kolem 19:00 se sešli sezvaní hosté a přeneslo se to do kavárny Nové Scény. Helena a Pavel Brabcovi tam pronesli krátkou řeč, přečetli citát a jinak už se pak bavil více méně každý s každým, bylo to nenucené a fajn. Plukovník přivezl pana Jelínka, já pana Grubera. Nebudu tady vypisovat, kdo všechno se zúčastnil, byli tam skoro všichni... Jedna věc ještě proběhla, ale tu zmiňuji samostatně ve vláknu k tzv. 31. dílu... :)
Kdo z vás chodí občas do nám spřízněné skupiny na Fb, tak asi víte, že se tam jeden nám z některých akcí známý člověk (nebojte se, Luboš to nebyl) z klubu policejní historie domáhal Mistrova regulérního pohřbu, asi si neuvědomil, že zemřel pan Brabec a ne Major Zeman a snad mu chtěl s Moskvičem zahoukat před krematoriem. Naštěstí k tomu nedošlo, fakt by se to nehodilo... Zjevně má problém i s tím, že náměstíčko, kde se kondolovalo, nese jméno našeho bývalého pana prezidenta, ale to je jeho problém. Asi by se po vstupu na toto místo musel nechat vykropit vodkou, jak s oblibou říká náš plukovník... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Cítím hlubokou účast s tímto uvědomělým příslušníkem /je to můj bratr v utrpení.../ Bylo by to jistě krásné vzdát mu takovou poctu /alá MuDr.Skalka v sanitce/.Ale ctím mistrovo poslední přání....Objevily se tady takové skoro až konspirační teorie,že /současná vládnoucí MOC si to nepřála../o tom bych snad jako plukovník měl něco vědět... Pravda je taková že si to výslovně nepřál sám mistr a i rodina by mu ráda vystrojila pohřeb a tak se všichni podvolili...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Díky za reprezentaci pánové :best: . Nebyly navázány nějaké nové kontakty s herci? Třeba Carmen Mayerová s panem Kostkou by byli na povídání s ukázkami jako dělaní (y)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Cítím hlubokou účast s tímto uvědomělým příslušníkem /je to můj bratr v utrpení.../ Bylo by to jistě krásné vzdát mu takovou poctu /alá MuDr.Skalka v sanitce/.Ale ctím mistrovo poslední přání...
Krásná cituplná slova pane kolego, halt jako ideolog skutečně na úrovni! :best:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Carmen a Bartoše nebyl čas kontaktovat, ale navázali jsme bližší kontakt s lodníkem Šimkem, Evou Moulisovou,

Museli jsme také pozdravit pana Stracha,Bohdalovou,Talpovou,Srstku,Engela,Olivu,potomky pana Brabce do x tého kolena .Andrlovou,Grubra,a další a další..
Já vezl pana Jelínka a přijeli jsme krátce po 19 hodině a šel jsem hned nahoru.. Na náměstí V.H. jsem se zbytečně nezdržoval,abych ,,nezhavlovatěl,, což by byla zejména u mne hrozná škoda... :)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Mirka79
strážmistr
Příspěvky: 10
Registrován: pon 04. zář 2017 14:42:47
Bydliště: Domažlice

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Mirka79 »

...procházím si svoje "archivy"..."Postivost, pokora, láska..."
doc05206320170913065619_001.jpg
"Nikdy neuděláš to, co chceš, a vždycky ti vyjde opak."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od nalim159 »

malej Míra píše:Včera jsme s Plukovníkem dostali příležitost zavzpomínat na pana Brabce pro pořad do kanálu Playtvak.cz.
No... Moc se to nepovedlo. Jinak mě překvapilo, že plukovník znal Mistra 15 let. Nepřidal jste si trochu, plukovníku? ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět