Vladimír Brabec

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Ve středu dopoledne jsme měli možnost vidět na ČT1 Vladimíra Brabce ve vedlejší roli Zdeňka v TV filmu z roku 1973 (tedy možná jeho poslední role těsně před vypuknutím natáčení 30PMZ!!!) Tichý svědek. Dále stojí za zmínku zajímavé obsazení hlavních rolí Bohuš Záhorský a Vlasta Fabiánová a v dalších rolích Jan Tříska a Klára Jerneková (tu znáte z "Písařů"). Manželku pana Brabce hrála Gabriela Vránová. ;) :D
Televize to vysílala jako mimořádnou změnu programu, protože zemřel scénárista Miloš Smetana, který jinak spolupracoval také s J. Dietlem a posledních letech pak s J. Míkou, o čemž si už pochopitlovatelně můžeme myslet svoje. Je to otázka vkusu a já osobně neházím vše do stejného pytle... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Arnold Hackl »

Včera večer jsem sledoval na ČT24 pořad histore.cs, věnovaný Československým vojákům během druhé světové války.
Byly v něm ukázky ze Sequensova filmu Neporažení a z filmu Generál Eliáš. A právě v ukázce z filmu Generál Eliáš byl i Vladimír Brabec a už tehdy (v roce 1995) se podle mě začal podobat Jiřímu Sequensovi. Takže jestli to máte někdo nahrané, tak to zkontrolujte (jestli už nemám nějekou deformaci, že všude vidím Seqense). :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:...Vladimír Brabec a už tehdy (v roce 1995) se podle mě začal podobat Jiřímu Sequensovi. Takže jestli to máte někdo nahrané, tak to zkontrolujte (jestli už nemám nějekou deformaci, že všude vidím Seqense). :mrgreen:
Pane kolego, o deformaci lze opravdu možná mluvit, ale asi ne va Vašem případě. Holt několik let "na place" (1974-79) s jedním člověkem, to na jednom už asi zanechá stopy a třeba se mu i začne podobat... :mrgreen: :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Dobesch »

Podobnej nazor sem mel, a nejen ja, uz po 13. komnate Vladimira Brabce :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Pan Brabec ted byl k videni v serialu Vypravej jako starsi pan cekajici ve fronte na pracky :) . Celkem vtipna minirolicka. A jeste se ted objevi ve filmu Pametnice, ktery jde nyni do kin. Bohuzel ten film se podle recenzi nepovedl...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Arnold Hackl »

Včera večer jsem zahlédl Vladimíra Brabce na CS Filmu v jedné ze svých prvních rolí ve filmu Velké dobrodružství.
Bylo zajímavé porovnat jeho skutečný mladý vzhled s jeho mladým vzhledem v prvních dílech Zemana.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Holka z letiště »

Toho Dvořáka ve Sňatcích z rozumu si velmi dobře pamatuji. Myslím, že ho pan Brabec zahrál líp, než by se Dvořák kdy zahrál sám. Je to vynikající herec v divadle, rozhlase i na plátně. Má také skvělý smysl pro humor, byl přeci v Klubu dobráků v Národním divadle (KD = velcí recesisti staré herecké gardy).
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od nalim159 »

Kolegyně, kolegové,

Vladimír Brabec od dnešního dne hraje v seriálu Ulice. Jsem rád, že pan Brabec dostal příležitost vyniknout po delší době v TV... Viděl jsem jen kousek, ale pan Brabec je ve velké formě...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, v Ulici by ted pan Brabec mel vystupovat. Pri nasem poslednim rozhovoru mi navic sdelil, ze by se o nem mel tocit jakysi medailon. Mozna to bude do serie dokumentu Neobycejne zivoty, ktere ted vysila CT1.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes si pripominame 76. narozeniny pana Brabce. Pokusim se mu poprat alespon telefonicky a samozrejme se zkusim zeptat ohledne srazu ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Takze gratulace alespon telefonicka probehla, pan Brabec nas vsechny zdravi a dekuje za prani a za to, ze jsme si na nej vzpomneli. Dokument do poradu Neobycejne zivoty je hotov a pravdepodobne se bude vysilat nekdy v cervnu, takze se muzeme tesit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Willy Kleiber »

Natěšeně jsem zakoupil titul "Čepel smrti" - prezentovaný jako první český horror-slasher - s účastí Vl. Brabce.
Všechny výrazně varuji - nestojí to ani za odplivnutí, aspoň tedy ta "role" p. Brabce...dělá to na mě dojem, že náhodou odchytli v metru, když šel kolem :? jeho výstup trvá asi půl minuty...
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Bína »

Hombre píše:Dokument do poradu Neobycejne zivoty je hotov a pravdepodobne se bude vysilat nekdy v cervnu, takze se muzeme tesit.
23.6.10. ve 20.55.na ČT 1 ;)
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Diky za info, upozorneni jsem zverejnil i na hlavni strance webu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Blanka me upozornila na nejnovejsi rozhovor s panem Brabcem, ktery s nim udelal dennik Aha. Rozhovor si muzeme precist zde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět