Vladimír Brabec

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes jsme s panem podplukovnikem Zitnym udelali opet takovou malou partyzanstinu, tj. jsme dovezli na letecky simulator prave pana Brabce. Byl doslova nadsen, zaletal si na Cessne a pote s Boeingem 737. vsechny vas pozdravuje :) . Zverejnuji zatim malou ochutnavku, vice pozdeji v reportazi na webu.
IMG_3761.jpg
IMG_3761.jpg (43.78 KiB) Zobrazeno 5636 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

[quote="Hombre"]Dnes jsme s panem podplukovnikem Zitnym udelali opet takovou malou partyzanstinu, tj. jsme dovezli na letecky simulator prave pana Brabce. Byl doslova nadsen, zaletal si na Cessne a pote s Boeingem 737. vsechny vas pozdravuje :) .

Partyzánština nepartizánština celý klub by se do prostoru simulátoru ani nevešel :D :D
Ano mistr byl nadšen , bylo vidět že létání má v krvi a užíval si to..
Ještě zkusíme oslovit p Munzara a uvidíme, zda z toho kápne něco pro klub
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Salaba »

Skvělá práce hoši, díky za ní! Je třeba utužovat nejen přátelství se Sovětským svazem ale hlavně s hrdiny našeho seriálu.
Takže ještě jednou díky a už se těším na info a na reportáž jak létal p.kapitán Brabec ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Willy Kleiber »

Salaba píše:... jak létal p.kapitán Brabec ;)
Anebo kapitán Zeman??? :lol:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Doktor Vesely »

V sobotu 6.11. byl v našem městě vrtulníkový den. Za 599 kaček si mohl každý zalétat cca 10 minut až 200 kilometrovou rychlostí nad městem.
Já s mojí ženou jsme relaxovali na chatě. Je to škoda, snad příště. Myslíte že by si kapitán Zeman také nezalétal??
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od xvladv »

Zdravím,nevím snad se neopakuji,p.Vladimír Brabec hrál také ve filmu "Vysoká modrá zeď",pilota který opravoval kapličky. :)Měl hodnost majora.
Přeneste palbu na mě.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Bába kořenářka »

Jsem hořce zklamána:
dneska vyšlo DVD Podivné dědictví. V televizních reprízách Terence Hilla bravurně a naprosto rozkošně nadaboval pan Brabec, ale tady ho mluví úplně někdo jiný a i překlad je úplně jinej, no hrůza ;(! To by se mělo zakázat...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Arnold Hackl »

xvladv píše:Zdravím,nevím snad se neopakuji,p.Vladimír Brabec hrál také ve filmu "Vysoká modrá zeď",pilota který opravoval kapličky. :)Měl hodnost majora.
V sobotu 18.12. to budou dávat ve 22:00 na CS Filmu.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Arnold Hackl »

Bába kořenářka píše:Jsem hořce zklamána:
dneska vyšlo DVD Podivné dědictví. V televizních reprízách Terence Hilla bravurně a naprosto rozkošně nadaboval pan Brabec, ale tady ho mluví úplně někdo jiný a i překlad je úplně jinej, no hrůza ;(! To by se mělo zakázat...
Ano, paní kolegyně, s tímto nešvarem bojuji už od devadesátého roku minulého století.
Tenkrát jsem si půjčil videokazetu s filmem Jsem nesmělý, ale léčím se.
A jaké bylo mé zděšení, když Pierra Richarda daboval místo Karla Mutla (Petra Olivy) někdo s naprosto jiným hlasem.
Od té doby všechny zahraniční filmy kupuji ze strachem, jak to dopadne.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Dobesch »

Jo video boom pocatku devadesatych let kdy daboval kazdy kdo mel " Hubu" a na VHS se dostavaly perly... a nasledne i do televize. Dodnes si pamatuju, jak se s nama kamarad (co delal u dabingu) sazel ze podle hlasu pozna kdo je na obrazovce. a Jednou takhle vystrelil Connery - Lambert -- mel pravdu a nasledne se zdesil, nebot hlasy byly presne opacne nez sme byli zvykly
Možno tou dolinou ide ten voz.........
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od xvladv »

Arnold Hackl píše:
xvladv píše:Zdravím,nevím snad se neopakuji,p.Vladimír Brabec hrál také ve filmu "Vysoká modrá zeď",pilota který opravoval kapličky. :)Měl hodnost majora.
V sobotu 18.12. to budou dávat ve 22:00 na CS Filmu.
To jsem ještě nebyl doma,ale mam "Vysokou modrou zeď" na DVD.Tak jsem si ji o vánocích pustil.
Přeneste palbu na mě.
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Vladimír Brabec -silvestr

Příspěvek od Baresi »

Nemůži si pomoc ale vystupování p.Brabce v trapné Ulici a ještě trapnější silvestrovské estrádě na Nově snižuje"podle mně" jeho důstojnost...?
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 334
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od tajemník Šanda »

Se soudy ohledně pana Brabce jsem osobně poněkud opatrný. Seriál Ulice, který jsem nucen sledovat, je pochopitelně víceméně forma rychlého výdělku za nemnoho námahy. Pan Brabec je tam profesor, tudíž osoba galantní, elegantní, vzdělaná... Čistě subjektivně vždy "chytám" okamžiky, kdy něco vysvětluje, velí, přesvědčuje, zkrátka se chová jako major z "Konvické". Jakkoliv je Ulice pro světáka nic moc (Modrý portugal), pan Brabec je tam parní válec. Kdo se mu může hereckými zkušenostmi rovnat? Možná Inge (paní Maciuchová), rozhodně pan Lipský. Nenechme si Ulicí ovlivňovat náš obecný názor na Honzu.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Ciste nahodou jsme to na silvestrovskou Ulici prepnuli v okamziku, kdy tam ta nesympaticka herecka hrala ozralou a skoro se po panu Brabcovi valela. Vedle sedel "umelec" Babica a Kopta z Mr. GS. Scenka teda k uzoufani, ale prave pan Brabec hral svou nechut k pani v nalade mistrovsky a vtipne, ostatni mu tam nesahali ani po kotniky. Dal uz jsme se radeji nekoukali.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Ono je to taky těžké... Pan Brabec už také není moc pohyblivý tak se také nemůže moc odvázat... Dnes jsem ho shodou okolností navštívil, protože mi volal trochu zoufalej- rozhodil se mu počítač, tak jsem mu ho jel dát do kupy, aby mohl přijímat texty co mu posílají a tak...
Velmi ztěžka se pohybuje asi má velké bolesti je to znát.. Ono je div, že ve svém věku a bypasem ještě hraje... Jiný už by to třeba dávno zabalil. Ráno v 7 ho odvezou zase na natáčení a skončí bůh ví kdy..O dabingu nemluvě...
Mimochodem všechny nás pozdravuje, alespoň jsem mu co by ,Ajťák ,, trochu pomohl a poradil...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět