9 díl - Loď do Hamburku

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od White Lines »

opět s křížkem po funuse
to sice ano.ta lávka je asi kilometr dál než toho místo.Ale na Majorzeman.eu máte pouze tu lávku.Ten můj záběr mi ale sedí na to místo co jsem psal.
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od huba.buba »

White Lines píše:.Ale na Majorzeman.eu máte pouze tu lávku.Ten můj záběr mi ale sedí na to místo co jsem psal.
ale o to se nehádám , jen tu není uplně každý záběr. Jedná se o výjezd z roztockého jezu , kdyby kamera uhnula kus doleva , našla by stanici dědy Dejmka , kde se našel roztocký balík. (dívala by se na objekt zezadu)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, nove uzivatele a vubec navstevniky webu asi mate situace, ze to co neni na webu, nevime. No vime skoro vsechno, jen to neni nafocene. A pokud to je nafocene, tak je to asi u pana mistopredsedy v PC a ne na webu :roll: :? :) . Ale jinak diky za snahu ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od Baresi »

Hombre píše:No vime skoro vsechno, jen to neni nafocene.
Všechno ví pán Bůh ,o něco méně pan ředitel pak já ,pak dlouho nic.........a ;) :P :D
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od White Lines »

Tak jsem opět zapátral a vyplatilo se. :) ODKAZ Jako bych slyšel...rose, blumen kaufen sie bitte... adresa je Rostock, Strandstrasse 24 - 54°5'31.851"N, 12°8'15.909"E - hospoda „sidkrojc“ by měla být ve stejné ulice, ovšem nenašel jsem fotky na porovnání.Co jsem ale koukal na mapu tak tam některé budovy zmizeli, oni už při natáčení vypadali dost sešle. ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak to je naprosta parada, vyborny ulovek pane White Lines ;) . Jeste sem pridam jeden "tipanec", aby to bylo prokazatelnejsi. Holt se zmenila jen ta barva lucerny nad vchodem a par malych detailu :P
826836.jpg
826836.jpg (27.91 KiB) Zobrazeno 4857 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od White Lines »

Tady jsem našel ještě jednu fotku ;) ODKAZ
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od Koštýř »

White Lines píše:Tady jsem našel ještě jednu fotku..
Co dodat? Naprosto skvělá práce ;)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od White Lines »

Tak jsem si včera udělal takovou “MALOU“ procházku po praze FOTO :D Docela jsem koukal jaký vyrostly novostavby v přístavu, naštěstí tam ještě zbylo pár budov podle kterých bych mohl fotit.Byl jsem i u rybníku kde zastřelili tátu MZ, ovšem až k rybníku jsem se nedostal jelikož se místo změnilo na nějaké trenérské místo golfu. ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od Salaba »

White Lines píše:..jako bych slyšel...rose, blumen kaufen sie bitte...
Opravdu skvělá badatelská práce pane kolego! ;) A to se ještě soudruzi z NDR jak je vidět z fotografií snažili o úskok ve změně názvu - seriálový "Alter Hafen" je ve skutečnosti krčmou "Zum Alten Hafen" :D

Jinak i Vaše obrazová reportáž z procházky Prahou je skvělá ;) i když řada míst je již obrazově zmapována a to hlavně díky panu místopředsedovi Černému.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od Koštýř »

White Lines píše:Tak jsem si včera udělal takovou procházku po praze..
Výborná práce! Foto č.4 je jak z r. 45 :) , až na nivelační značku žádný "rušivý element" :D . Původní branka z natáčení - doufám, že ji majitelé nenahradí nějakou novodobou (plastovou) hrůzou..
Nádherná procházka, akorát jste pane kolego pozapomněl na Břevnov - výjezd zásahovky v Honu na lišku, pokud jsem se pozorně díval.. Ale chápu, že při takovém kvantu :). Ještě jednou díky, moc pěkné album.
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od White Lines »

Koštýř píše:...akorát jste pane kolego pozapomněl na Břevnov - výjezd zásahovky v Honu na lišku, pokud jsem se pozorně díval.. Ale chápu, že při takovém kvantu :). Ještě jednou díky...
Díky ;) No já jsem vynechal více míst, protože to bych opravdu nedal :D i takhle jsem to jen tak tak stíhal.Ostatní místa snad příště ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od White Lines »

Tak hlásím další objev.Těd už s přesností vím kde je hospoda „sidkrojc“ a to na adrese Wokrenterstraße 27, 18055 Rostock a je to stará námořnická hospoda ZUR KOGGE.Co jsem koukal tak dost domů okolo bylo zbouráno.Například i ten kde si na zahrádce četl Jira Hradec noviny a odkuď sledoval hospodu „sidkrojc“.Při hledání nějakých fotek na internetu k porovnání jsem narazil na interiéry hospody ZUR KOGGE a překvapilo mě, že interiéry hospody souhlasí s interiéry Yacht Clubu kde se setkal Šimek s Bláhou. ;) FOTO ZDE
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od malej Míra »

White Lines píše:Tak hlásím další objev...
Pane kolego moc děkujeme za objev. Máme další cíl k prozkoumání v rámci příští cesty na sever Německa. A kdy zavítáte mezi nás na nějaký sraz? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 9 díl - Loď do Hamburku

Příspěvek od White Lines »

A tady ještě jeden záběr.ODKAZKonkrétně jeden ze záběrů na Hamburk (Rostock).Konkrétně byla kamera někde tady - 54°10'44.469"N, 12°5'15.289"E na ulici Am Storm (kousek od exteriérů Yacht Clubu kde se setká Šimek s Bláhou) a koukala směrem na jih. ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Odpovědět