27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od White Lines »

Arnold Hackl píše:Teď jsem to znovu asi hodinu kontroloval a podle mě by to mělo být skutečně natáčeno na místě, které jsem uvedl.
100% to bude ta ulice Kröpeliner Str v Rostocku.Já jsem si nejdříve nevšiml, že místo už je objevené tak jsem zkoumal všechny ty cedule v záběru a na jednom byl nápis Emil Leverenz.Tak jsem to dal do googlu a vyjela mi tato ulice v Rostocku. ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od jasny.sokol »

White Lines píše: 100% to bude ta ulice Kröpeliner Str v Rostocku.Já jsem si nejdříve nevšiml, že místo už je objevené tak jsem zkoumal všechny ty cedule v záběru a na jednom byl nápis Emil Leverenz.Tak jsem to dal do googlu a vyjela mi tato ulice v Rostocku. ;)
A máte někdo ty Roztocky nafoceny? Máte někdo nafocenej penzion Koenig nafocenej?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

jasny.sokol píše:...A máte někdo ty Roztocky nafoceny? Máte někdo nafocenej penzion Koenig nafocenej?
Zatím ne, ještě jsme tam nebyli... :?
Mám ti ukázat jak plave?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od jasny.sokol »

malej Míra píše:
jasny.sokol píše:...A máte někdo ty Roztocky nafoceny? Máte někdo nafocenej penzion Koenig nafocenej?
Zatím ne, ještě jsme tam nebyli... :?
Aha... To je škoda :-( Tak snad tam někdo zajede ;-)
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

Asi jste již zaznamenali ve sdělovacích prostředcích, že došlo ke zřícení lávky, který spojuje Troju s Císařským ostrovem, například tady. Pontonový most, který na místě zřícené lávky stál v sedmdesátých letech si zahrál nejen v našem seriálu, kde je vidět už poškozený od havárie lodi z roku 1977, ale i v seriálu Tajemství proutěného košíku ještě v původním stavu před nehodou...
Mám ti ukázat jak plave?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od jasny.sokol »

malej Míra píše: sob 02. pro 2017 20:32:16 Asi jste již zaznamenali ve sdělovacích prostředcích, že došlo ke zřícení lávky, který spojuje Troju s Císařským ostrovem, například tady. Pontonový most, který na místě zřícené lávky stál v sedmdesátých letech si zahrál nejen v našem seriálu, kde je vidět už poškozený od havárie lodi z roku 1977, ale i v seriálu Tajemství proutěného košíku ještě v původním stavu před nehodou...
Ano tuto zprávu jsem zaznamenal, jen jsem neměl čas ji sem napsat... Hned mě napadla hláška, Paní Sachlová, co to děláte... Tam byla taky lávka nějaká rozbořená...
Jinak když jsme byli před lety na procházce po místech natáčení, tak myslím, že tam někdo říkal, že se lávka přestavovala a dnes je asi o cca 30 m posunuta, než byla v seriálu.
Přílohy
sachlová.jpg
Daiqiri
čekatel SNB
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24. bře 2018 19:44:50

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od Daiqiri »

Zdravím všechny, ahoj...
taky bych trochou přispěl do pátrání po místech natáčení tohoto seriálu. Při mé návštěvě Kuby jsme bydleli v hotelu Versalles v Saniago de Cuba a myslím, že to jsou apartmány, kde bydlel Jirka Hradec a Pepa Barkl.... Záběry z přístavu jsou, myslím, také Santiaga... Pohoří na které kouká Barkl je pohoří Sierra Maestra.
Standa M.
20180312_211620.jpg
20180313_082122.jpg
20180313_082139.jpg
20180314_075252.jpg
20180313_081956.jpg
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 27. díl - Rukojmí v Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

Daiqiri píše: pát 26. říj 2018 22:11:46 Zdravím všechny, ahoj...
taky bych trochou přispěl do pátrání po místech natáčení tohoto seriálu...
Skvělá práce, kolego. Děkujeme za doplnění bílého místa na mapě našeho seriálu. Tak teď už nám opravdu nezbývá než si jen doletět na Kubu vše sami obhlédnout a vyfotit... (y) ;-)
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět