18.díl - Bílé linky

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od děda Dejmek »

Nikde jsem to zde nenašel, tak to sem dám. Dnes jsem koukal na Případ mrtvých spolužáků a pan Šmíd /Schmidt/ bydlí v hotelu, který odpovídá Karlshofu. Ve skutečnosti je to tedy hotel Esplanade, pod Hlavním nádražím, ve Washingtonově ulici...

Obrázek

Obrázek

dokonce i krabice od rumu, je na svym místě :)
Obrázek
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od White Lines »

No tak paráda, skvělá práce, teď už jenom zjistit jak to v hotelu vypadá dnes. ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od jasny.sokol »

děda Dejmek píše:Nikde jsem to zde nenašel, tak to sem dám. Dnes jsem koukal na Případ mrtvých spolužáků a pan Šmíd /Schmidt/ bydlí v hotelu, který odpovídá Karlshofu. Ve skutečnosti je to tedy hotel Esplanade, pod Hlavním nádražím, ve Washingtonově ulici...
No teda jak pronesl pan Salaba na diskuzi k mému článku k fotkám z Kuby, tak taky musím smeknout klobouk dolů. Perfektní práce... A viděl jste ty fotky z Kuby nebo je chcete poslat. Stáhlo si to asi 15 lidí.... Jinak by to chtělo někdy prošmejdit ten hotel Esplanade :)
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Hanele »

děda Dejmek píše:dokonce i krabice od rumu, je na svym místě :)
Aby taky ne, když se obě díla točila ve stejném roce (1976) ;) - obávám se, že v případném porovnání s dneškem už tam těch změn bude mnohem víc... :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od děda Dejmek »

Hanele píše:
děda Dejmek píše:dokonce i krabice od rumu, je na svym místě :)
Aby taky ne, když se obě díla točila ve stejném roce (1976) ;) - obávám se, že v případném porovnání s dneškem už tam těch změn bude mnohem víc... :?
tak to jsem rád, že se toho zjišťování změn, tak rychle někdo ujal a ukáže je nám všem, nejlépe ještě dnes. Děkuji, pani kolegyně, že jste se toho tak rychle ujala, alespoň mi ušetříte čas a já půjdu fotit jinam ;)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Hanele »

děda Dejmek píše:tak to jsem rád, že se toho zjišťování změn, tak rychle někdo ujal a ukáže je nám všem, nejlépe ještě dnes. Děkuji, pani kolegyně, že jste se toho tak rychle ujala, alespoň mi ušetříte čas a já půjdu fotit jinam ;)
Ale pane kolego, Vaše zásluhy a Vaše pole působnosti Vám přece nikdo nebere! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od děda Dejmek »

za to Vase kokoko daaaaak,zjistila jsem, ze roky nataceni jsou stejny a ja sem prispela necim novym? asi ne.
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego, myslím, že toto fórum si zaslouží poněkud vyšší úroveň debaty, než jakou právě předvádíte Vy.
O své inteligenci a nadhledu jste nás teď všechny dokonale přesvědčil.
Howgh!
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od děda Dejmek »

jiste, tohle forum beru o objejovani novych mist, kde se natacelo. ja takovy nasel, vy, o nich jen kdakate. vlastne kokodate :)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Eman Zahradník »

interiéry hotelu jsou možná.....ze zmiňovaného hotelu... :? ,ale převážná část filmu Případ mrtvých spolužáků bylo točeno v Náchodě a hotelu Beránek ;,tedy rozhodně záběry "z venku") ,ve kterém jsem měl čest asi před 3 týdny být pár dní ubytován-pěkný hotel!To jen tak pro úplnost,ale to je téma spíše na jiný topic.. ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Hanele »

Eman Zahradník píše:... převážná část filmu Případ mrtvých spolužáků bylo točeno v Náchodě...to je téma spíše na jiný topic.. ;)
Ano, pocházejíc z Náchoda, mám k tomuto tématu mnoho co říct, ale nebudeme raději panu kolegovi Dejmkovi rušit jeho kruhy...:|
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od děda Dejmek »

Eman Zahradník píše:interiéry hotelu jsou možná.....ze zmiňovaného hotelu... :? ,ale převážná část filmu Případ mrtvých spolužáků bylo točeno v Náchodě a hotelu Beránek ;,tedy rozhodně záběry "z venku") ,ve kterém jsem měl čest asi před 3 týdny být pár dní ubytován-pěkný hotel!To jen tak pro úplnost,ale to je téma spíše na jiný topic.. ;)
tohle je tedy Beránek z Náchoda, jak vyšitej. Každej, kdo viděl Vraždu v hotelu Excelsior /režiséra netřeba jmenovat/ ví, o kterej hotel jde...


Obrázek
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Salaba »

děda Dejmek píše:Dnes jsem koukal na Případ mrtvých spolužáků a pan Šmíd /Schmidt/ bydlí v hotelu, který odpovídá Karlshofu. Ve skutečnosti je to tedy hotel Esplanade...
Bod za postřeh a skvělou pátrací akci pane kolego ;) Ale 2 body dolů za přeci jen mírně řečeno nevkusný komentář k naší kolegyni (vzniklý byť třeba jen nedorozuměním) :evil: Já vím, Voni jsou halt starej hastrman, řekou vodkojenej, ale ta Vaše reakce, pane kolego ruku na srdce a bidlo do vody, ta je přeci jen trochu splašková... :cry: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Fredy »

Souhlas mit der kolege doktor Salaba.Dědo,nikdo vám přeci zásluhy za objev nebere,za ten jsme dokonce rádi.Jen reakce na frau Hanele byla trochu neuvážená a zbytečně podrážděná.... :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: 18.díl - Bílé linky

Příspěvek od Dobesch »

Trosku OFF-topic, ale ten Pripad mrtvych spoluzaku je historicky nesmirne zajimave dilko - defacto se jedna o volne pokracovani filmu Vyssi princip a motivem byly skutecne udalosti, kdy se Clovek, ktery v realu udal studenty pribramskeho gymnazia (jejich spoluzak) vratil v 60-tych letech na navstevu republiky (utekl na konci valky)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Odpovědět