26. díl - Studna

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

Včera byl posledním hostem v pořadu Všechnopárty David Koller a šla řeč i o jeho studiu, kde se natáčel koncert Mimiker (jak on říkal "Pseudoplastiků"). Prý se to studio i jmenovalo "Bič Boží", ale jen do té chvíle, než skuteční Plastici přijeli k němu natáčet desku. Více naleznete zde. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Honza Zeman »

On to pise i na svem webu, udajne tam na nej dycha duch majora Zemana :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

No, skoro mi to připadá, že David Koller by byl teoreticky vhodný objekt pro nějakou naši další taškařici, jen na něj sehnat kontakt, ale to by asi bylo v Jinočanech řešitelné, minimálně jeho vztah k 30PMZ je zjevně alespoň pragmatický... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše: vhodný objekt pro nějakou naši další taškařici,
Taky jsem sledoval zmíněný pořad a nápad v tomhle duchu (po místech natáčení ať je dnešním majitelem kdokoli) se mi zamlouvá.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od prof. Braun »

Mám kontakt jak na Kollera, tak na jeho manažera (pokud jím ještě je). Takže bude-li opravdový zájem, není problém...
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

prof. Braun píše:Mám kontakt...
Tak to je skvělé. Doufám, že se na nějaké další akci brzy potkáme a odladíme nějakou strategii. Zkusil bych Kollera kontaktovat, stručně bych řekl kdo jsme a že nás zajímá hlavně původní podoba objektu když se tam se studiem nastěhoval a jestli namá nějaké fotky. Takhle nějak bych to zkusil navlíct a uvidíme, jaká bude reakce. Jestli je takový srandista jako se jevil v televizi, tak to přijme... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od huba.buba »

Poptal jsem mezitím také kontakt u kolegy Knihomola , má ho také. To je v tuto chvíli jedno , hlavně že ho máme. Takže navrhuji kolegu malého Míru pověřit vůdcem vyjednávačů. Nenavlékl bych to do pozice ,,skalní příznivci seriálu,, aby se D.Koller nezalek, spíš bych volil volnou formu filmových fandů. Hlavně žádám všechny umělce z našich řad , aby nechali doma svoje cédéčka i svá poutavá vyprávění o soužití s jinými umělci (např. s Bohušem Matušem nebo známou rodinou Gondolánů)... ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:On to pise i na svem webu, udajne tam na nej dycha duch majora Zemana :)

Až ho navštívíme my tak na něj ten duch dýchne teda pořádně pane předsedo... :D :lol:

Doporučoval bych mu poslat o nás nějaké demo na CD - takovou akvizici- třeba na místech kde jsme točili.. Aby když mu Míra zavolá aby se hned nezalekl..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Honza Zeman »

Nesmysl, zadny promo mu posilat nebudeme, bud rekne jo nebo ne. Neni to zas tak nic extra z ceho bychom si mohli sednout na zadek, takze klidneme vasne...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

Souhlasím s předsedou. Všechno je o osobním kontaktu, takže zavolat, říct zhruba co jsme zač (fanoušci historie filmu a seriálu) a uvidíme už podle první reakce na čem jsme. Dávat z ruky bez jakéhokoliv vysvětlení naši "tvorbu", to bychom si v horším případě mohli pěkně naběhnout, v lepším případě by to skončilo neskouknuté jako tácek pod skleničku... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše:Souhlasím s předsedou. Všechno je o osobním kontaktu
Přesně tak - bude nás to stát jeden talefonát a buďto řekne ano nebo jo.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od Arnold Hackl »

Jen optrně se Zemanem, aby to špatně nepochopil a nebral nás jako přátele starých pořádků nebo nějaké zakuklence.
Před volbama jsem ho viděl v nějakém šotu a hodně mu tehdy záleželo na tom, aby nevyhrála levice.
Asi by bylo nejlepší tvrdit, že se nám líbí Mimikry a sháníme nějaký bytelný nahrávky, třeba Bič Boží. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

Každému vždy opakuji, že nejsme ani žádná levicová buňka ani přátelé starých pořádků nebo nostalgici (ikdyž i tací se mezi námi najdou... :mrgreen: ), to už radši ať si o nás mylně myslí, že jsme spolek recesistů, viz. reportáž na TV Barrandov... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 26. díl - Studna

Příspěvek od malej Míra »

Váhal jsem, jestli mám tento příspěvek zařadit do "Kleští", nebo do "Studny", ale holt "Studna vyhrála. Minulý týden jsem byl nucen zavítat na terminál společnosti PPL v Řeporyjích a tak mi nedalo než si udělat malou zajížďku na Krteň. Vše je na svém místě, jen silnice, po které jede autobus směr Hájice je nyní kousek od místa natáčení přeťata pomalu se dokončujícím dálničním přivaděčem. Účastníci prvního společného výletu na Krteň a do Jinočan si jistě vzpomenou, jak jsme tehdy "obdivovali" první úsek této tehdy "dálnice odnikud nikam"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět