3.díl - Loupež sladkého >i<

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

3. díl - Loupež sladkého "i"

Příspěvek od Willy Kleiber »

Místa natáčení tohoto dílu a diskuse o nich
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 3. díl - Loupež sladkého "i"

Příspěvek od Willy Kleiber »

úvod - lom někde u Radotína???

lesní cesta, kde se odehrává většina děje - řešilo se to na fóru, výsledek byl tuším lokalita kdesi u Zadní Kopaniny

scény z hotelu, kde je Hain "recepčním" - bývalý hotel Vejvoda na Zbraslavi

závěr - Zbraslav-vojenská nemocnice/transfúzní stanice

Znalci jistě upřesní :lol:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 3. díl - Loupež sladkého "i"

Příspěvek od Honza Zeman »

Ten lom by mel byt opravdu na ceste z Radotina do Zadni Kopaniny, ulice se jmenuje Na Cikance, bohuzel cas to vsechno zmenil a rokle a okoli kolem je zmeneno celkem k nepoznani, taky kolem te silnicky je to hodne zarostle, ale sceny na silnici tam toceny asi byly. Jinak to sedi, jeste by to chtelo presne najit misto, kde vjizdeli Hradec s Kloudou do skladu leciv, pan Sequens mi to nejak nepresne udaval jakoze "tam jak je ta umelecka skola", no nekde na Starem meste to asi bude :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Honza Zeman »

Znama mista:
1) Zemanova rozcvicka, setkani s Hradcem, sceny na silnici s motorkou, havarie sanitky - silnice mezi Radotinem a Zadni Kopaninou u Prahy
2) Myti sanitky Hradcem - vila v Praze Dejvicich, dalsi detail vi nekdo?
3) Interier recepce hotelu - skutecna recepce tehdy fungujiciho hotelu Vejvoda na Zbraslavi
4) Prijezd Zemana za Hradcem do nemocnice, Kamila leze po zebriku - Praha Zbraslav a nynejsi trasfuzni stanice


Neznama mista:
1) Vjezd do Ustredniho skladu leciv
2) Autodilna u Kyzlinka a odjezd Barvire odtud autem
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od prof. Braun »

Vjezd do ústředního skladu léčiv se podle mne točil na rohu Husovy ulice a Mariánského náměstí na Starém Městě pražském (viz diskuze k Mědirytině). Podle všeho by to měl být ten rohový dům vedle Klementina...
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Willy Kleiber »

prof. Braun píše:... Podle všeho by to měl být ten rohový dům vedle Klementina...
To by přece měl vědět p. Jelínek, jeho paměť na místa je geniální :o :)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od prof. Braun »

pan Černý píše: ...toto místo jste trochu opomněl, že pane profesore ;) :D ;).
neopomněl, jenže mám v merku ještě jednu ulici a nejsem si 100pro jistej, resp. ještě jsem se tam nebyl podívat - jmenuje se po jedný český spisovatelce... ale třeba se pletu - to víte, profesoři bývají roztržití :lol:
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Willy Kleiber »

Ještě k tomu místu, kde na začátku Zeman provádí kalanetiku :lol: a poprvé spatří sanitku dole pod srázem...nemyslím si, že se jedná o místo, které jsme navštívili v létě (Barvíř se tam ovšem vymlel, to nepopírám)! A to z jednoho (s)prostého důvodu:
nedávno jsem jel služebně do Strakonic, a pochopitelně jsem za Barrandovským mostem uhnul špatně (resp. neuhnul doleva), a hnalo mě to směr Plzeň atd. Takže jsem pojal spásnou myšlenku, a po několika kilometrech jsem sjel doleva na Slivenec, a pak směr Radotín - a najednou jedu kolem nějakého lomu, ale vsadím co chcete, že to bylo právě ono místo, kde Zeman z kopce shlíží na sanitku.
Jsem neznalec poměrů, tak prosím někoho místního o prověření - je to na trase Slivenec směr Radotín nebo Lochkov.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Willy Kleiber »

pan Černý píše:...nebo aspoň mobil s foťákem...
Ale měl, pane kolego, jenže jsem nejel sám a dost jsme spěchali...a já ani nevěděl jestli jedu správným směrem. To byla chyba, no... ale lokace je jasně určena!
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Dobesch »

Ono tech lomu je v okoli nekolik a vypadaji +- hodne podobne apo 30 letech radeni prirody --a pokud se tam uz 30 let netezi tak to bude horsi nez hledat kde zastrelili Zemana starsiho :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Willy Kleiber »

Dobesch píše:... tak to bude horsi nez hledat kde zastrelili Zemana starsiho...
No a to je zemanologická výzva, ne? :D Rozhodně tento lom vypadal mnohem podobněji než místo, které jsme navštívili loni v létě (u toho mostku, kde čeká schovaná Kamila).
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od malej Míra »

Willy Kleiber píše:...po několika kilometrech jsem sjel doleva na Slivenec, a pak směr Radotín - a najednou jedu kolem nějakého lomu, ale vsadím co chcete, že to bylo právě ono místo, kde Zeman z kopce shlíží na sanitku.
Jsem neznalec poměrů, tak prosím někoho místního o prověření - je to na trase Slivenec směr Radotín nebo Lochkov.
...pane kolego, po posledních zkušenostech (viz. Krč :lol: ) si už netroufám nic zpochybňovat. Ty končiny trochu znám a připouštím, že je to možné. Nedávno tudy vedla v jednom směru krátkodobě objížďka trasy Radotín-Novořeporajská v souvislosti s výstavbou jižního obchvatu Prahy. Prosím o bližší specifikaci, nebo odkaz na mapě. Rád to prozkoumám, protože to mám cestou do/z práce nebo na/z letiště. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Willy Kleiber »

malej Míra píše:... Rád to prozkoumám, ...
Pane kolego, to je právě ten problém, že já nevím, kudy jsme přesně jeli...vím, že jsme se trochu zamotali ve Slivenci, a pak jsem nějak po čichu se vydal ze Slivence směr Radotín, a ve finále jsme se napojili na správnou silnici směr Slapy - Strakonice...
Tak snad jestli tohle k něčemu bude :oops:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od malej Míra »

Willy Kleiber píše:...to je právě ten problém, že já nevím, kudy jsme přesně jeli...vím, že jsme se trochu zamotali ve Slivenci, a pak jsem nějak po čichu se vydal ze Slivence směr Radotín, a ve finále jsme se napojili na správnou silnici směr Slapy - Strakonice...
Tak snad jestli tohle k něčemu bude :oops:
Podle popisu bych odhadoval toto: Obvykle, pokud někdo místo na Strakonickou jede na Barrandov, tak pokračuje rovně až na začátek Novořeporyjské a pak doleva (přesněji řečeno za odbočkou směr Plzeň, tranzit a já nevím co ještě na pravou ruku o 270°) směr Radotín, Lochkov. Vy jste asi při první příležitosti až za Barrandovskými ateliéry uhnuli do Slivence, což souhlasím je poněkud nepřehledná vesnice a jeli jste zadem na Lochkov a na hlavní trasu směr Radotín jste se napojili pod serpentinou. Někde mezi Slivencem a Lochkovem, nebo onou serpentinou to mohlo být. Am I right? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 3.díl - Loupež sladkého >i<

Příspěvek od Willy Kleiber »

malej Míra píše:...Am I right? ;) :D
Oh yeah, Mira, that´s it! :D
Je to tak, uhnuli jsme z té hlavní na Slivenec - při tom motání ve Slivenci mi mimochodem blesklo hlavou, stavit se v té hospodě, kde se údajně točily interiéry Prágrovy hospody - a to je další námět pro pana Černého a další místní zemanology! :twisted: Nikdo to ještě neověřoval,že?
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Odpovědět